האם העסקת נערות ליווי בטוחה?

מהם חיים ללא סיכונים? אנחנו לא אומרים שאתה צריך להכות את עצמך על הראש בקביעות עם פטיש רק בגלל שזה מרגיש כל כך טוב, אבל למד לחיות וליהנות בעולם מלא סיכונים וסכנות.

עם זאת, העסקת נערות ליווי בטוחה בעיקר אם אתה עושה את זה נכון. רק למעטים חסרי מזל יש בעיות עם נערות הליווי שהם שוכרים, ואם יש לך את הראש שלך במקום הנכון ותשמור על ערנות, יש סיכוי שיהיה לך זמן נפלא ובלתי נשכח עם נערת הליווי שבחרת.

כעת, לפני שאתם שוכרים נערת ליווי מסוכנות ליווי או מודעה מקוונת, קחו את הזמן כדי לבדוק את הביקורות שלהם (אם יש להם). בדוק בפורומים ותשאל אותם בסביבה. האם הם תמיד מנומסים והאם הם מספקים את מה שאתה רוצה? או שהם תמיד מאחרים, מלוכלכים, אנטגוניסטיים ומעליבים? עשו את המחקר שלכם והשתדלו לא להזמין ליווי מבלי לבדוק אותה או לבדוק בסוכנות נערת הליווי בה היא עובדת.

אלו זמנים לא בטוחים. זה אומר שיש כמה בנות שמפרסמות שירותי ליווי באינטרנט אבל בסופו של דבר שודדות אותך או מצטלמות אותך בעירום וסוחטות אותך עם אלה. לכן זה כל כך חשוב להיות ערני הן במהלך תהליך ההזמנה והן בעת הפגישה עם נערת הליווי שלך. עשה את שלך, אבל שים לב לצרות.

למקרה שלא היית מודע, יש שם בחוץ כמה מחלות מין מפחידות למדי. אתה יכול להפחית את הסיכוי לתפוס אותם מנערת הליווי שלך על ידי שימוש תמיד בהגנה כששניכם מגיעים לאינטימיות. יתר על כן, אלא אם כן אתה מכיר את נערת הליווי שלך זמן רב וסומכת עליה, אל תנשק אותה או תבצע מין אוראלי ללא קונדום. למרות שחלק מנערות הליווי בסדר עם לתת לך מציצה ללא קונדום, אנחנו ממש לא ממליצים על זה.

אם סקס בטוח הוא בראש סדר העדיפויות שלך, היינו מציעים מכוני עיסוי. עם זאת, השירותים המיניים המוצעים במקומות כאלה מוגבלים לרוב לגירוי של איברי המין. מקומות כאלה הם גם לעתים רחוקות זוהרים ויוקרתיים.

איפה נערות ליווי בדרך כלל אוהבות להיפגש?

בדרך כלל, רוב נערות הליווי שוהות בבתי מלון שהן מכירות. הם בטוחים במקומות כאלה, נוחים ומסוגלים להסתובב כמה שהם רוצים וכפי שצורכיהם המקצועיים מכתיבים.

כעת, נערות ליווי מבצעות גם קריאה החוצה וגם קריאה לבית. בראשון, מגיעים אליהם והם בדרך כלל בבית מלון או במקום פרטי משלהם. באחרון, הם הולכים למקום שאתה יכול להיות, שעשוי להיות הבית שלך, חדר המלון שלך, מועדון לילה, גן, או כל מקום אחר שאתה מרגיש בנוח להיפגש איתם.

בעוד שחלק מנערות הליווי מרוצים לחלוטין מלאפשר לך לבוא לראות אותם בבתיהם שלהם, אחרים עושים את הצעד של השכרת בתים או Airbnb's למטרות ספציפיות לארח את קהל הלקוחות שלהם ולהנות בין הסדינים. הבתים והדירות האלה אולי לא כל כך מרוהטים בצורה מצוינת, אבל הם בדרך כלל מפוארים ומותאמים לשהייה לטווח קצר.

יש גם נערות ליווי שאוהבות לפגוש את קהל הלקוחות שלהם במכוני עיסוי. אלה ידועים גם כמוסדות "שפשוף ומשיכה" והם בדרך כלל מבנים מסחריים דביקים עם שלט פשוט מעל הפתח. היכנסו וקבלו עיסויים מהסוג שמרגיע את הגוף וחולב את חברכם הנחשי מכל הנוזלים שהוא יכול לייצר!

לסיכום, זה בטוח לשכור נערות ליווי, כל עוד אתה זהיר, קורא ביקורות לפני ביצוע הזמנה ומשתמש בהגנה.

כתבות נוספות