אישה שמרנית במשרד

אני בתור אישה שמרנית, אני אף פעם לא יוזמת לקיים יחסי מין. לאחר שגדלנו לחשוב שנשים שביקשו סקס ייחשבו לזונות. אף על פי כן, כשקיימנו יחסי מין, הוא היה מצפה ממני להיות כנועה תחת פיקודו גם אם נראה לי שזה משפיל. הדברים שהוא ציפה להם: סקס אנאלי, מציצת הזין הענק שלו והחדרת בננות/גזר לנרתיק שלי. לפעמים הוא רצה לראות אותי מאוננת באמצעות הדברים האלה והתבונן בי עד שהגעתי לשיא. הוא נהנה לראות אותי עושה את הדברים האלה וכרעיה צייתנית וכפופה, עשיתי את זה כדי לרצות אותו. יש לו יצר מיני שלא יודע שובע ואני נזכרתי בליל הכלולות שלנו קיימנו יחסי מין שבע פעמים בסוויטת המלון שלנו בירח הדבש. הייתי בתולה והוא הכיר לי את כל מה שציינתי למעלה. עצרנו רק לארוחת בוקר והיינו צריכים להופיע לפנטזיות שלו אחרי זה. אני חייבת להודות, בכל זאת נהניתי.

בינואר, כמה מהעובדים שלנו נאלצו לשאת אותו הביתה לאחר כמה מפגשי שתייה. אחד מהעובדים שלנו היה נחמד במיוחד להשכיב אותו על הספה ולנגב את הקיא שבעלי הקיא בסלון. אפילו כשחבריו עזבו, הוא נשאר מאחור וניגב את פני בעלי במגבת קרה כקרח. נראה היה שהוא ידע איך לעזור לבעלי כאשר ניגב את המגבת הקרה מאחורי צווארו של בעלי ומהר מאוד בעלי פקח את עיניו. גם הוא וגם אני החזקנו את בעלי לחדר השינה לישון. לאחר מכן ליוויתי אותו לדלת הכניסה כשהודיתי לו על עזרתו. הוא הסתובב עם הפנים היישר לתוך עיניי ואז השפיל את מבטו אל שדיי. לא ידעתי איך להגיב ומיד הרגשתי מבוכה כשהבנתי שהוא העיף מבט בשדיי כי לא לבשתי חזייה מתחת לחולצת הפיג'מה מסאטן שלבשתי. הוא חייך ונופף לי לשלום. כשהסתכלתי במראה, שמתי לב עד כמה שקופות נראו הפטמות שלי.

בחדר השינה, בעלי ישן בנוחות כששכבתי לידו עדיין וחשבתי איך לא התגרתי ביודעין לעובד שבא לעזור. חשבתי שאני יכולה פשוט להירדם אבל פשוט לא יכולתי. אני בטוחה שהוא היה מגורה אחרי השדיים הגדולים שלי ובסתר הרגשתי שמחמיא לי שאני עדיין יכולה למשוך מינית גבר צעיר יותר. במצבו של בעלי, הייתי בטוחה שאני לא צריכה לשרת את בעלי מבחינה מינית. דעתי עדיין הייתה על העובד והרגשתי בושה וטיפשה במחשבות שעלי לפתות אותו שוב. למחרת נפגשנו במשרד וכשנוח לדבר, הוא ניגש אליי ואמר, "גברת, אני מצטער שהבכתי אותך אתמול בלילה. אני באמת לא יכול לעזור. בבקשה אל תכעסי עליי." (הוא דיבר באנגלית עילגת). אמרתי לו שאני לא כועסת בכלל אבל הרגשתי מתפתה להגיד לו שהוא מוזמן מאוד לגעת בשדיים שלי בכל עת, אבל נמנעתי מלעשות זאת. מתוך נימוס שאלתי לשמו ואז שאלתי לאיזו חברת בנייה הוא שובץ. לאחר שסיפר לי, הוא מיהר לטרנספורט שלקח אותו ליעד.

לבד במשרד דעתי נדדה. לא קיימתי יחסי מין עם בעלי כבר יותר מחודש. הרגשתי תשוקה למין, וראגו, העובד המועיל שלנו עלה בדעתי. הרגשתי ממש בושה במחשבותיי. ניסיתי להעלים את המחשבה אך ללא הועיל. מה אם הוא יגש אליי ויציע סקס? הוא ידע שאני לא כועסת עליו על כך שהסתכל על השדיים שלי והפגנתי כלפיו ידידותיות. עם כל המחשבות האלה שבי, הרגשתי כמו זונה נמוכה. איך יכול להיות לי את המחשבות האלה. איך אני יכולה לבגוד בבעלי אחרי כל השנים האלה שאף אחד אחר לא נגע בי. אבל איך אני גורמת לאנשים להבין שאני כן רוצה סקס כמו כל הנשים. גם לי יש את הצרכים שלי, כלומר אני צריכה גבר במיוחד באותה תקופה. לעזאזל היה קשה לסלק את המחשבות האלה. הרגעתי את עצמי על ידי אוננות.

כתבות נוספות