הקורונה דחפה אותי לחשב מסלול מחדש ולהתחיל עבודה בסוכנות נערות ליווי

בעלי ואני בני 33 ו-29. יש לנו 3 ילדים. שנינו איבדנו את עבודתנו בגלל הקורונה. שעות העבודה של בעלי קוצצו בחצי, אז ההכנסה שלנו הייתה פחות מחצי. תמיד נשארתי בכושר אחרי הילדים שלי ואני חושבת שאני מושכת. החלטנו שאני יכולה למכור עירום כדי להרוויח כסף. זה היה נהדר להתחיל. העסק הוא רכבת הרים. כמובן שיש לך כל כך הרבה בחורים שרוצים להיפגש וחלקם רוצים לשלם על סקס. היה לי קבוע אחד – לארג' וג'נטלמן אמיתי שלא לומר נאה מאוד. הוא שאל מספר פעמים בכבוד – הוא ידע שאני זקוקה נואשות למזומנים, פשוט לא יכולתי לשכב עם מישהו בשביל כסף. הוא שלח 1000 שקל לחשבון שלי באופן אקראי. הוא שלח לי הודעה ואמר שהוא רוצה שאדע כמה הוא רציני. הוא אמר שאני יכולה לשלוח את זה בחזרה או שנוכל להיפגש והוא ייתן לי עוד 800 שקל אחרי זה. כן, אני חושבת שאני חמודה וסקסית אבל, 1800 שקל לזיון היו הרבה יותר ממה שציפיתי. אחרי שדיברנו על זה זמן מה, בעלי הסכים לזה. התחלנו לעשות לזה כללים. שום דבר לא גס מדי, אנאלי היה בסדר, בלי לגמור בכוס שלי… דברים כאלה. בעלי נשאר עם הילדים בזמן שפגשתי את הזר הזה לבד.

נפגשנו בבר של מלון כדי לדבר ולהשתחרר. כמובן שסקס עלה על הפרק. הוא הופתע שהסכמתי לעשות אנאלי מבלי לראות את הזין שלו קודם. בדרך לחדר שלו, הוא נישק אותי במעלית ואהבתי את זה. לא נגע בי גבר מלבד בעלי כבר 10 שנים. זה חימם אותי לפני שהגענו לחדר. אחרי שנכנסנו לחדר הוא הוריד את השמלה שלי, הורדתי את החולצה שלו. היה לו גוף ממש יפה. שחררתי את המכנסיים שלו, היה לו החיוך הזה על פניו כשהורדתי אותם. אלוהים, איזה זין. זה היה הרבה יותר גדול מבעלי, ממש מושך. הוא היה מאוד תובעני מה שאהבתי. לפתוח את הפה שלי, ללקק את הקצה, לשחק עם הביצים, למצוץ לאט. הייתי שלו ללילה ועשיתי בשמחה מה שהוא רוצה –  הוא הרים מהשיער ודרש להסיר את החזייה שלי. אני לא מעריצה של הפטמות הגדולות והכהות שלי, הוא אהב אותן מאז הפעם הראשונה שמכרתי לו תמונות עירום. הוא עמד מאחורי, תפס את גרוני, משך בשערי, נישק את הצוואר שלי, שפשף את הכוס שלי… הוא כל כך גירה אותי. הוא דרש ממני לעלות על המיטה, להוריד את התחתונים ואת הרגליים שלי קשורות לראש המיטה.

הוא ליקק לי את התחת ובסופו של דבר הכניס את הזןי. הזין כל כך גירה אותי ואסור לי לגמור. הוא היה עוצר בכל פעם שהייתי קרובה לגמור – הוא גרם לי להתחנן – הוא החזיק אותי בדיוק איפה שהוא רצה אותי. מעולם לא קרה לי שמישהו ירד לי כל כך בהתלהבות לפני כן. עשיתי את הטעות שקיבלתי אורגזמה. הוא לא הפסיק עד שסיימתי ואז אמר שהוא מעניש אותי. עם התחת והכוס שלי גבוה למעלה, הוא נתן 10 הצלפות עם החגורה שלו. מעולם לא ידעתי כמה אני אוהבת את זה עד לאותו רגע. הכל כאב בצורה טובה. הוא ביקש ממני להתחנן לזין שלו. הוא שם מהדקים על הפטמות שלי וגרם לי להתכופף מעליו כשהוא מחזיקה את השרשרת גבוה. בקושי קיבלתי זין וכבר כאבו לי הפטמות. ככל שהתיישבתי עליו יותר, כך הפטמות שלי נמשכו יותר. הוא צעק לרכב עליו. ניסיתי אבל הזין שלו היה גדול והפטמות שלי כואבות. ניסיתי וניסיתי. אז הוא תפס את המותניים שלי והטיח אותי. ההנאה מהזין שלו והכאב מהפטמות שלי היו התערובת המושלמת. לא היה לנו קונדום – הוא לא היה מודאג מכיוון שהוא עמד להשתמש בתחת שלי בקרוב.

