אוקסנה היא נערת ליווי חלום

הוא שכב על גבו והביט למעלה אל נערת הליווי ברמה גבוהה. רגל אחת עם עקב גבוה הונחה משני צידי ירכיו. בעיקרו של דבר, לא הייתה לו ברירה אלא לתת לעיניו לנדוד במעלה רגליה הדקות אל הכוס המגולח למשעי. אוקסנה עמדה עם ידיה על עיקול ירכיה, מותניה הצרים מודגשות על ידי שדי ה-DD הענקיים שלה. שיער בלונדיני התגלגל סביב צווארה החינני של נערת הליווי מסוכנות נערות ליווי בגבעתיים. נערת הליווי למעמד הגבוה הטתה את ראשה הצידה ונתנה בו מבט חונק.

'אז, אתה רוצה מין אנאלי?' היא אמרה בקולה הסקסי.

'כן,' הוא אמר, הזין שלו קופץ ומתקשה רק מהמחשבה להיכנס לגוף המדהים הזה בצורה כה מושחתת.

אוקסנה שמטה את גופה בחן כך שרגליה הדקות היו פרושות לרווחה, הכוס שלה פתוח, התחת שלה מרחף ממש מעל הזין שלו, הציצים המרהיבים שלה מתנדנדים.

'תגיד לי למה אתה רוצה לזיין לי את התחת,' אמרה נערת הליווי האנאלי, אצבעותיה מסתובבות סביב בסיס הזין שלו.

״אני אוהב כמה זה צמוד, איך זה גורם לציצים שלך לנוע, כמה רע זה גורם לי להרגיש. יותר מכל אני אוהב לראות אותך גומרת עם הזין שלי בתחת״.

נערת הליווי חייכה. היא הושיטה יד אל בקבוק סיכה והתיזה את הנוזל השקוף לתוך ידה. לאט לאט היא העבירה את אצבעותיה בין שפתי הכוס הנוצצות שלה וחנקה את התחת שלה בנוזל החלקלק. הוא התנשף כשנערת הליווי האנאלי השובבה החליק את אצבעה לתוך החור האסור והוא ראה את השטף מתפשט על החזה הצפוף שלה. אוקסנה תפסה את הזין המתאמץ שלו בידה החלקה והקפיצה בעדינות את ישבנה על הקצה הרגיש.

בפליאה, הוא ראה את הזין שלו נעלם לאט בתוך גופה המעולה. הוא נאנק כשבשרה ההדוק והלוהט נסגר סביבו. נערת הליווי גדולת החזה הניפה את ירכיה, מזיינת אותו באיטיות עם ישבנה. עיניו היו מהופנטות מהנדנוד של שדי נערת הליווי האנאלי הסקסית בזמן שגלי אקסטזה שטפו מעלה ומטה את איברו. פנימה והחוצה הוא החליק, הלוך ושוב הניף את הציצים המדהימים שלה. אוקסנה התנשפה וגנחה, אצבעותיה סטו אל הדגדגן הנפוח שלה.

הוא יכול היה לראות את מיצי הכוס שלה נוטפים מגופה הסקסי. רפרופים אורגזמיים נלחצו מהכוס שלה, מעסים את הזין הדוחף שלו. נערת הליווי הצעירה והיפה זעקה, פניה המדהימות התעוותו בהנאה אופורית. הוא הרגיש את המעיכה הקצבית ההדוקה של הכוס שלה.

'זייני אותי. כן. ילדה מלוכלכת,״ הוא קרא.

זרע עלה לאורך הזין שלו בהתפרצויות עוצמתיות, משך עוצמה אקלימית הולכת וגוברת עם כל פרץ. אוקסנה המשיכה להניף את ירכיה לאט, משכה לתוכה את כל מה שהיה לו לתת. נערת הליווי האנאלי הייתה כל כך יפה, כל כך מטונפת. הוא היה יוצא איתה שוב.

כתבות נוספות