בחורה עובדת בראשון לציון – חוויה ראשונה נוראית

אני בחורה עובדת – באופן פעיל. הפעם הראשונה שלי הייתה רק לפני כחודש.. הם היו צריכים להיות מאוד ברורים שזה לא אתר זנות  – אבל הסקס היה מרומז למדי.

הפעם הראשונה שלי הייתה עם גבר נשוי בן 43 כנערת ליווי בראשון לציון. הוא פנה אלי כשבוע לפני כן, דרך האתר, והציע 1000 שקל לפגישה. הוא אמר שהוא ייתן לי 4000 דולר לחודש עבור סקס רגיל אם נאהב אחד את השני. אמרתי שכן, והוא אמר לי באיזה מלון לפגוש אותו ומתי. הוא גם אמר לי מה ללבוש.

הגעתי והוא היה נראה לא רע בכלל – דק והרבה יותר שזוף ממה שרואים בדרך כלל בצפון כמוני. הוא קנה לי קודם משקה בבר של המלון ודיברנו קצת. הייתי עצבנית להפליא, אבל הוא היה די מרגיע. הייתי בטוחה שכולם יודעים בשביל מה אני שם, ופחדתי שמישהו יחשוף אותי.

בסופו של דבר הוא הציע שנעלה לחדר שלו, ואני נתתי את ה"בסדר" הכי צנוע אי פעם. עלינו והתיישבנו על המיטה ושוחחנו עוד קצת לפני שהוא נישק אותי. לאחר כמה שניות הוא נסוג לאחור ואמר "אני אוהב את הדרך שבה את מדברת. בוא נוריד את הבגדים ונראה מה עוד את עושה טוב." נתתי לו מציצה –  לא באמת ציפיתי שהוא יגמור ככה, אבל הוא עשה זאת.

אחרי זה הוא נשכב על המיטה וציין שאני צריכה להצטרף אליו אז התכרבלנו ודיברנו עוד קצת.

בסופו של דבר הוא אמר לי שהוא חושב שאני מצחיקה ומתוקה ו"טובה מדי בזה" ושהוא לא רוצה לראות אותי שוב למקרה שתיווצר התקשרות רגשית. הוא אמר שהוא רק רוצה סקס, הוא לא רוצה להרוס דברים עם אשתו. אמרתי שזה בסדר ודיברנו עוד קצת.

בסופו של דבר התחלתי ללבוש את הבגדים שלי. חיכיתי שהוא ייתן לי את כסף, אבל הוא לא עשה שום מהלכים בכיוון הזה, אז ישבתי ודיברתי איתו עוד קצת. בסופו של דבר הזכרתי לו שסיכמנו על 1000 שקל עבור הפגישה, והוא התנהג מופתע. אחר כך הוא עשה הצגה של חיפוש אחר הארנק שלו ואז ספר כל שטר והפיל אותו על המיטה. לקחתי אותו והלכתי, לא נעניתי להצעתו להזמין לי מונית.

הרגשתי די מגעיל. החוויות המאוחרות שלי באמצעות סוכנות נערות ליווי בראשון לציון היו טובות יותר.

כתבות נוספות