בזמן משמרת הלילה

כשהייתי בתיכון אבא שלי עבד מהבית ואמא שלי הייתה אחות שעבדה במשמרת לילה מ-18:00 עד 6:00. כשאמא עובדת בלילה, זה נתן לי ולאבא החורג הרבה זמן איכות ביחד. הייתי מתגרה באבא ולבשתי בגדים סקסיים. אבא היה מתלונן על איך שהתלבשתי אבל אני יודע שהוא נהנה להסתכל עליי. ידעתי שאבא יתעצבן כשאני מסתובבת בבית בדרך כלל לובשת רק תחתונים וחולצת כפתורים רפויה. לפעמים הייתי יושבת על ברכיו בזמן שצפינו בסרטים. התנהגתי נונשלנטית כשהחלק העליון שלי היה מתרומם מעל הירכיים שלי, חושף את רגליי הרכות והסקסיות ותחתוני התחרה. אבא היה עוטף את זרועותיו סביבי ממש מתחת לשדיי המתפתחים כשהנחתי את ראשי על החזה שלו. ברור שאבא התרגש כשניעדתי את התחת שלי במפשעה שלו, אבל כל מה שהוא היה עושה זה לתפוס את הירכיים שלי ולהציב אותי מחדש כך שהזין הקשה שלו יהיה נוח.

הייתי בתולה אבל לא הייתי תמימה. נגעתי בזין של בנים ונתתי לבנים לגעת בציציים הקטנים שלי או נתתי להם לגעת בכוס המגולח שלי בהזדמנויות רבות, אבל זה עד כמה שהייתי נותנת להם ללכת. רציתי שאבא יגע בציצים ובכוס שלי, אבל הוא תמיד היה ג’נטלמן. הכי הרבה שהוא עשה היה לשפשף את הבטן והרגליים שלי.

רציתי שאבא ילחץ את השדיים שלי ויצבוט בעדינות את הפטמות שלי. כל כך רציתי שהוא ייגע בכוס חסר השיער והלוהט שלי. הייתי צריך לקחת את העניינים בידיים שלי. לילה אחד כשישבתי על ברכיו ביקשתי ממנו לשפשף את בטני. כאשר נשענתי לאחור על החזה שלו, פתחתי את כפתור החולצה מלמטה למעלה, השארתי את החולצה שלי פתוחה מעט. גנחתי כשאבא התחיל לעסות את הבטן שלי ביד אחת וידו השנייה מונחת על ירכי החלקה. לאחר שנהניתי מהמגע התמים שלו, תפסתי את ידו ודחפתי אותה עד לחזה שלי. באופן אינסטינקטיבי, אבא חפן את החזה הקטנטן שלי והחל ללחוץ ולצבוט בעדינות את הפטמה שלי. אבא התחיל לנשום בכבדות כשלקחתי את ידו השנייה והעליתי אותה אל השד השני שלי.

“הו אלוהים, אבא, זה מרגיש כל כך טוב. ” אני לחשתי. הרגשתי את נשימתו החמה על צווארי, גורם לכוס שלי להירטב. כשהחולצה שלי פתוחה לגמרי, דחפתי את הציצים הקטנים שלי לידיו המוצקות. אבא עיסה ושיקם את הפטמות שלי. הרגשתי נשיקות רכות על צווארי ויכולתי לראות שאבא צופה בידיו מתעללות בציצי המתהווה.

“זה כל כך לא בסדר, ילדה. ” אבא לחש באוזני אבל הוא לא הפסיק. לא רציתי שהוא יפסיק. הבהרתי לגמרי שאני נהנית מהמגע התאוותני שלו. פרשתי את רגלי בתקווה שהוא יחליק את ידו אל התחתונים שלי. כעבור כמה דקות קצרות קיבלתי את משאלתי. אבא החליק את ידו הימנית לתוך התחתונים שלי. הוא עצר בהיסוס לפני שהרים את התחתונים שלי. כמעט ערכתי אורגזמה בטרם עת כשהאצבעות שלו החליקו מעלה ומטה את עורבני חסר השיער שלי. הושטתי יד אחורה והעברתי את אצבעותיי בשיער שלו. אבא התחיל למצוץ את צווארי כשהרמתי את רגלי למעלה, נותנת לאבא גישה מלאה לכוס החמה והרטובה שלי. גנחתי בקול כדי לעודד אותו להמשיך.

