אווה במיאמי

שמי אווה, אני בת 46 ואשת עסקים מצליחה למדי ביבוא מותגי הלבשה תחתונה. במסגרת עבודתי אני טסה הרבה במהלך השנה, לפעמים 3-4 פעמים בחודש למקומות שונים בעולם, אז אפשר לומר שכל חיי חייתי על מזוודות. בדרך כלל אחרי יום ארוך של טיסה ונסיעות, אני מותשת ואני רק רוצה ללכת לסוויטה במלון, לשתות וויסקי ולעשות הפסקה. כמו תמיד, הגעתי לסוויטה, התפשטתי, לבשתי חלוק, מזגתי לעצמי וויסקי משובח ונשמתי לרווחה. בשנים האחרונות פיתחתי הרגל לשלוף את ויברטור הקסם שלי אחרי וויסקי שני בלילה כזה וליהנות מהלילה במלואו.

מיאמי

זו הייתה עוד נסיעת עסקים רגילה, הפעם טסתי למיאמי כדי להשתתף בתצוגת אופנה של מותג מאוד מכובד בעולם ההלבשה התחתונה. השעה הייתה מאוחרת ובדיוק נחתתי בשדה ועליתי למונית ופניתי ישר למלון, עייפה מתמיד. הגעתי למלון, נכנסתי לסוויטה, פשטתי את הבגדים, לבשתי את החלוק ומזגתי לעצמי כוס וויסקי, כמיטב המסורת. פתאום הבחנתי בוויברטור שלי מבצבץ מהתיק שלי, אבל הייתי כל כך עייפה שחשבתי שאני צריך לסיים את הוויסקי שלי וללכת לישון בבוקר כדי לראות את התוכנית. החלטתי לתפוס את הוויברטור, התיישבתי על המיטה, הורדתי את החלוק, הורדתי את הוויברטור והתחלתי לאונן. לאחר דקה, נרטבתי התקדמתי לבינוני בדרכי לאורגזמה לילית לפני השינה. פתאום שמעתי דפיקה בדלת ואמרתי לעצמי שזה בטח מגיע מהמסדרון והמשכתי לאונן עד שצרחתי מאורגזמה. פקחתי את עיניי, רטובה, ולפני עמד עובד המלון שבדיוק נכנס לחדר כדי למלא את המיני בר שלי.

צוות המלון

פקחתי את עיניי, לא ידעתי היכן לקבור את עצמי. עירומה ורטובה, בקושי יכולתי לדבר, וברגע זה נכנס לחדרי, הוא עמד מול הצעיר אסיר תודה בלבו. יש לו גוף אתלטי שרירי עם כמות השיזוף הנכונה. הצעיר והחצוף שאל אותי בלי לחשוב אם אוכל להפעיל שוב את הוויברטור ולהמשיך לאונן מולו. עד היום אני לא יודעת למה, אבל באותו רגע אמרתי לו כן בלי לחשוב פעמיים והפעלתי שוב את הוויברטור, הפעם בעוצמתו החזקה ביותר. לפני שנרגעתי מהאורגזמה האחרונה שלי כשלפתע הוא התקרב אליי והוריד את המכנסיים. הסתכל לי בעיניים ונדהמתי שעומד מולי גבר בן 20 עם הפין הכי גדול שראיתי אי פעם, הוא ראה אותי מאוננת ואז הצטרף. הרגשתי שאני עומדת לשפוך וצעקתי עליו "אני עומדת לשפוך!", ופתאום ריססתי על כל המיטה, ותוך שנייה הוא לחץ חזק על החזה שלי ונפל לידי במיטה. הזין שלו היה מאוד קרוב לראש שלי, אז מתוך אינסטינקט הכנסתי אותו לפה והתחלתי לינוק.

מצצתי חזק לכמה דקות, הזין שלו היה כל כך גדול שיכולתי להיכנס רק למחצה לתוך הפה שלי. הוא הרים אותי בעדינות, דחף אותי חזק, והעיף אותי במהירות באוויר עם הזין שלו. לא הבנתי כמה זה גדול עד שהוא חדר אליי, מעולם לא דפקתי מישהו כזה לפני כן! בהתחלה זה היה קצת כואב, אבל לאט לאט זה הפך לדבר הכי חלומי אי פעם. אני שוב קרובה לאורגזמה, בפעם השלישית! נאנחתי וצרחתי, וסיימתי פתאום, ללא שליטה. סיימתי ורעדתי והוא אמר לי "לא סיימתי איתך".

עם הגב אליו הוא הצמיד אותי לקיר, כרע ברך והתחיל לאכול את הפות שלי. הפעם הוא קם והרים אותי והניח אותי על השולחן. הוא זיין אותי שוב עם כוח ומהירות כמו שמעולם לא דפקו לי, אני לא חושבת שאפשר אפילו לעמוד בקצב כזה. החלטתי לקחת אותו למיטה ולטפס עליו כמו בוקרת. הוא שכב על הגב והתחלתי לרכוב עליו בחוזקה, צעקתי עליו "עכשיו אני הולכת לזיין אותך, אתה תהיה יותר קשה ממני". רכבתי עליו והוא היה קרוב לאורגזמה והוא הרים את הוויברטור ושם אותו על הדגדגן שלי תוך כדי.

שנינו הגענו לשיא בשבריר שנייה, וסיימנו יחד בעוצמה דקה לאחר מכן. שכבנו במיטה כמה דקות בניסיון להירגע מהטירוף שקרה זה עתה בחדר. הוא קם והתלבש, הודה לי על לילה נהדר, והמשיך בדרכו. מיהרתי להיכנס למקלחת, אבל עדיין לא הצלחתי להירגע מהרעידות שעברו בגופי. התקלחתי, ייבשתי את הבגדים, לבשתי את חלוק המלון שלי, מזגתי כוס וויסקי, ופתאום בעלי התקשר. הוא שאל אותי איך היה היום שלי? איך הטיסה? האם קיבלתי את הסוויטה שרציתי? עניתי לו שהכל בסדר, אפילו קיבלתי שדרוג לסוויטה שלי, אבל חוץ מזה, יום רגיל…

כתבות נוספות