האיש הזה זרק אותי לכל עבר. לא יכולתי להפסיק לעשות שלוליות. הוא מצא תנוחה וגרם לי לגמור – הוא השאיר אותי שם רועדת והלך לשתות  ולעשן סיגריה. הוא חזר והכניס את הזין לפה שלי, הוא רצה לשחק שוב משחק. הוא תפס את המרפקים שלי, יכולתי להרגיש את קצה הזין המסוכך שלו מחליק על התחת שלי. הוא אמר שאם אתחנן שיזיין אותי בתחת כל הזמן, הוא ילך לאט, אם לא אתחנן לשביעות רצונו, זה יכאב. כמה קשה זה יכול להיות? ובכן, ככל שהוא משך את המרפקים שלי חזק יותר, התחלתי להתחנן. הוא הכניס לאט את הקצה שלו ונכנס לאט מאוד פנימה והחוצה. הוא משך את המרפקים שלי – הפסקתי להתחנן וניסיתי לעשות משפט שלם. הוא נכנס אליי יותר חזק. צרחתי והתחננתי טוב יותר. הוא היה עדין יותר וזה הרגיש די טוב. הוא ראה שאני נהנית מזה – הוא נדנד אותי קדימה ואחורה עליו. ברגע שהוא משך שוב את המרפקים שלי, הוא עצר אותי באמצע המשפט. הוא צעק להתחנן, לא יכולתי לדבר. הוא תחב בי את שאר הזין שלו -ואולי הזלתי קצת ריר.

הזין שלו עדיין בתוכי, הוא כופף אותי מעל המיטה, שיחק בחוזקה עם הדגדגן שלי ואמר לי שזו ההזדמנות האחרונה שלי להתחנן. הוא אחז בשערי וצעק, התחנן בשבילי. ויתרתי, רציתי שהוא יהרוס אותי. לא היה אכפת לי. הייתי אז בעולם אחר. הוא דפק לי את התחת חזק יותר משזיינו אותי אי פעם. כל בחור שהייתי איתו היה מחזיק מעמד 10 שניות בתחת שלי – הוא המשיך עד שגמרתי. לא יכולתי להפסיק. עד כה, זו הייתה האורגזמה הארוכה ביותר שעברה אי פעם. הוא היה נחמד והוציא אותו כדי שאמצוץ. הוא נישק אותי ועלה למעלה. הוא החזיק את ידיי לאחור וזיין אותי חזק מאוד ומאוד לאט. הוא מילא את הכוס שלי בצורה מושלמת. לא יכולתי להסיר ממנו את העיניים. התנשקנו עד שהוא אמר שהוא הולך לגמור לי בכוס. אמרתי לו שזה בניגוד לכללים שלנו. הוא לא הפסיק לזיין אותי, אחז בידי, נישק את הצוואר והשפתיים שלי. הוא אמר את זה שוב, חזרתי על כך שלא היינו אמורים לעשות זאת. היה לו את המבט הכי מדהים בעיניים ואמר לי להגיד לו לא והוא לא יגמור. "לכי על זה. תסתכלי לי בעיניים ותגידי לי שלא תרצי את הזרע שלי עמוק בתוכך. תגידי לי ואני אפסיק. תגידי לי איפה לגמור…" הוא הוריד את ידיו משלי, הניח אחת על גרוני והשנייה דחפה למטה מעל האגן שלי. לא יכולתי להגיד לו לא.

בעלי לא שואל הרבה ואני לא סיפרתי. החלק הכי טוב הוא שיש לי רק 2 גברים מאז שהתחלתי כי הם משלמים מספיק כדי שאני לא צריך לעשות את זה לעתים קרובות. הוא וחברו. החבר שלו מבוגר יותר אבל מדהים באותה מידה בחדר השינה. בלילה בתור נערת ליווי בתל אביב איתם הרווחתי יותר מאשר מרוויחה בחודש בעבודה האחרונה שלי.

כתבות נוספות