האם סקס מובטח כשאני שוכר נערת ליווי?

יש בחיים יותר ממין, אבל זה לא מונע מרובינו לקיים כמה שיותר סקס עם כמה שיותר אנשים ובכמה דרכים שאנחנו יכולים! סקס הוא מעשה נפלא ורובנו פשוט לא יכולים לקבל מספיק ממנו!

כעת, כשאתה שוכר נערת ליווי אתה עושה זאת מתוך ציפייה להתבדר עד תום ולבלות זמן עם אישה שתואמת את המפרט שלך כמעט בכל דרך. אתה גם מצפה לקבל קצת פעולה בין הסדינים וזה בסדר. תראה, בכל פעם שאתה שוכר נערת ליווי יש סיכוי מצוין ששניכם תתלכלכו, במיוחד אם ביקשת שירותי מין במיוחד.

רוב נערות הליווי בחוץ יכולות להציע מגוון רחב של שירותים מיניים לקהל הלקוחות שלהם, במיוחד מכיוון שהם יודעים שהם יקבלו שכר טוב מאוד עבור ה"ליווי" שלהם. רק הקפד לשאול מראש מה נערת הליווי שלך יכולה ומה לא יכול לעשות. אל תנסה להכריח אותה לבצע מעשים ששניכם מעולם לא הסכמתם עליהם.

אם תשים לב יותר תראה שפרסומות ליווי כוללות לעתים קרובות מונחים כמו "שירות מלא" בכל פעם שאתה רואה את אלה, היה סמוך ובטוח שזהו אישור לכך שסביר להניח שנערת ליווי מוכנה להציע שירות מלא הכולל סקס.

איך אוכל לדבר עם ליווי על סקס תוך כדי הודעות טקסט או בטלפון?

אם זו הפעם הראשונה שלך שאתה מדבר עם נערת ליווי, אתה עלול להרגיש ממש חרד ועצבני. אל תדאג, זה נורמלי. פשוט עשה כמיטב יכולתך להיות רגוע, מנומס ומכבד והדברים יסתדרו. לפני פנייה לסוכנות ליווי או ליווי בטלפון, בדוא"ל או בכל אמצעי אחר, כדאי להיות מודע לחוקים ולתקנות המקומיים. לפיכך, אם עבודת נערת הליווי או הזנות אינם חוקיים ביישובך, אנא היזהר מאוד בעת שיחה או הזמנת ליווי.

ככל שפחות מדברים יותר טוב, הרבה נערות ליווי יהפכו לפרנואידים ויפסיקו לשלוח לך הודעות או ינתקו אם אתה אומר דברים כמו סקס או מציצה. הדרך הטובה ביותר לגשת אליהם היא לומר "היי, אפשר להזמין תור לשעה? ואז אתה מנהל איתם משא ומתן על הזמן. אם לליווי אין מחירים אתה יכול בדרך כלל לשאול כך "היי כמה זה לשעה, או חצי שעה?" זה בסדר גמור לשאול בצורה כזו. אם לליווי אין את השירותים הרשומים ואתה רוצה סקס או מציצה ללא קונדום. ואז אתה שואל ככה "היי, אתה עושה שירות מלא?"

רק זכור – לעולם אל תהיה מפורש מדי כשאתה מתקשר או שולח הודעות טקסט לסוכנות ליווי או ליווי. אין להם שום אמצעי לאמת שאתה מי שאתה אומר שאתה ואתה יכול להיות חלק מאנשי אכיפת חוק שמנסים ללכוד אותם.

כתבות נוספות