ג'יימס

פשוט שטפתי אותם והתחלתי לנשק את הזין היפה הזה. זה חזר לחיים מיד. הייתי צריך להחזיק אותו כדי שיהיה מקום לעקוף את הפה שלי. הסטתי את ראשי הצידה והחלקתי את פי כלפי מטה. מצצתי חזק מאוד כשהרגשתי שהעור שלו מתעצב לפי כפי שעשיתי.

אחרי שהרגשתי שהוא קשה מאוד שיניתי את זה קצת. רק דמיינתי את פניו מנסים להישאר רציניים בזמן שעבדתי עליו באותו אופן שבו הוא השתמש בי. חיקיתי את התנועות שלו מקודם. החלקתי את הפה שלי עד הסוף והרגשתי את ראש הזין הספוגי לוחץ על הגרון שלי, ואז מצצתי חזק כשהחלקתי את פי עד הסוף כדי שאוכל להסתכל על הזין שלו בין כל טיול.

הנחתי את חזי על הכיסא שלו כדי שאוכל לעשות את כל העבודה בידיים חופשיות. הזזתי את הראש לבד, מזיינת את הפנים שלי והזזתי את הידיים שלי בחזרה אל הכוס שלי. לא בזבזתי זמן להגיע בדיוק למה שאהבתי. שתי אצבעות בפנים על נקודת ה-G שלי ושתיים על הדגדגן שלי.

הייתי מבולבלת אז הכל היה יותר רגיש וברגע שהתחלתי להזיז את האצבעות התחלתי לבנות. תוך פחות מדקה נשטפתי עם אורגזמה חמה והגוף שלי התחיל לרעוד קצת. חשבתי שלא יזהה אותי, אבל אז שמעתי את הבוהן של העקב שלי משקשקת בחזית השולחן.

הגברים עצרו לשנייה, אך דבר לא נאמר. תודה לאל, כי אני לא יודעת איך היינו מסבירים את השולחן שמקשקש לבד. כשהם חזרו לדבר, הסרתי את ידי מהכוס שלי וכרכתי את זרועותיי סביב מותניו.

הלכתי על הזין שלו כאילו אני מנסה למצוץ את הזרע שלו מהביצים שלו ישירות. שמרתי את השפתיים שלי סגורות סביב ההיקף שלו כדי שלא יהיה רעש, אבל הזין זיין את הפנים שלי בגסות מתחת לשולחן של האיש הזה. הרגשתי את הגוף שלו מתכוונן כל כמה שניות בערך.

“וואו, אפשר להאט קצת.” שמעתי את מר גיבסון אומר. ידעתי שהוא מדבר איתי אבל העמדתי פנים שלא שמעתי אותו. “בטח אדוני.” אמר ג’יימס. פעם אחר פעם יכולתי להרגיש את השרירים שלו מתוחים בזרועותיי, כשהרגשתי את הזין שלו קופץ בפי. התכוונתי לאכול את האיש הזה לארוחת צהריים בין אם הוא אוהב את זה או לא.

“אוי ואבוי. אממ, אולי נצטרך לסכם את זה בפעם אחרת ג’יימס.” הוא אמר בקול מתנודד. “אדוני, אני צריך עבודה ואני רוצה את זה.” אמר ג’יימס נשמע חזק ונחוש. “אני לא יודע.” מר גיבסון נשמע קול מתנודד. “אני לא רוצה להיות נועז מדי, אבל אני לא מתכוון לקבל לא כתשובה אדוני.” אמר ג’יימס. “אוקיי אוקיי אוקיי אוקיי.” מר גיבסון אמר לי שוב, אבל לא התכוונתי להרפות. “תודה לך אדוני.” אמר ג’יימס. “אתה לא תצטער על זה אדוני.”

“אוי שיט.” אמר מר גיבסון. כאשר כל גופו התכופף לכל עבר והוא התנודד במושבו. “שוב תודה אדוני.” אמר ג’יימס “הו, פאק. פשוט תהיה כאן ב-7 מחר.” הוא אמר כמעט נשמע נואש לאוויר. “כן אדוני, תודה אדוני.” הוא אמר שוב ושמעתי את הכיסא שלו זז כשהוא נעמד אני מניח שהוא ניסה ללחוץ את ידו כי שמעתי את מר גיבסון אומר, “אוי פאק פשוט צא החוצה.” “תודה לך אדוני.” אמר ג’יימס שוב, ושמעתי אותו יוצא במהירות והדלת נסגרה מאחוריו.

“כלבה קטנה ושובבה שכמותך.” הוא אמר כשהוא אחז בראשי בחוזקה והחזיק אותי על הזין שלו. בדיוק באותו רגע הוא נכנס לפה שלי בכמויות שלא ידעתי איפה אפשר. הרגשתי את הלחיים שלי מתמלאות לגמרי והתבאסתי לבלוע לגימה שלמה מהזרע החם שלו. הוא החליף את זה בעוד ברגע שהפה שלי היה ריק.

“אוי פאק.” הוא פלט בשאגה קלה. פשוט גנחתי סביב הזין שלו, אוהב את הצליל והטעם שלו. בלעתי את שארית הזרע שלו והרמתי את מבטי כשהוא דחף את הכיסא שלו לאחור כך שעכשיו נוכל לראות אחד את השני. “זה היה פאקינג מדהים.” הוא אמר והסתכל לי עמוק לתוך העיניים.

“ממממממ” אמרתי מהנהנתי בראשי, ובלעתי את שארית הזרע שלו. “לא התכוונת להעסיק אותו, נכון?” “לא.” הוא אמר וצחק עלי. רק חייכתי, כשזחלתי החוצה מתחת לשולחן שלו. נשענתי שוב אל שולחנו ואמרתי, “אז יש משהו אחר שתוכל להשתמש בי עבור אדוני?” “לא ונסה. תודה.” הוא אמר אחרי שהעלה את המכנסיים וחייך אליי.

“כן, אדוני. תהנה מארוחת הצהריים שלך.” אמרתי כשהלכתי. נתתי את המסלול הכי מפתה עד הדלת ונתתי בו מבט כשסגרתי את הדלת. אני לא יכולה לחכות לראות מה נעשה הלאה.

כתבות נוספות