הדוד

חוויתי את החוויה האמיתית הראשונה שלי עם סקס כשהייתי בת 18. לא גיליתי עד מתישהו אחר כך שזה נקרא להיות נשלט. בקיץ ההוא התארחתי אצל דודי. הוא ודודה שלי התגרשו וטכנית הוא כבר לא היה קשור אליי, אבל בשבילי הוא היה ועדיין הוא הדוד האהוב עליי.

הדוד ביל היה הדוד המגניב הזה שכל החברים שלי ייחלו להם. הוא אהב לחגוג, ולא הייתה לו בעיה לתת לבן דודי מייק ולי לעשות את זה כל עוד עשינו את זה איתו.

בלילה הראשון שזה התחיל מייק יצא עם החברים שלו וזה רק הדוד ביל ואני. אחרי שאכלנו ארוחת ערב החלטנו להירגע ולראות סרט.

“לך תביא לנו בירה ואני אשים את הסרט” אמר ביל.

תפסתי שני Coors Light והצטרפתי אליו על הספה. התחלנו לדבר ולא ממש שמנו לב לסרט עד שעלתה סצנת סקס.

“עשית פעם סקס דסטיני?” שאל אותי הדוד.

כמעט נחנקתי מהבירה שלי ואמרתי, “פעם אחת, אבל זה לא היה משהו” אמרתי והצבעתי על הטלוויזיה.

“לא אהבת את זה?” הוא זז במושבו כדי להתייצב אליי.

“לא ממש, זה רק כאב לכמה דקות ואז הוא גמר.”

“אז לא גמרת?” הוא שאל. כמעט נחנקתי שוב. סיימתי את הבירה וקמתי לתפוס עוד לפני שעניתי לו. “אני לא חושבת, אני מתכוונת, טוב, אני לא יודעת.”

“את היית יודעת אם היית.. תגידי לי מה הוא עשה לך” הוא הסתכל לי בעיניים. השפלתי את עיני מהמבט שלו ואמרתי “אני לא יודעת, זאת אומרת הוא הוריד לי את המכנסיים, והדבר הבא שידעתי שהוא מעלי וזה כאב ואז זה נגמר.”

“הוא לא חימם אותך קודם?” רק הסתכלתי עליו מבולבל. “בואי הנה, שבי על הברכיים תן לי להראות לך משהו” הוא לקח אותי ביד ומשך אותי אליו. הוא הזיז את רגלי כך שהן היו תלויות בחלק החיצוני שלו. “הישעני אחורה” הוא לחש. “עצמי עיניים”

הוא העביר את ידיו במעלה הירכיים שלי, על הירכיים שלי עד המותניים שלי ומעלה מתחת לחולצה שלי. קפצתי ותפסתי את ידו, מנסה להדוף אותה. “תירגעי” הוא אמר בחומרה. הוא משך את החולצה שלי מעל ראשי וזרק אותה על הרצפה ואז שחרר את החזייה שלי. “תורידי את זה.” משכתי אותו בעצבנות וזרקתי אותו. הוא משך אותי לאחור אל החזה החם שלו ואמר “אל תזוזי שוב” ידיו הגדולות שפשפו את שדי ואצבעותיו משכו ומשכו בפטמות שלי. עצמתי את עיניי. יכולתי להרגיש את נשימתו על צווארי. בזמן שיד אחת עבדה על השד שלי, השנייה שלו עשתה את דרכה למטה בין רגליי. היד שלו הרגישה כל כך חמה עליי וזה הרגיש כל כך טוב. הוא הזיז את ידו מתחת למכנסיים הקצרים שלי ואני קפצתי שוב וניסיתי לקום. הוא כרך את זרועו סביב המותניים שלי ומשך אותי אחורה שוב ופרש את רגלי עוד יותר. “אמרו לך לא לזוז, שבי בשקט!” הלב שלי דפק במהירות וקצת פחדתי ועם זאת התרגשתי בו זמנית. נשענתי לאחור ועצמתי את עיניי. היד שלו חמקה מתחת למכנסיים הקצרים שלי ומצאה את דרכם אל המקום המתוק שלי. האצבעות שלו פירקו את שפתיי ואז הוא צלל בתוכי שתי אצבעות. התחלתי לנשום כבד וגניחה ברחה ממני. לא יכולתי שלא.. זה הרגיש טוב. “אוי כל כך נחמד ורטוב שלך” אצבעותיו העמיקו ונעו קצת יותר מהר. הוא הזיז את ידו מהשד שלי וכרך אותה סביב גרוני. הוא אחז בגרוני בחוזקה, אבל לא מספיק כדי לחטוף אותי.

