הבוס

“אדון. גיבסון, תאכל ארוחת צהריים היום? רק רציתי להזכיר לך את פגישת המועמדות לעבודה שלך בעוד 45 דקות.” אמרתי לתוך האינטרקום.

“לא ונסה, אני אשאר במשרד. תביא לי כריך מהמעדנייה ממול”. הוא אמר.

הייתי העוזרת של מר גיבסון במשך יותר משנה וזו הייתה עבודה קלה. התקבלתי לעבודה בגלל המראה שלי. אני בסדר עם זה כי לא היו לי אף אחד מהכישורים שהעבודה דרשה. הקלדה הייתה חלק מזה, ולמזלי, זה והלכתי להביא לו לאכול ארוחת צהריים ומדי פעם ארוחת ערב זה כל מה שעשיתי.

לא הייתה לי בעיה להמשיך לקנות וללבוש תלבושות מאוד פרובוקטיביות כדי שהעבודה שלי תהיה בטוחה. קיבלתי שכר טוב מאוד על מה שעשיתי. רכישת דירה בניו יורק במשכורת של עוזרת אמורה לומר לך שקיבלתי תשלום יתר.

כבר ידעתי מה מר גיבסון רוצה מהמעדנייה. פעם שמרתי הכל בטלפון שלי אז לא הייתי צריכה לשאול אותו, אבל עכשיו כשהגעתי למעל שנה וחצי איתו שיננתי הכל.

עשיתי את דרכי מעבר לרחוב למעדנייה כדי להשיג את הכריך של מר גיבסון לבן עם חמוצים נוספים וחרדל כבד. ולהקפיד לא לשכוח את הדוריטוס והמים שלו. שמעתי את הבחורה שלפניי פוטרה על כך שהיא פישלה פעם אחת. למזלו אין לי מה להסיח את דעתי מלשנן הכל עליו ולהיות מושלמת.

ביליתי יותר מדי זמן בלשנן הכל על האיש הזה. הייתי בשתי מערכות יחסים שונות מאז שהייתה לי את העבודה הזו, ושניהם הסתיימו באותו אופן. שניהם אמרו שאני נשואה לעבודה שלי ואלך לעבוד לפני שאצא איתם. אני לא יכולה להגיד שהם טועים.

העניין במר גיבסון הוא שהוא גבר יפהפה שפשוט נודף דומיננטיות ופשוט, טוב… כל הגבר שיש. אני לא בטוחה איך להגיד את זה, אבל הוא הדוגמה של גבר בשבילי. הוא בערך 6 או 6’1”, עם חזה רחב ומותניים דקות. הוא עושה את ריצות המרתון שלו כמה פעמים בשנה ויש לו כמה תמונות במשרד שלו. זה המקום שבו אתה ספוג בבוץ ורץ מרתון מסלול המכשולים. הפרטים לא כל כך חשובים, אבל התמונות כן. באחד, אתה יכול לראות את שרירי הבטן והחזה שלו דרך החולצה שלו והם נראים מושלמים. ובאחר אפשר לראות את החבילה שלו וזה עושה לי ריר בפה מלחשוב על זה.

מאז סוף הקשר השני נכנסתי וצילמתי את כל התמונות שלו עם הטלפון שלי ואני מסתכלת עליהם קצת יותר מדי. פעם הראיתי לכמה אנשים בבר את התמונה שלו ואמרתי שהוא החבר שלי. זו הייתה התמונה היחידה שבה לא יכולת לראות את טבעת הנישואין שלו.

מעולם לא ראיתי את אשתו ומעולם לא שמעתי אותו מדבר עליה. אין תמונות שלה בשום מקום ולמר גיבסון אין פייסבוק. אפילו חיפשתי Myspace ישן אבל גם לא מוצאת את זה. אני חושבת שהוא האדם היחיד שאני מכירה שאין לו מדיה חברתית. הוא מבוגר ממני ב-8 שנים אבל בגלל שהוא כל כך מורכב זה גורם לו להיראות הרבה יותר מבוגר ובוגר. אני פאקינג אוהבת, גברים מורכבים.

