בצד ההפוך

חיכיתי להתעצבן, הייתי מוכנה לזה.

אבל באופן מוזר, זה מעולם לא קרה. קיוויתי, אני מניחה, לחוות מראית עין של מה שהלקוחות שלי צריכים לעבור לפני ההזמנות שלהם, אבל באופן כמעט מעצבן הדופק שלי מעולם לא עלה. אולי אני חושבת שזה סימן טוב, שסקס עבורי הפך למקום הבטוח הזה, מקלט מהעולם – אפילו בתרחישים חדשים או שונים.

היום, בפעם הראשונה, אני הלקוחה. או לפחות, אני ובן זוגי. אולי זה עזר, שעדיין הייתי בתפקיד טיפוח מוכר – בן זוגי היה נורא עצבני. דעתי מוסחת כשהבטחתי לו שעומד לעבור ערב בלתי נשכח מאוד שנגרום לו להרגיש בטוח וסקסי. אולי זה גם עזר שהכרתי אותה – חברה אדיבה מספיק לחבוש עבורנו את כובע העבודה המינית שלה, כדי לספק את השלישייה הלא פשוטה שחיפשנו. ובכן, השלישייה הראשונה שלנו עם בחורה בכל מקרה.

כשאנחנו מתקרבים לבניין שלה, אני מחכה שהדופק שלי ירוץ, אבל אני רגועה כמו מוות, כשהחום של הידיים הדחוסות של אהבתי מזכיר לי עד כמה אנחנו חיים. אני יודעת שהערב יהיה רק ​​התרופה לגבר המוגזם, השרוף והמבריק מדי שלי. אני מסתכלת עליו, הו, אין לו מושג כמה כיף זה יהיה.

אני צודקת כמובן. אני מנהלת את חיי מתוך אינסטינקט ופשוט ידעתי שזו הולכת להיות תקופה נהדרת. נערת ליווי שלנו, כפי שכבר ידעתי, לוהטת בטירוף, בואו לא נשכח שאנחנו כאן גם בשביל הטעם שלי להרפתקאות גשמיות. אנחנו לוגמים מהבועות שלנו, מגששים קצת במילים, אבל לא עובר זמן רב עד שאנחנו מקולחים ועירומים וצוחקים. אני צופה באהבה שלי מנשקת אותה ולהבה מתלקחת – שום דבר לא מביא לי יותר שמחה מלראות את בן הזוג שלי חווה משהו או מישהו חדש. הלב שלי מלא כשאני טועמת את שפתיה, ידינו מלאות זה בזה, הידיים שלו עולות מאחוריי, מרגיעות ומעודדות. שני אנשי מקצוע, אנחנו יודעות לספק קצת שואו, המוח שלו מצלם תמונות שאנחנו מסתכלים עליו, עם הזין שלו בפה, תמיד הצגה קטנה של כוס פה ושם, מתגרה וקורץ. זה כיף. הפנים שלו שמחות והמומות, כששנינו פוסעות עליו כמו אופנוע במקביל, אני חוקרת ומלטפת אותה בזמן שהוא בתוכי, עד שהוא מתחנן שאפסיק. מוחי עדיין זורק בי פלאשבקים לפעמים, על החזה הנדיב שלה שצויר בהצטיינותו וקולות העקצוצים בעמוד השדרה שליוו אותו. גן עדן.

כתבות נוספות