אחרי הצבא

אז קצת רקע על המצב הזה. הייתי בן 21 או 22 באמצע שנות ה-90 ורק יצאתי מהצבא כשפגשתי בחור שהפך לבן הזוג שלי להרמת משקולות. בזמנו הייתי מאוד בארון אבל היה לי מגוון של צעצועי מין שהשתמשתי בהם על עצמי, דילדו קצרים, ארוכים, רזים, שמנים גדולים וכמה שקעים, אבל באותה תקופה מעולם לא הייתי עם אדם חי. ההתחלה של זה אמיתי והחלק השני הוא פנטזיה.

בערך שנתיים קודם כשהייתי בצבא הלכתי לחנות וידאו של אמא ופופ כדי לתפוס סרט פורנו, ובכן בחנות קטנה כזו שבה הסרטונים נמצאים בחדר קטן בגודל ארון מאחור, הייתי עצבני על כך שנראו שם, אז פשוט הושטתי יד ותפסתי אחד עם שחקן בייסבול בחזית. כרגע לא הבנתי שתפסתי סרט דו מיני בשם “Switch Hitters”. ובכן, כשחזרתי לחדר שלי והתחלתי לצפות בו, ראיתי את הגבר הראשון שלי בפורנו גברים וסיקרן אותי. כל כך מסוקרן למעשה שצפיתי בו שוב ושוב רוב הלילה (כבר אמרתי שגם לי היו כמה משקאות). מאוחר יותר באותו ערב, בהיותי קצת עצוב, החלטתי לראות איך זה מרגיש לחדור אז היה לי פטיש בחדר שלי, אז כיסיתי אותו בקונדום וקבלתי קצת וזלין ושמנתי אותו בתחת שלי. זה כאב מאוד בהתחלה ואז כשקיבלתי את זה בתוכי הצריבה שככה וזיינתי את עצמי בטיפשות עם פטיש עד שהתגברתי על עצמי. מאז אותו לילה המשכתי להתנסות בצעצועים שונים, תמיד רציתי שיום אחד יהיה הדבר האמיתי.

ובכן בחזרה לסיפור, השותף שלי להרמת משקל זכה לכינוי דוב בגלל גודלו המטורף. הדוב היה בגובה של כ-6 רגל ומעל 130 ק”ג של שרירים, ומעט מאוד שומן. היה לו עור מוקה כהה ויפהפה שהיה פשוט סקסי. הוא לא היה הבחור שנראה הכי טוב אבל לא היה מכוער. ראיתי אותו במקלחות כמה פעמים. הוא היה באורך של כ-17 סנטימטרים ועבה מאוד עם כדורים ענקיים. בהיותו שרירן הוא היה מגולח מכף רגל ועד ראש, וזה היה כל כך סקסי עבורו.

בזמן הזה גם הייתי בשיא שלי, עמדתי 6’3 והייתי בין 110-120 קילו, קשה לגמרי אני באורך של כ19 סנטימטרים והיקף ממוצע עם כדורים גדולים, כולם מגולחים למשעי.

כאן פספסתי את הסימנים שהוא נתן לי. עצרתי בבית שלו ביום שלישי בבוקר כדי לאסוף אותו ללכת לחדר הכושר שלי. כשנכנסתי לבית שלו הוא היה בחדר שלו שוכב על המיטה עם רק כמה מכנסי כושר, יכולתי לראות את קווי המתאר של הזין הענק שלו מבעד למכנסיים הקצרים שלו אבל לא הייתי בטוח בכוונותיו, הסתכלתי הצידה ויצאתי מהחדר. הוא אמר שאני יכול לשבת על המיטה והוא יהיה מוכן לצאת בעוד דקה. ובכן, זה היה הרמז שהוחמצתי ממנו ואני בועט בעצמי כל הזמן על זה.

חלק הפנטזיה בסיפור הזה…

איך הייתי רוצה שזה יעבור.. כשהוא ביקש ממני לשבת, הוא היה קם וסגר את הדלת ואז פונה אליי ואומר לי שהוא רואה אותי מסתכל על הזין שלו, גורם לי להסמיק. ואז הוא אומר לי שהוא מפנטז על התחת הלבן והסקסי שלי כבר זמן מה ולא ידע איך לגשת אליי עד עכשיו. בזמן שהוא מדבר איתי ממרחק של 3 מטרים בערך הוא מתחיל ללטף את הזין שלו דרך המכנסיים הקצרים שלו ואני לא יכול לעשות כלום מלבד לבהות כשהוא גדל.