אם לעיניים היו קרני לייזר, הייתי עולה באש כשיצאתי מהמסעדה. יכולתי לראות את כולם מביטים בי בהשתקפות כשהלכתי לכיוון הדלת. אני מתלבשת די משעמם על בסיס רגיל, אז אהבתי את תשומת הלב שקיבלתי מ-8 עד 5 מיום שני עד שישי. נתתי לזה להתעוות קצת יותר כשעברתי את הדלת ועשיתי את דרכי בחזרה מעבר לרחוב.

כשחזרתי לשולחן, התקשרתי למר גיבסון ושאלתי אם הוא רוצה את האוכל שלו עכשיו.

“כן ונסה. נא לבוא.” הוא אמר.

ברגע שנכנסתי יכולתי לראות את כל העיר משולחן העבודה שלו. היה לו המשרד הפינתי המרשים ביותר שראיתי בחיי. ובכן, אני מניחה שראיתי רק אחד בחיים האמיתיים, אבל חיפשתי הרבה בגוגל וזה היה האהוב עליי. הוא ישב מאחורי שולחנו עם העיר בגב. הוא היה כל כך סקסי עד כמה הוא היה מרוכז בכל פעם שהיה מאחורי השולחן הזה.

“הנה אדוני.” אמרתי כשהלכתי לצד השני של השולחן. הנחתי את האוכל לצדו והתכופפתי על השולחן יותר מהנדרש כדי שיוכל לראות את החולצה שלי.

“תודה לך ונסה.” הוא אמר כשהסתכל קודם כל בעיניים שלי, ואז במורד החולצה שלי, ואז חזרה לעיניים שלי בחיוך.

“האם יש עוד משהו שאתה רוצה, אדוני.” אמרתי לא לאבד קשר עין ולחייך קצת בזווית הפה. הוא הטה את ראשו הצידה והביט בי במשך כמה שניות. “ונסה, את יוצאת עם מישהו?” הוא שאל במצח מקומט. “לא אדוני.” אמרתי בניסיון להישמע מטומטמת. “למה?” הוא שאל.

“ובכן היו לי שתי מערכות יחסים מאז שקיבלתי את העבודה הזו, אדוני.” אמרתי. “ומה קרה עם היחסים האלה ונסה?” הוא שאל בעודו מטה את ראשו לכיוון השני. “ובכן, אתה רוצה את האמת אדוני, או שאתה מבקש להיות נחמד?” אמרתי קצת עצבנית.

“כן ונסה, אני רוצה את האמת.” הוא אמר והרים את ראשו למעלה. “ובכן אדוני, שניהם נפרדו ממני כי נמאס להם לשמוע עליך.” אמרתי והמשכתי במבט המטומטם שלי. “האמנם?” הוא אמר וחייך קצת.

הרגשתי כאילו הפתח שלי סוף סוף שם ואני לא רוצה לפספס אותו, אז התחלתי לרכון קדימה. הוא ללא ספק ראה את ההתקדמות שלי כי הוא אחז בחלק האחורי של ראשי ומשך אותי אל פניו. גופי עקצץ כשהשפתיים שלנו סוף סוף נגעו. רציתי את זה כל כך הרבה זמן ועכשיו, כשהיא כאן, נשבעת שקיבלתי אורגזמה קטנה רק מנשיקה.

הנחתי את שתי ידיי על ברכיו, ויכולתי להרגיש את הזין שלו מבעד למכנסיים שלו. זה היה מאוד אירוטי להרגיש שהוא גדל לי בידיים. נישקתי אותו חזק יותר והוא משך את הפנים שלי אליו עם השיער שלי. התחלתי ללטף את הזין שלו עם כף היד שלי דרך המכנסיים שלו כיוון שעכשיו הרגשתי אותו דופק עכשיו כשהוא זקוף לגמרי. הוא היה אדם מרשים בכל ההיבטים. ותכל’ס אני מאוננת בתמונות שלו כבר שנה. הוא היה גדול שם למטה כמו שקיוויתי שהוא יהיה.