הרגשתי את הזין הקשה שלו לוחץ לתוך הגב שלי אז הרמתי את התחת שלי כדי שאבא יוכל להסיר את התחתונים שלי. כמעט מיד אבא עבד להוריד את התחתונים שלי. כשהם החליקו לבסוף על רגלי, התחתונים שלי נפלו על הרצפה. נשענתי שוב לאחור ונתתי לאבא לעשות את דרכו עם הכוס הרטוב שלי. אבא מישש את הכוס שלי אבל זה לא היה עד שהוא עיסה את הדגדגן שלי כשפלטתי צרחה בלתי נשלטת.

“אני אגמור, אבא!” צעקתי.

“גמרי, תינוקת” ענה אבא.

הגוף שלי רעד ורעד כשהגעתי לשיא אבל אבא לא עצר. עברו כמה דקות ומצאתי את עצמי עומדת לגמור שוב. גמרתי חזק ושלחתי תרסיס של מיץ כוס על רגליו. לאחר שהתעשתתי סובבתי את ראשי לנשק את אבא שלי. הוא החזיר לי את הנשיקה בשקיקה. אבא שמר את ידו בין רגלי, מרח בעדינות את צוף האהבה שלי על כל הכוס שלי. התנשקנו זמן מה ואז קמתי.

הסתובבתי ונפלתי על ברכי והתחלתי למשוך את מכנסי הטרנינג שלו. אבא נכנע והרים את התחת מהספה. הוצאתי את הבוקסר שלו לגמרי והשלכתי אותו הצידה. זין קשה עמד לנגד עיניי. אבא נאנח כשאצבעותיי כרכו סביב הגבריות שלו. נישקתי וליקקתי קדם מהזין הפועם שלו. לא הבנתי כמה גדול הזין שלו עד שניסיתי להכניס אותו לפה שלי. סרקתי כמה פעמים אבל הצלחתי להעביר את רוב זה בין שפתי. אבא אחז בראשי והתחיל לזיין את הפה שלי. ראשי התנודד מעלה ומטה וגרם לשפתיי להשתולל.

לא האמנתי שאני נותנת לאבא מציצה. אבא נאנח בכל דחיפה. ראש הזין שלו פגע בחלק האחורי של גרוני כמה פעמים, אבל אני לא עוצרת. פתאום הרגשתי זרמים של זרע יורדים לי במורד הגרון. גרגרתי ונקמתי כשאבא שלי פלט לתוך הפה שלי. אבא לחש שאני ילדה קטנה וטובה. הסרתי את הזין שלו מהפה שלי וצפיתי בזרע זולג מראש הפטרייה. הסתכלתי לתוך עיניו בעודי ליקקתי ומצצתי את הזין שלו יבש, שהיה מפתיע עדיין קשה.

אבא תפס את פרק היד שלי וסובב אותי לכיוון הספה. כשנפלתי על הגב, אבא פירק את ברכיי וקבר את פניו בחטיפה הסוחפת והרטובה שלי. אבא דפק אותי בזמן שהוא מצץ את הדגדגן שלי ולא עבר הרבה זמן עד שהידקתי את רגלי בחוזקה סביב ראשו.

צרחתי שאני גומרת כשפלטתי זרםעל כל היד שלו. דם קטן טפטף במורד הסדק של הכוס שלי. לא רציתי להכתים את כריות הספה, אבא מצץ את הכוס שלי עד שהפסקתי לגמור ולדמם.

עם נוזל כוס על פיו, אבא החליק את גופי והתחיל למצוץ את הציצים הקטנטנים שלי. הגוף שלנו היה מכוסה בזיעה אבל רציתי שאבא יזיין אותי. ידעתי שמה שאנחנו עושים לא בסדר אבל לא היה אכפת לי.

“תזיין אותי, אבא. ” לחשתי כשהוא המשיך למצוץ את הגושים הקטנים שלי. פיזרתי את רגלי כשאבא התמקם בין ירכיי. הרגשתי את קצה הזין שלו מפריד בין שפתי הכוס שלי. כרכתי את רגלי סביב מותניו בציפייה שהזין שלו יתכונן לצלול עמוק לתוך הכוס שלי. ציחקקתי בהנאה כשהרגשתי את הזין הקשה שלו מחליק סנטימטר אחר סנטימטר לתוך הנרתיק הבתולי שלי.

“אם אמא הייתה יכולה לראות אותנו עכשיו…” חשבתי. אבא היה מזיין את הכוס שלי במשיכות איטיות ומכוונות. הראש שלי התחיל להסתחרר כשאבא הגביר את הקצב. רטנתי עם כל דחיפה והודעתי לו כמה אני נהנית מהזיון הראשון שלי. הידקתי את הכוס הצעיר שלי כשאבא גמר עמוק לתוך הכוס הקירח שלי. שנינו הסתכלנו איך הזין שלו נעלם והופיע שוב לתוך הכוס שלי.

כתבות נוספות