הכפלתי את הכסף שלי בעבודה הכי ישנה בעולם כנערת ליווי בתל אביב

גדלתי באופקים, עיר קטנה בדרום הארץ ובאמת מוגנת, אבל איבדתי את שני ההורים שלי ומשפחת האומנה שלי העיפו אותי בגיל 17. גנבתי מהם קצת, משכנתי את זה ונסעתי באוטובוס שלקח אותי לאוטובוס לתל אביב – העיר הגדולה. מצאתי עבודה באינטרנט –  נשים עם עניין בעיסוי, בתשלום במזומן מדי יום, אין צורך בניסיון. מדהים. זה היה ב-2008. באותו זמן היו לי 12 שקל לשמי.

עבדתי שם כמה חודשים בלי לגעת באף איבר מין של בחורים. אני חושבת שהם המשיכו לחזור כי אני יפה ולמעשה נותנת עיסוי הגון. בכל מקרה, אחרי כמה חודשים הבנתי שלעשות ביד בעצם מכפיל את ההכנסה שלי. אז עשיתי את זה עם כמה מהם.

העבודה בסטודיו הזה הייתה מטורפת! הייתי רעבה לכסף, אז הייתי עובדת 6 ימים בשבוע. הפכתי מאוד פופולרית והבוס אמר שהוא מעולם לא ראה מישהו מרוויח כסף כמוני. הייתי צריך לחלק את התעריף השעתי 60/40 עם הבוס ואת הטיפים שמרתי לעצמי. עשיתי בערך 6-7 אלף שקל בשבוע. הגיעו גם מפורסמים – בחורים ותיקים עשירים במיוחד, ספורטאים, כולם. אחד הקבועים שלי היה שוטר.

חברה שלי ואני עבדנו יחד במשך זמן מה, עבדנו גם בחדרי מלון ובתים פרטיים, למעשה כנערות ליווי בתל אביב. עכשיו חזרתי ללימודים. אני עובדת במשרה חלקית בעבודה שאני אוהבת. יש לי בית משלי והמכונית שלי משולמת ללא חובות. אני חיה מעל לאמצעים ועדיין יש לי ערימות של מזומנים. יש לי גם התמחות ללא תשלום שתהיה נהדרת עבורי כשאסיים את הלימודים. עכשיו, יש לי שבעה לקוחות. כולם חברים נשואים. חלק אני רואה מדי שבוע, חלק חודשי. זה בערך כאילו יש לי רק שבעה חברים במשרה חלקית, ממש חלקית. חוץ מזה שהם משאירים מזומנים על השולחן.

החוויה הזו לא הייתה טראומטית עבורי בכלל. זה עזר לי בכישורי המשא ומתן, זה נתן לי אפשרות להתנהג בצורה יותר נוחה בקרבת אנשים, וזה גרם לי להיות חדה ומודעת יותר.

כתבות נוספות