“אני רוצה שתגמרי בשבילי” הוא לחש באוזני. זה היה כאילו הוא ידע בדיוק איפה לגעת בי, זה הרגיש כאילו האצבעות שלו שולחות בי ניצוצות חשמליים ויכולתי להרגיש את האורגזמה שלי נבנית עד שהרגשתי את עצמי מתפוצצת בגלים. נמסתי לתוך החזה שלו, נשמתי בכבדות. הוא החזיק אותי חזק אליו עד שהגלים שככו. הוא נישק אותי על הצוואר ואמר “לכי לישון עכשיו.”

באותו לילה שכבתי שם ער במשך הזמן הארוך ביותר וחשבתי איך הכל הוביל לזה. תמיד חשבתי שדוד נראה ממש נחמד, אבל אני מניחה שמעולם לא נתתי למחשבות שלי להרחיק לכת כמו הלילה. נרדמתי במחשבה על כמה טוב האצבעות שלו הרגישו בתוכי.

למחרת בבוקר קמתי מוקדם, הדוד ביל כבר היה במטבח ובישל. “לכי להתקלח ותהיי זריזה עם זה, ארוחת הבוקר כמעט הסתיימה.” הוא אמר אפילו בלי להסתובב.

כשהמקלחת שלי הסתיימה התיישבתי ליד השולחן. בזמן שאכלנו שאלתי “האם מייק חזר הביתה אתמול בלילה?”

“לא, הוא יישאר עם אמא שלו. זה רק את ואני הקיץ הזה. נתחיל אחרי שאחזור הערב מהעבודה. יש לך הרבה מה ללמוד.”

“למה אתה מתכוון?”

הוא ירה בי מבט חמור ואמר “אני חייב ללכת, אני אראה אותך הלילה” הוא נישק אותי על ראשי ואמר “תעשי את הכלים”.

ניקיתי את הבית אחרי שהוא עזב והשקעתי הרבה זמן במחשבות על הלילה הקודם.

שכבתי על הספה וראיתי טלוויזיה כשהוא הגיע הביתה. “קומי, לכי תחכה לי בחדר שלי” הוא אמר כשהוא חלף על פני לכיוון המקלחת.

עליתי למעלה לחדר שלו. זה הרגיש מוזר להיות כאן כי זה תמיד היה אסור לנו. אבל אני חייבת להודות שבן דוד שלי ואני היינו מתגנבים פנימה וגונבים כמה מהמקקים שלו ומתעלמים. עד היום הזיכרון הזה גורם לי לחייך. ישבתי על מיטתו שקועה במחשבות כשהוא נכנס לחדר לבוש רק במגבת. חזרתי למציאות כששמעתי את הדלת נסגרת. “תני לי להתחיל בלספר לך את הכללים”

קמתי ואמרתי “אני יודע, אף אחד לא יגיע אלא אם כן אשאל אותך. ואל תקנו גראס מאף אחד, ושתו רק בזמן שאתם בסביבה.” הוא רק הסתכל עליי לשנייה ואמר “אמרתי לך לדבר לעזאזל?” נדתי בראשי לא.

“שימי לב לחוקים כי אם תזדייני תיענשי. תעשה מה שאמרת, כשאומרים לך, בלי לשאול שאלות.” הוא הצביע על שטיח על הרצפה “את אמורה לכרוע כאן על הברכיים שלך ולחכות לי עד שאגיע הביתה. כשאנחנו בחדר הזה, אסור לך ללבוש בגדים אלא אם כן אני אומר זאת. אסור לך להסתכל לי בעיניים אלא אם כן אני אומר זאת. אני אגלח את הכוס שלך והוא יישאר מגולח. השיער שלך יהיה אסוף כשאנחנו משחקים. אם לא תמלאי אחר הכללים שלי את תיענשי. גם כמות של תחנון לא תוציא אותך מזה, אז אל תחשבי שאם את מתבכיינת את תצאי מזה. ואת תקראי לי אדוני. את מבינה את החוקים שלי?”

