הסוכר מר

אני חושבת שיש חלק די משמעותי נערות הליווי שניסו את כוחם תחילה ב'סוכר', לפני שהגיעו לליווי. טובלים קצת את בהונותינו בתקווה לא להיות נגועים בתווית של 'זונה'.

הכניסה שלי לעבודת מין הייתה מסובכת ולא בריאה במיוחד, והתחילה בבית בושת לא חוקי עם גבר שנכנס לאחר מכן לכלא על סרסרות של נערות קטינות.

החוויה הזו פגעה בדימוי שלי לעבודת מין, והייתה שם הרבה סטיגמה מופנמת עבורי. אבל עדיין הייתי זקוקה לכסף – זרקו אותי לפני שסיימתי את התיכון והיה הרבה לחץ כלכלי. אז כמובן שעשיתי מה שעושה כל צעירה שקצת רוצה לעשות עבודת מין אבל חושבת שעבודת מין זה 'מחורבן' – ניסיתי להשיג שוגר דדי.

עיניים מתגלגלות, אני יודעת.

זו תקופה טראומטית בחיי, אז ציר הזמן קצת מבולבל, אבל יש שם כמה סיפורים מעניינים שאני כן זוכרת, והשפיעו מאוד על הדעות שלי לגבי שוגרינג (ספוילר: זה רע).

אני לא בטוח אם אתרי הסוכר המפורסמים היו בסביבה עדיין באותו שלב, אם הם היו אז לא ידעתי עליהם. באותו שלב סרקתי אתרי היכרויות במקום, הגדרתי את ההעדפות שלי לקבוצת גיל הרבה יותר מבוגרת ממני, וסילפתי אנשים בצורה כזו. תראי, לא הייתי טובה בזה. ניסיתי את כוחי במספר עבודות בצעירותי העלובה – דפיקות בדלת למען גרינפיס, טלמרקטינג חבילות מלונות וכו', הרשו לי לומר לכם שאני נוראית בלהטריף אנשים. ניסיתי. פעם פוטרתי ממוקד טלפוני בגלל שהתקשרתי שוב ושוב לבן זוגי וקראתי את התסריט, כי לא יכולתי לשאת שיחה קרה נוספת לסבתא אחת. אבל בהחלט הייתי די נואשת באותם ימים, והעבודה שלי בסך 11 שעות בקושי כיסתה את שכר הדירה בדירת הסטודנטים הצפופה והעובשת שלי.

פגשתי אולי תריסר גברים בתקופה הזו, שאת רובם אני לא זוכרת, לפני שבסופו של דבר זרקתי את המגבת והלכתי לסוכנות ליווי.

אני זוכרת היטב שלושה מהגברים האלה, ורובם לא מסיבות טובות.

לבסוף בלעתי את הגאווה שלי, אחרי עוד הבטחה, ניסיתי סוכנות ליווי שמצאתי באינטרנט, שהציל אותי מעוד מהחוויות האלה. היו לי כל כך הרבה רעיונות מוקדמים לגבי ליווי מההיכרות הטראומטית למדי שלי. הצמדתי ל'זונות' הרבה סטריאוטיפים גסים ואיכשהו הרגשתי שאני שונה. אבל בסופו של דבר, הנשים שפגשתי בסוכנות הליוי היו מעוררות השראה. הייתה להם הרבה יותר שליטההן היו אכזריות וסקסיות ולא זרמו עם הבטחות. מצאתי את עצמי ממש אוהבת את זה. הלקוחות לא שיחקו משחקים, כולנו ידענו את התנאים, והרווחתי יותר כסף. לא הייתי צריכה לשלוח להם הודעות כל הזמן כדי לעניין.

שנים אחרי, אני אשת מקצוע נבונה עם מגוון לקוחות מקסימים שמכבדים אותי, מה שמשאיר אותי מרוצה. אני מקבלת הנאה מהעבודה שלי, מה שעושה אותי טובה יותר בזה. יצאתי לעצמאות זמן קצר אחרי שניסיתי לעבוד בסוכנות נוספת והתעמקתי בזה, אין דמעות, אין משחקים, אין השלכות על משפחות או חייהם של אנשים. זה היופי שבזה.

כתבות נוספות