אני והספרנית

תמי אדווינס לא הייתה הספרנית הטיפוסית שלך. היא לא אספה את שערה בלחמנייה, לא לבשה משקפיים, שמלות חסרות צורה ועקבים באורך מלא, לא פזלה ולא כיוצה את שפתיה, לא היה לה עור כמו קלף, ולא הייתה בגיל העמידה . להיפך, היא הייתה באמצע שנות העשרים לחייה, הייתה לה שיער ארוך וגולש בצבע דבש, עיניים ירוקות עמוקות ועור פנים אפרסקי. היא העדיפה ללבוש חצאית צמודה של שישה סנטימטרים מעל הברכיים וחולצת משי צמודה, שהדגישה את דמותה בצורה יפה למדי – דמות עם שדיים חזקות כלפי מעלה, ירכיים מעוקלות, רגליים מלאות וגבשושית מעוגלת עליזה. בקיצור, תמי אדווינס הייתה נוקאאוט.

זה היה קרוב לשעת הסגירה בספרייה הציבורית של רידג'וויו, ותמי אדווינס, מנהלת הספרייה, עמדה ליד דלפק הצ'ק-אאוט. היא עשתה סיבובים בספרייה, בדקה את כל השטחים, כיבתה מחשבים, נעלה דלתות, כיבתה אורות וציינה שעדיין היו שני לקוחות בחדר הקריאה. היא הרימה מבט אל השעון וציינה שחלפו רק כמה דקות עד שבע בערב. היא הביטה לכיוון חדר הקריאה, צופה ששני הלקוחות יצאו.

בלי ידיעתה של תמי, צפו בה.

הוא נשען על הקיר, מאחורי ערימה, בצל. כשהביט במורד המעבר, הוא יכול היה לראות את הספרנית מאחור. הוא הוריד את ידו אל מפשעתו וליטף באיטיות.

בשבע בערב. על הנקודה יצאו שני הלקוחות מחדר הקריאה ועזבו את הספרייה. תמי הלכה לחדר הקריאה וכיבתה את האור, ואז חזרה לדלפק הצ'ק-אאוט.

הוא העביר את ידו על מפשעתו, פתח את רוכסן מכנסיו ושלף את איברו הפועם הנוקשה. הוא לחץ אותו כשהתבונן במנהלת הספרייה.

תמי הלכה למשרד הקטן שלה ממש בצד, ניגשה לשולחן והרימה את הארנק והמפתחות שלה.

הביצים השמנות המלאות שלו עקצצו; הזין שלו קם קשה וכואב. הוא נע בשקט סביב הערימה וראה אותה עומדת ליד השולחן, גבה לעברו. הזין שלו נרטט ודופק למראה גבשושיתה המעוגלת והעליזה. הוא ידע שהגיע הזמן.

הוא נכנס במהירות למשרד, תפס את מנהלת הספרייה מאחור ודחף אותה על השולחן. תוך כמה שניות הוא גרף את חצאיתה למעלה וקרע את תחתוניה, הניח את רגליו בין רגליה וכרך את זרועותיו סביב מותניה ולחץ על גבה.

"אומף, מה – אה -" היו האמירות הראשונות של תמי כשתפסו אותו. רק לאחר שהוא תחב את הזין שלו לתוך הכוס שלה, היא נעשתה מודעת בדיוק למה שקורה.

הוא הניף את הזין הקשה שלו במעלה הכוס שלה, חפר אותו עמוק.

"לא!" קראה תמי. "לא לא!" היא התפתלה ונאבקה וניסתה להתנתק, אבל האנס עטף אותה חזק מדי. היא יכלה לצרוח אבל ידעה שאף אחד לא ישמע.

הוא משך את הזין שלו מעט אחורה, ואז הוא דחף אותו שוב קדימה, דחף כל סנטימטר חזק ממנו במעלה הכוס שלה.

"אוה – נו – לא – אוה" צעקה תמי כשהזין הנוקשה נתקע לאורך כל הכוס שלה.

הוא נסוג כל הדרך, ואז דחף אותו הביתה שוב. ואז הוא התחיל לזיין אותה ברצינות, דחף את הזין העבה והקשה שלו עמוק בתוך הכוס הצמוד שלה.

להבה רטובה דקרה את הכוס של תמי. הבשר הפועם הנוקשה של האנס שלה דחף אל תוך הכוס שלה.

הוא הרגיש שהיא נפתחת לזה. היא התחילה להזיז את האגן שלה מסביב, נותנת דחיפות קטנות בחזרה עם הכוס שלה. הוא התחיל לדפוק אותה בה, דופק בזין שלו למעלה ולמטה, מנסר אותו קדימה ואחורה.

"אה – אה – אונה – אהה!" תמי התנשפה כשהאנס שלה שאב לה את הבשר. היא דחפה אליו בחזרה, סובבה את ישבנה, ראשה מורם וגבה מקומר. "אוה – אהה – אההה – אההה!" היא התנשפה.

כתבות נוספות