השנה האחרונה ללימודים

הייתי בשנה האחרונה ללימודים. בחור די ביישן ולא כל כך נהדר בקרב בנות. בהליכתי הביתה מבית הספר הייתי רואה לעתים קרובות ילדה מקסימה. היא הייתה צעירה מדי בשבילי, צעירה בכ-3 שנים רוב הימים היינו מנופפים ומחייכים זה לזה.

היה לה שיער קצוץ והעיניים החומות הכי מדהימות וחיוך שגרם ללב שלי להתמוסס. לעתים קרובות הייתי רוצה שהיא הייתה מבוגרת, או שהייתי צעיר יותר, אז יכולתי לבקש ממנה לצאת.

בכל מקרה, עזבתי את בית הספר. היו לי כמה חברות לפני שפגשתי את אנג'י. לא עבר זמן רב עד שהתאהבתי בה ויום אחד היא לקחה אותי הביתה לפגוש את משפחתה.

אמא ואבא שלה היו מקסימים וישבנו במטבח ושוחחנו כשדלת הכניסה נפתחה.

"זאת שרה, אחותי" אמרה אנג'

שרה נכנסה למטבח. אלוהים אדירים! זו הייתה הילדה כהת השיער המקסימה שראיתי בדרכי הביתה מבית הספר! והיא נראתה מהממת! חולצה לבנה עם 3 הכפתורים הראשונים משוחררים, קשורה למחצה, חצאית מיני קפלים אפורה וגרביים ארוכות מעל הברך והכל הושלם עם מגפי בייסבול ללא שרוכים.

היא הביטה בי וחייכה. הלב שלי החסיר פעימה, למעשה, זה הרגיש כאילו הוא נעצר. היה כל כך קשה לא להסתכל עליה למעלה ולמטה בתאווה אבל הצלחתי להשאיר את עיני על פניה.

אמרנו שלום אחד לשנייה ואז היא דילגה לחדר השינה שלה.

אז, הזמן עבר. התחתנתי עם אנג' ונולדו לנו ילדים. אהבתי את אנג', באמת אהבתי אבל בכל פעם שראיתי את שרה חשקתי בה אבל אף פעם לא עשיתי כלום ואפילו לא ידעתי אם שרה מרגישה אותו דבר, במיוחד אחרי שהיא התחילה מערכת יחסים רצינית משלה.

עברו כעשר שנים. שרה התארסה ואנג' ואני התמקמנו בבית עם משכנתא.

אבל אז דברים התחילו להשתבש ביחסים של שרה. חשדנו שהחבר שלה היכה אותה אבל היא מעולם לא הודתה בזה עד שיום אחד כשאנג' קיבלה שיחה. זו הייתה שרה; יכולתי לשמוע אותה בוכה בטלפון.

כשהיא יצאה מהטלפון היא שאלה אם אוכל ללכת לראות את שרה. הבחור שלה השתגע, ניפץ חלון והיכה אותה.

עליתי לשם והמקום היה בבלגן. בסופו של דבר החזקתי אותה בידיים שלי עד שהיא נרגעה. עד כמה שחיפשתי אותה, לא עלה לי בראש שמשהו יקרה בינינו, לא פעם אחת. היא התחילה לסדר את המקום ותוך כדי התכופפה; יכולתי לראות את הציצים שלה בלילה.

לאחר שהיא נרגעה, אמרתי לה שתחזור הביתה איתי ותשאר איתנו. היא הסכימה ולקחתי אותה הביתה.

בסופו של דבר היא נשארה בבית של אמא ואבא שלהם.

יום אחד הייתי בבית ביום חופש. אנג' עבדה והטלפון צלצל. זאת הייתה שרה. היא שאלה אם אנג' בבית ואני הסברתי שהיא בעבודה. שאלתי מה שלומה והיא אמרה שהיא מרגישה נורא, לבד ועצובה. היא שאלה אם אני רוצה ללכת לקפה והסכמתי בשמחה.

הגעתי לשם ושרה פתחה את הדלת. לקח לה זמן לפתוח את הדלת וכשהיא עשתה זאת, היא הייתה במגבת וברור שיצאה מהמקלחת. שערה היה רטוב ומוברש ישר לאחור. המגבת הייתה קצת קצרה מדי והראתה את כל רגליה היפות.

כתבות נוספות