אני וג'ני

אני שומע דפיקה בדלת שלי ופותח את הדלת לאישה יפה. היו לה שדיים בגודל B, תחת עגול קטן ונחמד. רגליים שזופות ארוכות שנמשכו ימים. היה לה שיער בלונדיני יפהפה שרוקד כל כך באושר ברוח. "שלום, שמי ג'ניפר, ואני השכנה החדשה שלך וחשבתי להציג את עצמי…" ובכן, שלום ג'ניפר שמי הוא DJ זה נחמד להכיר. למה שלא תיכנסי ותשבי. "תודה שהזמנת אותי להיכנס. בן כמה אתה?" השבתי בחזרה עם אני בן 21. "נחמד אני בת 24 נחמד לפגוש מישהו בסביבות גילי כאן. בעלי בן 29 וקוראים לו דני”. את נשואה, אז כמה זמן אתה נשוי? "אני נשואה 18 חודשים, ואני אומר לך שזה נישואים גרועים. לדני כבר אין מספיק זמן בשבילי". אמרתי לה שדני בטח משוגע ומטורף נפשית כדי להתעלם מגברת צעירה כל כך יפה כמוה. "לא קיימתי סקס כבר שנה, כמו שאמרתי לדני אין זמן בשבילי, הוא פאקינג מכור לעבודה. אלוהים אדירים, איך יכול להיות שגבר לא ירצה לזיין בחורה צעירה כל כך יפה ככה והיה יכול למנוע ממנה את תשומת הלב שמגיעה לה כאישה. ובכן, חשבתי בראשי שאני הולך על זה שאני אתן לה את מה שהיא רוצה בלי לדאוג בקשר לזה. הושטתי יד והתחלתי להרגיש את החזה שלה והיא חייכה אליי, אבל לא עשתה יותר. אני מניח שהיא רצתה שאעשה את כל המהלכים אז עשיתי. הורדתי את החולצה שלה וחשפתי את החזה הנחמד שלה.

נכנסתי לאט פנימה והזזתי את קצה כל אחת מהפטמות שלה. לבסוף מצצתי כל פטמה יפה וטוב, ואז מהר ומהיר ונתתי לכל אחת נישנוש קטן. ג'ניפר תפסה את המכנסיים שלי ופתחה אותם ואפשרה לזין שלי בגודל 7 אינץ' לצאת לחופשי. זה איפשר לה לבלוע את כל ה-7 אינץ' כמו מקצוענית. אמרתי אלוהים אדירים ילדה את יודעת איך למצוץ זין ולמצוץ אותו טוב. אמרתי לה לרדת למטה כדי שאוכל ללקק את הכוס היפה שלה בזמן שהיא מצצה את הזין שלי. ג'ניפר עכשיו הייתה נחמדה ורטובה ואני נהניתי ללקק את כל מיצי הכוס הטבעיים שלה שהיו לה על כל הכוס הנפלא שלה. דחפתי את הלשון שלי לעומק כשהצלחתי לגרום לה להיאנק. הכוס של ג'ניפר היה טעים והתחלתי להכניס את האצבע שלי לשם היא פלטה צעקה חזקה. אלוהים אדירים, היא הייתה צמודה, אני מניח שזה בגלל שבעלה הזניח אותה במשך שנה ללא סקס, אבל לא התכוונתי להזניח אותה כמו שבעלה הדפוק עשה. עברנו מהכריות על הרצפה לספה. היא הטיחה את הגב שלי על הספה והתיישבה על הזין שלי.

בזמן שהיא דחפה למעלה ולמטה על הזין שלי היא הוציאה גניחות רמות. "אלוהים אדירים, לא היה בי זין במשך שנה, אני מתגעגעת לתחושה של זה." ובכן, מותק, אמרתי לה. את יכולה לבוא בכל עת, אני אדאג לך אם בעלך דני עדיין מונע ממך תשומת לב. ברצינות אין לך דאגות לגבי זה שתמיד יהיה לי זמן לבלות איתך. זה כל מה שהיא צריכה לשמוע היא הביאה את כל כולה אל הנשיקה הזו עם נשיקה רגשית נלהבת מאוד. נהניתי מכל רגע של זה וקיוותי שזה אף פעם לא יסתיים, הרגע הקסום המפואר הזה.

ג'ניפר הייתה עכשיו מלאה בהתרגשות שהיא לחשה באוזני. "משהו אמר לי שאני צריך לבוא ולהציג את עצמי בפניך ואני שמחה שהקשבתי לאינסטינקט שלי וניגשתי." השבתי לה בחזרה שאני שמח לתת לך את תשומת הלב שאת ללא ספק צריכה ומגיע לך. "תודה מותק." היא ענתה וסיימה עם עוד אחת מהנשיקות הנהדרות שלה. הרמתי אותה ובעודה דחפה והתחלתי לזיין אותה בעמידה.

כתבות נוספות