אז אתה בתול?

אני עובדת מין כבר הרבה זמן, ובזמן הזה ראיתי כנראה מאות לקוחות שהיו קוראים לעצמם בתולות. אף אדם חסר ניסיון לא מציג אותו דבר, למעשה הרבה אנשים אמרו לי שהם היו טירונים אחרי שקיימנו יחסי מין.

אז אתה בתול. אתה מתוסכל שזה לא קרה לך עדיין או שמין הוא משהו שאתה לגמרי עצבני לגביו, אבל עדיין סקרן. יש הרבה סיבות מדוע אדם חסר ניסיון עשוי לחפש עובד מין, אחת היא פשוט הזמינות שלנו עבורך, ואחרת היא שאנו עשויים להיראות כאופציה בטוחה.

הרשו לי להתחיל ואומר שאני אישית רואה בבתולין מבנה חברתי הטרונורמטיבי המשמש במידה רבה כשנאת נשים כדי לסווג נשים כטהורות או כזונות ואני חושבת שצריך לזרוק את המושג לחלוטין. זה מבייש נשים ומשתק אחרים בלחץ וחרדה המבקשים 'לאבד' את זה, כדי להוכיח גבריות. בתולים היא מצב הוויה לא קיים, האם איבדת את הבתולים שלך אם לא היה איבר מין בנרתיק? ולמה אנחנו אומרים שאיבדנו את הבתולים שלנו, בניגוד לתת או הבתולים, זה שלנו לתת לא? לקח לי הרבה זמן להבין שבאמת נתתי את ה'בתוליות' שלי – כי הבתולים כשלעצמם היא כה ממוקד הפין בהמצאה, כאשר למעשה אקטים מיניים אחרים הם עדיין מין. ויש אנשים שפשוט לא רוצים לזיין – אנשים א-מיניים וחוסר רצון לקיים יחסי מין הוא לא משהו ש'לא בסדר' איתך.

לעתים קרובות כשאני פוגשת לקוחות נערת ליווי הטוענים שהם בתולים, הם נוטרים כמעט סוג של בושה סביב העובדה הזו. כאילו שאי קיום יחסי מין הופך אותם ל'פחותים' איכשהו, שהם איכשהו לא רצויי ואני רוצה להבטיח לאנשים שחוסר ניסיון מיני זה לא משהו להתבייש בו. לעתים קרובות זה פשוט מסתכם בעובדה שכבדת את הגבולות של אנשים אחרים, היית ביישן, מרוכז מדי בלימודים/קריירה שלך, לא מצאת מישהו שאתה מרגיש איתו מספיק בטוח וכו' – וזה הכל נורמלי והגיוני לחלוטין, לא משנה הגיל שלך. אני שמחה שבחרת לראות עובד מין, זו דרך מאוד רציונלית והגיונית לצבור ניסיון מבלי שהרגשות שלך או של בן זוג פוטנציאלי ייפגעו. חוץ מזה, יש לנו את הניסיון לדעת איך להתמודד עם חוסר ניסיון – 'סרבול' מינימלי.

כתבות נוספות