אזוק ועצור על ידי נערת ליווי ג'ינג'ית

נערת הליווי הג'ינג'ית החזיקה את הברך שלה נגד הביצים שלו. הוא שכב עם הפנים מטה עירום על הרצפה, רגליו פרושות. אדית קירבה את הברך שלה והגבירה את הלחץ על הביצים שלו שכבר היו נפוחות. הניילון החלק של הגרביים שלה היה רך על עורו הפגיע. היא תפסה את ידיו ומשכה אותן בגסות על גבו.

'אתה ילד שובב מאוד', אמרה, 'עירום הוא פשע שעונשו הוא סטייה מינית'.

הוא הרגיש את הפלדה הקרה של אזיקים נצמדת סביב פרקי ידיו.

'איך אתה מתחנן?' שאלה נערת הליווי הג'ינג'ית מסוכנות נערות ליווי ברמת גן, רוכנת קדימה. מדי המשטרה הפריכים שלה היו על גבו ושערה האדום והרך החליק על צווארו.

'אשם, השוטרת אדית', נאנח, 'אשם בהכל'.

'יופי', מלמלה נערת הליווי הג'ינג'ית הלוהטת באוזנו לפני שנשכה את תנוך האוזן ומשכה אותה בעדינות. היא סחבה אותו על ברכיו וסובבה אותו כך שהוא עמד פנים אל פנים עם הכוס המגולח למשעי. הוא הרים את מבטו לעברה, לוקח את המדים הצמודים והנמוכים שהציגו את המחשוף העמוק שלה ובקושי כיסו את ירכיה העקומות.

אדית פרשה את רגליה הארוכות והחטובות, מתחה את אטבי הכתפיות שהחזיקו את גרביה השחורות. בלי טקס, נערת הליווי הג'ינג'ית הסקסית תפסה את ראשו ודחפה את פניו לתוך הכוס הרטוב שלה.

"תלקק את זה,״ אמרה.

לשונו התנפנפה החוצה, ומצאה את הדגדגן המבולגן שלה בקלות. הטעם הארוטי של הכוס שלה גרם לזין שלו להתקשות עד כדי כך שכאב. הוא הקשיב להתנשפויות ולגניחות שלה והרגיש את הרעד בירכיה הרכות והסקסיות. עד מהרה היא דחפה אותו.

״אני צריכה זין,״ היא אמרה.

דבריה גרמו לו לגנוח בקול רם. אדית משכה אותו על רגליו ודחפה אותו לכיסא, ידיו עדיין אזוקות מאחורי גבו. נערת הליווי הג'ינג'ית השובבה השתרכה עליו, דחפה את שדיה הענקיים לתוך פניו והחליקה את הכוס הרטוב ההדוק שלה על איברו הקשיח.

'זהו,' היא אמרה, 'קח את העונש שלך, איש שובב. תן לי את הזין שאני צריכה, תהיה צעצוע המין שלי'.

ירכיה הסקסיות של אדית נדחפו אליו, דוחפות את הזין שלו עמוק בתוך הכוס הלוהט שלה. הוא בקושי הצליח לנשום עם הפנים שלו כל כך עמוק בתוך המחשוף המופלא שלה. ידיה עיסו את קרקפתו בזמן שהיא החזיקה את פניו בין שדיה.

״ילד טוב,״ היא צרחה.

הוא שמע את עצמו קורא; קריאה גרונית ללא מילים של שחרור מנצח. הביצים שלו והזין שלו דפקו וקפצו בתוכה. האקסטזה עלתה לאורך הזין שלו כשהוא מוציא זרע לתוך גופה היפה. שרירי הכוס של אדית התכווצו בהתכווצויות קצובות ומשכו ממנו כל טיפת זרע אחרונה. אצבעותיה של נערת הליווי הג'ינג'ית התהדקו על ראשו כשהיא נאנקה והתפתלה בחיקו.

'כן', היא צעקה, 'המעצר הכי טוב שביצעתי'.

כתבות נוספות