לבסוף, השפתיים שלנו נפרדו ונפלתי על ברכיי ליד שולחנו. משכתי את הרוכסן שלו למטה ושחררתי את החגורה שלו. נאלצתי למשוך אותו החוצה ומסביב למכנסיו בגלל האורך שלו. הנחתי את שתי ידיי על הזין שלו ועדיין היו כמה סנטימטרים, אז הורדתי את הפה שלי עליו. הזזתי את ראשי ואת הידיים שלי ביחד מיד. כל כך התרגשתי שפשוט דילגתי על כל הליקוקים וההצקות.

“אוי שיט.” הוא אמר ותפס את שיערי והאט אותי.

עבדתי סביב הזין שלו גאה בעצמי והאטתי. הסרתי את ידי ושיחקתי עם הביצים שלו כשהנחתי לפי להחליק במורד הפיר שלו. הוא מילא את פי לגמרי. יכולתי להרגיש את זוויות הפה שלי נמתחות בגלל היקפו. נזהרתי מלהשתמש בשיניים, לקחתי את כל מה שיכולתי, כשראש הזין שלו לוחץ על הפתח של הגרון שלי, סגרתי קצת את הפה והקפדתי להשמיע את הרעש הזה שאני יודעת שגברים אוהבים. שמטתי את פניי על המפשעה שלו כשהידיים שלי התחככו סביב גופו. פשוט להיות מסוגלת להרגיש את האיש הזה היה כל כך מרגש. פינטזתי על זה כל כך הרבה זמן שזה נראה סוריאליסטי עכשיו שזה קורה.

הרמתי את מבטי אליו והתמקדתי בקצה הזין שלו עם הפה שלי. מצצתי חזק והעברתי את לשוני סביבו. נתתי לידיים שלי לטלטל בעדינות את הפיר שלו כשמיקדתי את תשומת לבי בקסדה שלו.

הוא פגש את מבטי והשמיע את המילים, “אוי אלוהים.” זה רק הניע אותי לעבוד קשה יותר. התחלתי לסובב את ראשי קדימה ואחורה, תוך שאיבה. הלכתי עליו חזק כשהוא נאנק. כשהבטתי למעלה ראיתי שהראש שלו היה כל הדרך אחורה ומביט בתקרה.

אני מאמינה שקרבתי אותו לגמור כי ראיתי את הידיים שלו יורדות ואוחזות בשני חופנים מהשיער שלי ומחזיקות אותי שם. הוא השתמש בראש שלי כדי לזיין לאט. לקחתי את ידיי ונכנסתי לתחתונים.

זו הייתה אחת התנוחות האהובות עלי למשחק מקדים. לא הייתי צריכה לחשוב בכלל. חיבבתי אותו, ויכולתי לרצות את עצמי. השתמשתי בשתי אצבעות מיד אחת והנחתי אותן בתוך עצמי והשתמשתי באצבעות מהיד השנייה כדי לעבוד על הדגדגן.

הוא הוריד אותי כל הדרך במורד הזין שלו עם משיכותיו. יכולתי להרגיש את ראש הזין שלו מנסה לחדור לגרוני בכל נסיעה למטה. הוא משך את ראשי מהזין שלו בחלק העליון של כל חבטה. פשוט מצצתי חזק ונתתי לו להשתמש בי.

יכולתי להרגיש שהתחושה הנפלאה שבין הרגליים שלי מתחילה להיבנות. עבדתי במרץ על הדגדגן והתחלתי לגנוח ככל שהתקרבתי. משכתי חזק בנקודת ה-G שלי כדי להוסיף ללחץ. הרגשתי את הקיר בא והולך כשנפלתי לתוך האורגזמה שלי וזה סחף זרק אותי מבפנים החוצה.