פשוט עמדתי שם, לא ידעתי מה לומר. “אני אה, אני…” הייתי חסר מילים. הוא הרים את קולו “את מבינה?” הנדתי בראשי ואמרתי “כן אדוני.” “עכשיו תורידי את הבגדים, מגיע לך עונש.” “למה מה עשיתי?” פלטתי ואז הבנתי שהזדיינתי.

“היית רעה אתמול בלילה, אמרתי לך לא לזוז ועברת כמה פעמים, ורק דיברת בלי רשותי. עכשיו תורידי את הבגדים.” פשטתי את הבגדים שלי בעצבנות ועמדתי שם עם ידיים שלובות והסתכלתי למטה.

נשכבתי על המיטה על המגבת ופרשתי את הרגליים. הוא הוציא זוג קוצץ מהמגירה וגלח אותי. הוא לקח את הזמן שלו כשסיים להעביר את היד שלו על הכוס המגולח למשעי. הוא התפעל מהעבודה שלו.

דוד התיישב על כיסא “תתכופפי על הברכיים שלי” עשיתי כמו שאמרו לי. דוד העביר את ידו על התחת שלי, ואז לפתע סטר לי שלוש פעמים. “היית גרועה מותק. לא הקשבת לי” הוא אמר בזמן שהוא משפשף את הסימנים האדומים. :סטירה סטירה: כל סטירה נעשתה קשה יותר. “את צריכה ללמוד להקשיב.” :סדק:

צעקתי “אוווי” ובאופן אינסטינקטיבי היד שלי עלתה כדי לכסות את התחת שלי. דוד סובב את זרועי והחזיק אותה שם. “אני רואה הרבה עונשים בעתיד שלך. נראה שאת פשוט לא רוצה להקשיב, אני אשבור אותך מזה.” הוא המשיך להכות אותי עד שהתחת שלי היה אדום ארגמן. הוא הרפה מהזרוע שלי ואמר “קומי”. קמתי וניגבתי דמעות מהעיניים. “למה את בוכה מותק?”

“זה ממש כאב” אמרתי תוך כדי שפשוף התחת הכואב שלי.

“תגידי לי למה הרביצו לך, מה עשית לא בסדר.”

“לא הקשבתי לך, ודיברתי בלי שאמרת לי שמותר לי.”

הוא חזר כ-10 דקות לאחר מכן, והיה עירום לחלוטין. שוב הוא עמד מולי. “מותק נתת פעם בראש?”

“לא אדוני”

“טוב את הולך ללמוד איך היום. קחי את הזין שלי בידך והכניסי אותי לפיך.” עשיתי מה שהוא אמר, “זהו, עכשיו זוזי קדימה ואחורה ככה ותשתמשי בלשון שלך” הידיים שלו הלכו לראשי. “עכשיו נסי להעמיק… ולהשתמש גם ביד שלך.” השתמשתי בידי על הזין הקשה שלו והרצתי את לשוני במעגלים סביב הפיר שלו. האחיזה שלו בשערי התחזקה, והוא התחיל לנוע מהר יותר. הוא גנח ואמר “אני אגמור ואני רוצה שתבלעי את זה, את מוכנה?” ניסיתי להגיד לא אבל לא הצלחתי ליצור שום מילה כשהוא ממלא את פי. הרגשתי בזרע חם מציף את פי וניסיתי כמיטב יכולתי לבלוע. הוא שלף את הזין שלו מהפה שלי ואמר “אוי, זו הייתה ילדה טובה.” הוא ניגש למיטה ונשען לאחור על ראש המיטה. “בואי הנה ושכבי על הברכיים שלי.” זחלתי על המיטה ושכבתי על ברכיו, וחשבתי שאני עומדת לקבל מכות כמו אתמול. דוד נכנס לקופסת הצעצועים שלו ושמעתי קול של כפפת גומי. הוא שפך מעט סיכה לתוך ידו והעביר את אצבעותיו במעגלים סביב התחת שלי. הוא נע לאט ובמכוון, לקח את הזמן שלו להחדיר בקלות אצבע. “אנחנו הולכים להתחיל את האימון האנאלי שלך גם הלילה. הוא שלף פקק קטן מקופסת הצעצועים שלו יחד עם מזרק שהיה מלא בסיכה. הוא הכניס אותו לתחת שלי ודחף את הבוכנה כלפי מטה. הוא פרש לי את לחיי התחת והכניס לאט את התקע לתחת שלי. זה כאב קצת להיכנס פנימה, אבל ברגע שזה נכנס זה היה קצת מביך. “בואי נלך לאכול ארוחת ערב.” קמתי מהמיטה והדוד נתן לי זוג תחתונים ללבוש. הוא אמר “תצטרכי ללמוד איך להחזיק את זה, כי אני לא תמיד אתן לך ללבוש תחתונים כדי לעזור עם זה. אחרי שנאכל נעשה עוד קצת.”

