הטיול הגדול בדרום אמריקה

כמו כולם, השתחררתי מהצבא, יצאתי לטיול מין וסמים בדרום אמריקה וחזרתי לישראל. עוד לפני שנחתתי, כל החברים שלנו דיברו על מעבר לתל אביב לזמן קצר ולהמשיך להנות מהחיים לפני הלימודים. על עצמי: אני בת 25, גובהה 1.72 ס"מ, בעלת עיניים כחולות ומבנה גוף רזה. התחלתי ללמוד עיצוב תעשייתי באפקה, בידיעה שאחזור לגור אצל ההורים אחרי תל אביב. עבורי, עברו שלושה חודשים של ניסיון של דברים חדשים. בדרום אמריקה שכבתי עם הרבה בנות, אבל אני תמיד מפנטזת לעשות שלישיות. הבעיה הזו הטרידה אותי, אני אקבל כמה חברות, אבל תמיד אקבל דחייה, ובסוף כל לילה אישן רק עם אחת מהן. אל תבינו אותי לא נכון, אני אף פעם לא מתלוננת על סקס, אבל ההרגשה הזו של לשכב עם שתי בנות בו זמנית וליצור סקס משולב תמיד הייתה פנטזיה שלי.

סיור בוקר

מציאת דירה בתל אביב התבררה כמשימה קשה ביותר. נאלצתי ליצור הרבה קשרים, ודרך חברים בפייסבוק מצאתי כמה חברים משותפים ששכרים את החדרים שלהם בהתראה קצרה. הכנתי רשימה של דירות והתחלתי לטייל בעיר. הסתכלתי על שש דירות שונות עד שמצאתי את הדירה המושלמת. הגעתי לקומה השנייה של הבניין ודפקתי על הדלת. ילדה יפה בשם ספיר פתחה את הדלת. ספיר בת 25 והיא עומדת בבגד גוף וחולצת מסלול של פלסר גולני, ואני די בטוחה שהיא לא לובשת חזייה. היא הציגה את עצמה בחיוך. הטיול התחיל וראיתי את החדר העתידי שלי. היא סיפרה לי על עוד שותפה לדירה בשם שיר ואיזו חברה טובה הם היו. הם הגיעו יחד בגיל 24 והחליטו להשתקע בתל אביב. אהבתי את הרעיון והחלטתי להשכיר את החדר בשכירות משנה.

נחיתה רכה

כעבור שבוע הגעתי עם המזוודה שלי והתחלתי לסדר, ספיר פתחה את הדלת להגיד שלום, שיר ישבה בסלון וחייכה אליי. זו הייתה הפעם הראשונה שפגשתי את שיר והלסת שלי נשמטה באותו רגע: פגשתי את הבחורה הכי יפה בתל אביב. שיר קמה להגיד שלום, היא לבשה חולצה רחבה וללא חזייה, וכשהיא קמה השדיים שלה נפלו למטה ופשוט ראיתי הכל. שיר הסתכל עלי וחייך. היא תפסה אותי. שיר היא בחורה מאוד מרשימה: גבוהה, בלונדינית ומפותלת. הטעם שלי. מאז שהייתי בתל אביב, נדהמתי כל פעם מחדש מהטרנד של בנות שמסתובבות בלי חזייה. זו אחת הסיבות שבאמת התאהבתי בתל אביב. במהלך השבועות הבאים היינו יושבים שלושתנו יחד עם בקבוק יין ומספרים סיפורים מהעבר. גיליתי ששיר וספיר הכירו בצבא, למרות שגדלו באותה עיר. התחלנו לדבר על לילה בצבא, והם סיפרו איך הם התקלחו יחד ושמעו מישהו פולט מהשירותים. כמובן, פרצתי בצחוק. כשחזרתי אמרתי להם שהמפקד שלי מצא אותי מאוננת בעמדת השמירה וקיבלתי שבת. הייתה אווירה מינית באותו לילה ושאלתי אם יש שלישיה. דממה הייתה בסלון בהתחלה, ואז שיר פרצה בצחוק, וגם ספיר צחקה. התבלבלתי ושאלתי אותם למה הם צוחקים. הם אמרו לי שכולם שכבו עם המפקד הקודם שלהם אחרי שהצבא נגמר כי הם אהבו אותו. הייתי בהלם, הדבר הראשון שאמרתי היה שהוא נהנה מאוד. הם צחקו מיד.

חדר מקלחת משותף

בשכירות משנה בחודש שעבר, הכל נעשה מעניין יותר. הפגישות בערבים התארכו, ובכל לילה נשארנו עד שלוש או ארבע לפנות בוקר, ודיברנו על החיים, בעיקר על סקס. לילה אחד שאלו אותי על דרום אמריקה וכמה בנות שכבתי איתן. אמרתי להם ששכבתי עם 11 בנות והם פשוט היו בהלם, שיר תפסה לה את הפה וספיר נשכה את שפתה. הם אמרו שאין סיכוי והתחלתי להראות להם תמונות של כל הבנות באינסטגרם. הם הסתכלו אחד על השנית ושיר שאל אותי אם אני זורמת. הסמקתי הרבה בשנייה הראשונה, בידיעה שאני חייבת לתת תשובה שנונה ואולי בכל זאת יש לי הזדמנות לחיות את הפנטזיות שלי…

כתבות נוספות