במועדון

“אז אנחנו מגיעים למועדון. כבר שתינו את משקה הקדם-מועדון שלנו, אז היינו די מטופשים. האפרוח הזה מזמין עבורנו סיבובים כפולים של זריקות כפולות ויצאנו לרחבת הריקודים. כולנו רוקדים ביחד, נכון? בנות מגינות זו על זו, אבל שמנו לב שג’קלין הייתה על כל הרצפה, זורמת על הבחורים השונים האלה. כאילו, היא לגמרי התחילה את הריקוד המלוכלך שלה. היינו מושכים אותה בחזרה אלינו, אבל היא תיעלם תוך דקות כדי למצוא אותה עם ידיים של כמה בחורים על כל פיה.”

“גם היא לא התעניינה בחבר’ה הנחמדים. ברור שהיא טרול עבור כמה שחקנים. הם גיששו אותה באמצע רחבת הריקודים לעיני כולם! זה היה כל כך דביק! הידיים שלהם היו על התחת שלה, על הציצים שלה, בחור אחד אפילו הוריד את ידו בחזית השמלה שלה כדי לקבל חופן מהציצים שלה. הייתי בהלם. אבל היא חייכה ונהנתה מכל תשומת הלב. לא רק זה, אבל ברור שהיא חיככה את כולם בחוזקה. בהתחלה זה היה רק ​​מהשחיקה, אבל אז היא נעשתה שימושית!”

“בסופו של דבר היא החליטה על הבחור היחיד שהיא מכירה שהוא צודק ואמרה לו לקחת אותה לשירותים כי עומד להתמזל מזלו. ואז היא אמרה לו “שלח הודעה לחברים שלך” כשהיא כורעת על ברכיה ומצצה אותו.

“על רצפת השירותים?” שאלתי.

“של הגברים. נשבעת באלוהים.” היא נראתה נגעלת כשאמרה את זה, אבל היא עדיין נעה מעלה ומטה על הזין. “אז אחרי שהוא נעשה טוב וקשה היא מסתובבת ומתכופפת. ומתחיל להיווצר קו”.

“למה את מתכוונת?” שאלתי, רוצה פרטים נוספים.

“תראה, את החלק הזה תצטרך להשתמש בדמיון שלך, בסדר? היא לא בדיוק חילקה את הפרטים, נכון? אז כל מה שאני יכול להגיד לך בוודאות זה שאחרי בערך חצי שעה, אולי שעה, שאלתי את הבנות האחרות אם אני צריך לראות אם היא בסדר. חשבנו שאולי היא חולה בשרותי הבנות. אמילי כנראה ידעה טוב יותר כי היא נפנפה אותי כאילו, היא בסדר. בכל מקרה, הלכתי לחפש אותה אבל היא לא הייתה בבנות אז דפקתי על שרותי הבנים, הודעתי שנכנסת בחורה ושמעתי מבחור אקראי בתור שכבר יש פה בחורה, אבל כמה שיותר יותר שמח ואחר כך צחוק.”

“כאשר הנחתי את ראשי מעבר לפינה זה מה שראיתי; היו שם אולי חצי תריסר בחורים שצעקו וצעקו, הזין שלהם כבר בידיים שלהם, מחכים לחטט בג’קלין. היא הייתה כפופה במותניים כשהמרפקים שלה נשענים על הכיור לפניה. השמלה שלה נמשכה מטה מלפנים ונמשכה גבוה אל מותניה, כשהיא צרורה עם איזה בחור שנגח בתוכה. הציצים שלה עפו קדימה ואחורה עם כל פגיעה ולעג של סיפוק היה על שפתיה. הברכיים שלה היו אדומות מרקמות או חלקן דבוקות אליהן, ירכיה הפנימיות היו מבריקות ובין כפות רגליה היו כמה קונדומים, אם כי לא נראה שכולם שומרים על הכלל הזה. היא נאנקה כמו כלבה כשבחור אחד סיים ואחר תפס את מקומה ואני נשבע באלוהים שהסתכלתי לה ישר בעיניים. ראינו אחד את השני במראה רק שהבחור החדש נכנס אליה”.

לג’ני היה קצב טוב וידעתי שאני לא אחזיק מעמד לנצח. כל מה שהיא הייתה צריכה זה סוג של סיום לסיפור שלה.

“הייתי כל כך מרותקת שלא הבחנתי בבחור מאחורי שהחליק את ידו על גב השמלה שלי ואמר משהו כמו, את מוכנה, מותק? או משהו כזה. זה הוציא אותי מהטראנס והלכתי”.

“נתת לאיזה בחור לגעת בך? איפה?” אהבתי את זה.

“ובכן כולם ניסו לראות והייתי צריכה לדחוף דרך כמה אנשים אז אנחנו כבר די נלחצים אחד נגד השני. אז לא ממש שמתי לב בהתחלה. שתיתי כבר כמה משקאות ולא הצלחתי להבחין מיד בהבדל בין צפיפות רגילה לבין הידיים עלי”.

כתבות נוספות