ירדנו למטה ואכלנו וסידרנו את הכלים. הדוד כל הזמן ביקש ממני לקום וללכת. זה הרגיש כל כך מוזר שהתקע הזה בתחת שלי. זה היה משוקלל, אבל עשוי מסוג כלשהו של גומי רך. יכולתי לשבת איתו בנוחות, הפעם היחידה שזה היה לא נוח היא כשהדוד היה מחליט לבדוק ולוודא שהוא לא החליק. הוא נעל את הדלת וכיבה את האורות ואמר לי לחזור למעלה. עליתי ישר לחדר שלו. הוא אמר לי להתכופף מעל המיטה. הוא שלף לאט את התקע מהתחת שלי ואמר “אני לא הולך לזיין אותך בתחת שלך הלילה. אני צריך לאמן את התחת שלך לקבל את הזין שלי. אני לא רוצה לפגוע בך. אז כל יום את תלבשי פלאג לכמה שעות ואנחנו נעלה מידות עד שאת תהיי מוכנה בשבילי.”

“כן אדוני.”

“שכבי על המיטה על הגב.” נשכבתי והוא פרש את רגלי. פיו ניגש אל השד שלי, הוא הרגיש כל כך חם על העור הקריר שלי. ידו עשתה את דרכה אל המקום המתוק שלי. האצבעות שלו צללו בתוכי, זה הרגיש כאילו הוא הלך עמוק יותר מאשר בפעם הקודמת. הוא עיקם את אצבעותיו והתחלתי להרגיש משהו אחר. “אוי אלוהים, מה זה?” אמרתי בנשימה עצורה. “זה נקודת הג’י.”

“אווה זה מרגיש טוב” נדנדתי את ירכי בכל תנועה שלו. דוד טיפס בין רגלי ומשך את גופי לעברו. הוא החליק את הזין הקשה שלו בכוס שלי. זה כאב בהתחלה.

“לעזאזל את צמודה.” הוא לאט דחף אותי פנימה והחוצה עד שנפתחתי. הוא הניח את רגלי על הכתף שלו ונשען עליי וזיין אותי קצת יותר מהר וקצת יותר עמוק. “האם זה עדיין כואב מותק?” בין גניחות אמרתי “לא”

הוא משך ממני ואמר לי להתהפך על הידיים והברכיים. הוא החליק את הזין הקשה שלו בחזרה לתוכי, אחז בירכי והמשיך לזיין אותי. יכולתי להרגיש את האורגזמה שלי בונה, והזין שלו הרגיש גדול יותר אם זה אפשרי. “את רוצה לגמור מותק?”

“אפשר?”

“תבקשי את זה.” התנועות שלו נעשו עמוקות ושיטתיות יותר.

:גניחות: “בבקשה אדוני, בבקשה אני יכולה לגמור? בבקשה תן לי לגמור! אנא!” הייתי על הקצה ולא הייתי בטוחה אם אוכל לעצור את זה.

 

כתבות נוספות