“אההההההההההה.” שחררתי את הזין שלו כשהגב והמותניים שלי מתעוותים מהעונג.

“לעזאזל כן. ילדה טובה.” הוא אמר.

אם עדיין לא הייתי גומרת אולי זה גרם לי לגמור לבד. מעולם לא קראו לי ילדה טובה לפני כן, אבל ידעתי אז שזה משהו שאני רוצה עכשיו. לעזאזל היה חם!

“ממממממממ” גנחתי בניסיון להודיע ​​לו שזה מוצא חן בעיני.

משכתי את ידיי הרטובות מהמפשעה וניגבתי אותן על הזין שלו כשהוא לא היה בפי. לטעום את עצמי היה משהו שתמיד ריגש אותי. זה גורם לי להרגיש שובבה מאוד ואני אוהבת את זה.

לאחר זמן מה הוא שחרר את אחיזתו בשערי ואמר, “בסדר, תראי לי מה יש לך.”

לא היססתי לנסות להרשים. לחצתי את ראשי עד הסוף והחזקתי אותו שם תוך כדי חנק כמה פעמים. החזקתי את הביצים שלו ביד והעברתי אצבע קלות על הכתם שלו. ידעתי שהוא אוהב את זה כיוון שהוא כופף את ירכיו מעט למעלה, וגנח קלות.

“ULGK ULGK ULGK” היה הפסקול של העבודה שלי. שוב ושוב הורדתי את ראשי לאורך שלו ונתתי לאיבר המרשים שלו לסתום אותי. יכולתי לשמוע את הנשימה שלו מתחדדת והמותניים שלו מתכופפות די חזק עכשיו וידעתי שהוא קרוב.

סגרתי את פי בחוזקה סביבו ומצצתי כמה שיכולתי והנחתי את ידי על ירכיו כדי שאוכל להזיז את עצמי מהר יותר. נוק נוק נוק, שמענו שנינו על הדלת שלו. ואז שמעתי את הידית מצלצלת. “אוי שיט.” אמר מר גיבסון בעודו מתיישר בכיסאו. הרמתי את רגלי מהרצפה, כך שהן לא נראו מהדלת.

“שלום אדוני, אני ג’יימס.” שמעתי קול אומר בליווי צעדים מתקרבים. “לא ראיתי את העוזרת שלך שם בחוץ, אבל שמתי לב שאני על לוח הזמנים ולא רציתי לקחת סיכון לאחר.” הוא אמר בביטחון רב.

“איפה העוזרת הזו שלי? אני חושש שאולי משלם לה יותר מדי.” הוא אמר עם קצת צחקוק בקולו. “נו מה אני יכול לעשות בשבילך ג’יימס?” הוא אמר שנפל ישר לתוך הקול העסקי שלו.

כשהם דיברו קדימה ואחורה, הייתי לכודה מתחת לשולחן הזה עם הזין היפה שלו ממש בפרצוף שלי. אבל לא יכולתי להגיע אליו כי זה היה קרוב מדי לשולחן. החלטתי לנסות להוריד את הכיסא שלו כדי שאוכל להראות לו איפה העוזר שלו.

הושטתי יד סביב הכיסא ומצאתי את הידית. ניסיתי למשוך אותו לאט לאט אבל לפתע הוא נפל לתחתית ההתאמות הזמינות, בחבטה.

“וואו, חרא.” הוא אמר. “אני מניח שאגיד לעוזרת שלי להביא לי כיסא חדש כשנמצא אותה.”

הם המשיכו לדבר על כמה ג’יימס כשיר ושהוא היה חייל לשעבר. מר גיבסון כנראה לא התכוון להעסיק אותו אבל היה לו כבוד לצבא, אז הוא התכוון לשמוע אותו.

כתבות נוספות