הכוס הבוגר

“ילד… הגיע הזמן להתעורר…” לחשה ג’נט לתוך אוזנו של מילו כשהוא שוכב ישן לצדה. הוא פקח לאט את עיניו והביט באמו החושנית שהביטה בו כמו טורף. רגליה החזקות התעקמו יפה על הכוס הרטוב שלה, שם טיפות של נוזלים דביקים נצצו ברכות באור הבוקר. הוא הרגיש את הזין שלו מתנפח לאט מתחת לשמיכה והרגיש פרץ של בושה. אמו הביטה בו בפנים מרוצות. עדיין כל כך תמימה ומודאגת, למרות כל המאמצים שלה.

“ילד, קשה לך  על אמא מתחת לשמיכה הזאת?” היא שאלה בחיוך מרושע. מילו הנהן בשקט והסיר באיטיות את השמיכה שלו כיוון שידע שאין לו ברירה אלא לציית לאמו. ג’נט התנפחה מגאווה כשהיא צפתה בבנה חושף עבורה את הזין הקטן שלו. היא יצקה בזהירות את בנה באמצעות מניפולציות מיומנות, סחיטה ותשוקה. היא אהבה אותו מאוד ולא רצתה לאבד אותו לאף אחד. ג’נט גררה את בנה אל השחתה עד לנקודת האל-חזור. היא הייתה בטוחה שהוא לעולם לא יספר לאף אחד. פעולה זו תהרוס את שניהם.

“ילד כל כך טוב!” היא ישבה עליו ודחפה אותו למטה על המיטה. מילו התנשף מתחת לגופה החזק והחושני. שוב, הוא הרגיש איך הפחד שלו הפך לעוררות מבישה כשאמו טוחנה באיטיות את הכוס שלה על רגליו.

“מה המטרה שלך ילד?” היא דיברה אליו בקול עמוק ומצווה כמו כל כך הרבה פעמים בעבר. מילו לא היה צריך לחשוב פעמיים על התשובה שכן זו הייתה שגרת יומו במשך זמן רב.

“לסגוד לאמא שלי.” הוא ענה.

“לאן שייך הזין הזה שלך?”

“בתוך הכוס של אמא.”

“איך אתה יכול להיות ילד טוב?” ” לזיין את אמא שלי.” “ילד טוב!” היא קראה בעודה מחבקת אותו בחוזקה בזרועותיה.

“אתה רעב ילד?” מילו הנהן בעדינות.

“מה בתפריט אמא?” הוא שאל והרגיש איך הוא מתרגש יותר ויותר. ג’נט גנחה בסיפוק והסתובבה, חושפת את ישבנה הגדול והמוצק בפני בנה. היא רכנה קדימה, חושפת את הכוס העצום שלה נוטף מיצים מעופשים.

“היום, הכוס של אמא בתפריט.” היא הנידה את הכוס שלה מול פניו של מילו והוא נשף לאחור מהריח העז שלו.

“קח לק כמתאבן.” מילו רכן קדימה וליקק את הכוס האדיר שלה ונגש בעדינות על שפתי הכוס הכהות והבשרניות שלה.

“ילד טוב! תנשנש את הכוס שלי בזהירות, הבלגן הרטוב שלי הוא הרקה שלך! היא התכווצה לזמן קצר וויתרה על גניחה מתנשפת לפני שירדה ממילו.

“אני ארד למטבח לסדר קצת ארוחת בוקר. אשלח לך הודעה כשהיא תהיה מוכנה. שלא תעז לגעת בעצמך בזמן שאני לא פה.” “כן אמא.”

מילו נשכב על המיטה, שוקל איך הכל הגיע לזה. איך הוא בילה את בוקר סוף השבוע בליקוק הכוס המלוכלך של אמו במקום לאכול בראנץ’ עם חבריו. הוא היה בשליטתה כל כך הרבה זמן שהוא החל לפתח רצונות מושחתים משלו. מה שהתחיל כמו חינוך מיני סקרן כשהיה צעיר יותר יצא משליטה לסעודה אסורה. הוא ניסה כמיטב יכולתו להילחם בזה, אבל אמו הייתה חזקה מדי, הן נפשית והן פיזית. במקום זאת הוא בחר להתגלגל איתה, הוא היה רחוק מדי במורד חור הארנב וזה לא היה נורא למעשה. הוא ידע שאמו שומרת על עצמה בכושר בשבילו, תעשה כל מה שהוא רוצה והייתה האדם היחיד בעולם שמסוגל לאהוב אותו ללא תנאים. מחשבותיו נקטעו על ידי קולה של אמו שקרא לו מלמטה. ארוחת הבוקר הייתה מוכנה. הוא ירד במדרגות אל המטבח. בוא הנה ילד, תראה מה אמא ​​הכינה לך.” ג’נט עמדה על ארבע, חשפה את הכוס העצום שלה כלפיו והניעה את ישבנה כדי לפתות אותו עוד יותר.

כתבות נוספות