אני אומר לו שמעולם לא הייתי עם גבר לפני כן והוא עונה שזה בסדר שאהנה מזה ואפשוט את הבגדים שלי. בשלב זה אני מזדקף לגמרי ואין להסתיר את זה. כשאני נעמד הוא מושיט את ידו לעזור להוריד את החולצה שלי ובזמן שאני עושה הוא מתחיל למצוץ את הפטמה השמאלית שלי בזמן שידיו חוקרות את גופי. הושטתי יד סביבו משפשפת את ישבנו השרירי וקרעתי לאחור תוך כדי שאני מתחיל לנשק ולמצוץ את צווארו. הוא מושיט יד ומפיל את מכנסיו הקצרים והזין שלנו מתחככים זה בזה בזמן שאנחנו מתבלטים. היה כל כך חם לנשק אחד את השני ולמצוץ אחד את הפטמות ולחכך את הזין שלנו זה לזה שחשבתי שאני עומד להתפוצץ.

דוב דוחף אותי בעדינות למטה ואני קולט את הרמז ומתיישב על קצה המיטה ומתחיל לנשק את הבטן והירכיים שלו בזמן שאני לוחץ את ישבנו המדהים ואת הזין הענק שלו זקוף לגמרי עכשיו ומשפשף באורך של כ-8.5 -9 אינץ’. על החזה והצוואר שלי, מתגרה בו. לבסוף אני אוחז בזין ענק, מרים אותו למעלה ומתחיל ללקק את חלקו התחתון מהביצים שלו ועד לשפת ראשו הענק. הייתי בגן עדן, לא יכולתי לחשוב על זין נחמד יותר ליהנות מהפעם הראשונה שלי עם גבר.

התחלתי ללקק ולמצוץ את הפיר למעלה ולמטה מה שגרם לדובי לגנוח ולתפוס את הכתפיים שלי. הביצים שלו היו ענקיות כמו ביצים קשות. ליקקתי ומצצתי אותם לתוך הפה שלי וסובב אותם סביב הפה שלי גורם לו לגנוח עוד יותר. לאחר מכן לקחתי את הזין שלו לתוך הפה שלי וקיבלתי בערך חצי ממנו בגרון לפני שלא יכולתי להמשיך. מצצתי אותו על כל מה שהיה בי. מסובב את הלשון שלי סביב הקסדה הגדולה שלו ומנסה לקחת כמה שיותר לתוך הגרון שלי. הוא הניח את ידיו על החלק האחורי של ראשי והתחיל לדחוף לאט לתוך הפה שלי כשהוא דוחף קצת יותר עמוק בכל פעם, גורם לעיניים שלי לדמעות ולגרום לי להזיל ריר על כולו. אחרי כמה דקות של זה הוא שלף מהפה שלי ואמר לי להסתובב ולעלות על ארבע.

בזמן שעשיתי הוא סטר לי על הלחי הימנית בתחת וגרם לי לצרוח בהלם. ואז הוא תפס את שתי הלחיים שלי ופרש אותי לרווחה וחשף את ניצני הוורד שלי. לאחר מכן הוא רכן לעברי ונשך בעדינות את הלחי שלי בתחת, שם הוא פשוט סטר וגרם לי לגנוח בהנאה. לאחר מכן הוא התחיל לנשק אותי בכל הגוף ובסופו של דבר הגיע לפתח ההדוק שלי. התנשמתי ואז הוא התחיל ללקק ולזיין אותי עם הלשון במשך 10-15 דקות, מה שהביא אותי לקצה מספר פעמים. בכל פעם שהיה לי קרוב לגמור הוא היה נסוג.

פתאום הוא קם ואומר לי להתלבש שהגיע הזמן ללכת לחדר כושר. אני לגמרי לא מאמין שהוא פשוט עוצר ומשאיר כל אחד מאיתנו עם כדורים כחולים. אז אני קם ומתלבש, ואנחנו יוצאים לחדר הכושר. באוטו שאלתי אותו למה הוא עצר והוא רק צחק ואמר שנוכל לסיים אחר כך.

עכשיו חדר הכושר שלי, היה יותר מכון כושר יוקרתי עם בריכות, משקולות, ובחדרי ההלבשה היו לו ג’קוזי, סאונה, חדר אדים ואזור מקלחת פתוח גדול. כשהגענו לשם כשראינו שכבר התחממנו הלכנו ישר לאימון שלנו. כל הזמן במהלך האימון לשנינו היה זין זקוף למחצה שלא הוסתר היטב. אחרי כשעה וחצי הצעתי שנסיים בחדר האדים ובג’קוזי.

