אודה לציצי

אני זוכרת שאמא קנתה לי חזיית ספורט כשהגעתי לגיל ההתבגרות, שמעולם לא גדלתי אליה.

כולם חשבו שאקבל את הציצים הגדולים שקבעתי מראש גנטית לקבל, אבל לא קיבלתי ואני שמחה. בימי חיי הייתי די מוקפת בבעלות הציצים, שלרבים מהן יש רגשות חזקים מספיק לגבי הציצים שלהן כדי לשנות אותם בניתוח. אני מכירה רבים שעברו הפחתות, ואני מכירה רבים נוספים שעברו שתלים כדי להגדיל אותם. לא מדובר בניתוחים קלים, וגם לא זולים. אני יודעת שהם יכולים להיות סקסיים, מאשרי מגדר והם מרגישים נחמדים מאוד. אז אנחנו יכולים להסיק באופן כללי שציצים חשובים לנו.

מבחינתי, הם פשוט לא. ראיתי כל כך הרבה אנשים נאבקים עם כאבי גב או אי נוחות עם ציצים גדולים יותר, גם במשפחה שלי. ראיתי את חריצי החזייה העמוקים על הכתפיים, את מבחר החזייה הלא מושך, את הפזילה ממיגרנות שנגרמו מכאבי גב שנגרמו מהציצים. ראיתי הרבה ציצים גדולים ואני דווקא נהנית מהם – אבל האם הם מעשיים? אני לא כל כך בטוחה. בהחלט לא בטוחה מספיק כדי לשלם הרבה כסף, לסבול הרבה כאבים וחופשה ללא תשלום ללכת ולשנות אותם, בלי שום ערובה שארצה את התוצאה.

וזה מוזר, כי אני עובד בתעשייה עם סטנדרטים גבוהים של יופי – שהחברה עדיין אומרת לנו שהיא כוללת ציצים גדולים. אני אפילו לא יכולה להגיד לך כמה פעמים הערצתי נערת ליווי זוהרת מצליחה שהיו לה ציצים במידה שלי, רק כדי לראות אותם בסופו של דבר 'משדרגים'. נגמרות לי האלילות שטוחות החזה. זה עולה בשיחה כל הזמן עם לקוחות – באופן קבוע אומרים לי 'שלא תעיזי לשנות את אלה', כשאף פעם לא הזכרתי אותם או הצעתי שאעשה זאת. זו כמעט ציפייה עכשיו, נערות ליווי יקנו ציצים חדשים. ואני לא נגד אנשים שעושים את זה, אני מאמינה שאנשים צריכים לעשות מה שמשמח אותם. בשבילי אני מניחה שאני פשוט כבר שמחה – למרות מסרים חברתיים מתמשכים, במיוחד בפינה שלי בעולם, שאולי לא הייתי צריכה להיות.

אני נערת ליווי כבר שנים רבות, והסתדרתי די טוב בלי שום ניסיון לדבוק בסטנדרט יופי. אנשים רבים חיבקו אותם ונהנו מהם, ועד היום – אף לא תלונה אחת! אני בטוחה שיום אחד הם ישבו קצת אחרת, ירגישו קצת יותר רכות, אבל אני עדיין אהיה אסירת תודה עבורם, על היותם החלק האחד בנשיות שלי שלא היווה אי נוחות ענקית. אני שומרת אותם כפי שהם.

כתבות נוספות