וידוי מס' 5920 – נערות ליווי בחולון

לאחרונה חייתי את אחת הפנטזיות שלי. אני מקווה שבעלי לעולם לא יגלה שעשיתי את זה אבל ניסיתי לעבוד בסוכנות נערות ליווי בחולון בפעם הראשונה.

זה פנטזיה שלי כבר כמה זמן לקחת כסף בשביל סקס עם איזה בחור אקראי. אחרי שחשבתי על זה הרבה זמן ותהיתי אם אני באמת יכולה לעשות את זה, הגעתי סוף סוף לנקודה שבה הייתי מוכנה לדחוף את עצמי לנסות את זה.

בעלי עובד בלילות אז כבר ידעתי שיהיה לי קל לעשות את זה, בלילה שזה קרה לראשונה כבר התרגשתי מהמחשבה על זה לפני שהוא הלך לעבודה. אבל ברגע שהוא עזב –  כל הזמן אמרתי לעצמי שאני מוכנה לעשות את זה. התקלחתי וגילחתי כדי להיות מוכנה להשוויץ, התאפרתי וסידרתי את השיער שלי – נראיתי טוב. עד שהייתי מוכנה, קיבלתי הזמנה מהסוכנות ואחרי ששוחחתי איתם וסיכמתי על הסכום, קיבלתי את הכתובת שלו.

נסעתי לבית שלו. כשהגעתי לשם הייתי ממש עצבנית והתחלתי לחשוב על כל מה שיכול להשתבש. כמעט שיניתי את דעתי ונסוגתי ונסעתי הביתה אבל אני כל כך שמחה שלא עשיתי זאת. הלכתי ודפקתי על הדלת שלו ממש עצבנית. הוא הכניס אותי פנימה ודיברנו זמן מה. גיליתי שהוא נשוי ואשתו מחוץ לעיר. השארתי את טבעת הנישואין שלי במכונית שלי אז לא היה לו מושג שגם אני נשואה. אחרי השיחה הצלחתי להירגע וכשהוא נתן לי את הכסף, פשוט הלכתי על זה. הלכנו לחדר השינה שלו והתפשטתי בשבילו. זה התחיל בזה שכרעתי על הברכיים ונתתי לו מציצה. הוא היה גדול יותר מבעלי וזה בהחלט עזר לי להתרגש יותר להיות איתו. ברגע שהייתי על המיטה שלו הוא השתלט על העניינים ושנינו נהנינו מאוד. הוא דפק אותי ממש טוב במספר תנוחות ושנינו גמרנו מרוצים. אחר כך התלבשתי ופשוט הלכתי הביתה. הסקס היה טוב אבל הכסף היה עוד יותר טוב. אני עדיין לא מאמינה שעברתי את זה אבל אני מאוד שמחה שעשיתי את זה. אף אחד מהדברים הרעים שדמיינתי שאולי יקרו לא קרה וחזרתי הביתה עם הרגשה טובה וכסף בארנק שלבעלי לא היה מושג לגביו.

כתבות נוספות