אז חזרנו לחדרי ההלבשה ושטפנו במקלחות בניסיון לא לבהות זה בזין של השני. שנינו עדיין היינו חצי קשים כשהלכנו לג’קוזי עם רק מגבת סביבנו. כשהגענו לג’קוזי היו בו שני גברים מבוגרים. כשתלינו את המגבות יכולתי לראות את שני גלגלי העיניים המבוגרים של הגברים נעשים ממש גדולים כשהם מסתכלים על הזין החצי זקוף של דוב שתלוי שם. ישבנו די קרוב אחד לשני ועשינו שיחת חולין עם שני הגברים המבוגרים. כמעט שכבנו בג’קוזי הענק נהנו מהסילונים ושיחקנו בשיחות חולין, כשהרגשתי את ידו של דוב מעבירה את ידו במעלה רגלי אל הביצים שלי ועכשיו הזין זקוף לגמרי, הוא התחיל לעסות את הביצים שלי ולהושיט יד אל ניצני הוורד שלי. פישטתי את רגלי רק מעט כדי לאפשר לו קצת גישה אבל לא כדי להראות לזקנים מה קורה. דוב שפשף את התחת והכדורים שלי במשך 10 הדקות הבאות בערך עד שהזקנים עזבו, ואז הוא הביט בי וצחקק. הוא אמר בוא נשב קצת בחדר האדים.

חדר האדים בחדר הכושר הזה היה ענק, גם שלוש מפלסים של אזור ישיבה. הלכנו לפינה הכי רחוקה מהדלת והכי קיטור. אפילו לא הגענו לספסל כשדוב תפס אותי מאחור וטחן את הזין שלו לתוך סדק התחת שלי. הוא אמר לי לכרוע ברך בשורה הראשונה. עשיתי כפי שנאמר לי והנחתי את המרפקים שלי בשורה השנייה תוך כדי פיצול הברכיים לרוחב, מה שמאפשר גישה לא חסומה לתחת ההדוק שלי.

דובי ניגש מאחורי ושאל אותי אם אי פעם עשיתי את זה בעבר ואמרתי לו שיש לי כמה צעצועים אבל אף פעם לא עם גבר. עיניו התרווחו מרוב תאווה כשסיפרתי לו את זה. לאחר מכן הוא התחיל לשפשף את הזין שלו על החור שלי. בין הזיעה שהצטברה והוא ירק על החור שלי הוא התחיל לשפשף את ראשו על החור שלי והתחיל לדחוף פנימה. התנשמתי מהלחץ והוא ממשיך לדחוף פנימה ולמשוך החוצה עד שהראש הענק שלו צץ והחליק בערך חצי דרך לתוכי. התנשמתי בקול והוא פשוט החזיק את הזין שלו עד שנרגעתי. ברגע שנרגעתי הוא דחף אותי עד הסוף בלי שום בעיות. הוא הניח את רגלו הימנית על הספסל לידי והתחיל לזיין אותי במשיכות עמוקות ארוכות. הוא תפס את הכתפיים שלי ומשך אותן לאחור, וקימר את הגב שלי ועשיתי כל מה שיכולתי כדי לא לעשות הרבה רעש. הוא דפק אותי ככה כמעט 15 דקות ואז הוא משך ממני והתיישב על הספסל העליון מולי. התחלתי למצוץ את הזין שלו שוב וטעמתי את מיצי התחת שלי ואת כל הזיעה שלנו. אחר כך הוא אמר לי לשבת עליו.

הזזתי אותו לספסל השני והתכופפתי על הזין הענק שלו מולו. הוא יישר את הזין שלו עם החור שלי ואני פשוט שקעתי בחזרה אליו. הוא התחיל לשפשף את הצירים שלי ולצבוט את הפטמות שלי כשכברתי את זרועותיי סביב צווארו. הרגשתי כמו נקבה כזו ברגע זה, טוחנת על זין בגודל 9 אינץ’ כשהזין שלי מתחכך על בטנו. הוא רכן פנימה לנשק אותי והלשון שלנו רקדה בנשיקה לוהטת כשהוא תפס את ישבני מושך אותי כלפי מטה ומנקה את ירכיי קדימה קדימה, שולח אותי מעבר לקצה ומפמפם 6 שוטים גדולים של זרע על שנינו . הוא המשיך לזיין אותי עוד 10 דקות ככה לפני שהרגשתי שהזין שלו מתנפח ופורק בתוכי. אחרי כמה דקות הזין שלו התחיל להתרכך והחליק ממני. ירדתי ממנו וכרעתי לאחור לפניו וניקיתי את הזין שלו כמו זונה קטנה ומלוכלכת. לאחר מכן יצאנו מהסאונה והתקלחנו שוב, והסעתי אותו הביתה.

זו הפנטזיה שלא הייתי מספיק חכם לתפוס אותה.

כתבות נוספות