חברתי לכיתה היא נערת ליווי

אני גבר בן 22 שלומד באוניברסיטת תל אביב. אני גבוה ובעל גוון עור כהה. אני לא אתרברב. יש לי זין בגודל ממוצע. זה סיפור אמיתי עלי. אני גר  לבד בדירה שלי מכיוון שהורי עובדים בחו"ל. זה הסיפור עלי ועל חברתי מהאוניברסיטה. גיליתי שהיא עובדת כנערת ליווי וניצלתי אותה במלואה.

שמה היה אנה. היה לה עור בהיר והיתה בגובה ממוצע. היא נהגה לאסוף את שערה בפוני. היא גם הרכיבה משקפיים. הייתה לה גזרה מאוד דקה. אבל החלק הכי חשוב בגופה היו הציצים שלה. היו לה ציצים גדולים -הציצים הגדולים שלה והגזרה הדקה שלה הפכו אותה למהממת.

עכשיו בטח הייתה לכולכם לפחות בחורה אחת בלימודים שאותה חשקתם. בחורה שהיית רוצה שתוכל לספק את הרצונות הכי מושחתים שלך. בשבילי אנה הייתה הילדה הזו. אלה מכם שהיו להם פנטזיות כאלה יוכלו להבין את הסיפור הזה.

הכל התחיל במעבדת המחשבים. בתחילה לא שמתי לב אליה במיוחד, אבל במהלך הסמסטר הראשון שובצנו כשותפים אקראיים לפרויקט. זה היה פרויקט קצר שדרש רק כמה שעות עבודה. בהפסקת הצהריים ישבנו במעבדת המחשבים. האורות כבו, מה שאומר שרק מחשב אחד עם חיבור לאינטרנט היה זמין. לקחנו את זה מהר והתחלנו לעבוד. היא נראתה יפה מאוד באותו יום. היא לבשה שמלה קצרה בצבע צהוב עם השמלה חיבקה את גופה בחוזקה. ניתן היה לראות את רצועות החזייה הלבנות שלה מבעד לשמלה. מכיוון שלא היה חשמל היא הזיעה מאוד. לאחר זמן מה קמתי ועמדתי לצידה.א ז זה היה כשראיתי אותם. הפלו שלה ירד נמוך בצורה מסוכנת וחשף את החלק העליון של שמלתה. יכולתי לקבל מבט ברור על המלונים העגולים והיפים שלה. איזה מראה זה היה. במשך כמה דקות כל מה שיכולתי לעשות זה לבהות.

היא שאלה אותי שאלה שהעירה אותי. מהר מאוד חשבתי שזו לא הזדמנות לפספס. הוצאתי במהירות את הנייד שלי והעמדתי פנים שאני מחפש את התשובות ברשת. אמנם יש לי לפחות 50 תמונות של המחשוף הנחמד שלה. אבל לא הייתי מרוצה. אם היא הייתה יכולה להתכופף רק יותר הייתי יכול לראות אפילו טוב יותר את הציצים שלה. עם זה בחשבון הפעלתי את הקלטת הווידאו בטלפון שלי והפניתי אותו אל הציצים שלה בתמימות. בינתיים התכופפתי לכיוון מסך המחשב והצבעתי על טעות. גם היא התכופפה קדימה כדי לבדוק והתווכחנו כמה דקות בינתיים הנייד שלי מקליט. אחרי זה התנצלתי והלכתי לשירותים. לא יכולתי לשלוט בהתרגשות שלי. הפעלתי את הסרטון והוא היה מושלם. כשהיא התכופפה לכיוון המחשב, נחשף המחשוף האדיר שלה. הציצים שלה היו סגורים בחוזקה בחזייה וחיכו להתפרץ החוצה. למעשה יכולתי להבחין בפטמות שלה מה שגרם לזה להיות חם. הוצאתי במהירות את הזין הזקור שלי – לקח לי פחות מ-2 דקות לגמור. אחרי זה חזרתי למעבדה והמשכנו לעבוד.

שום דבר לא היה אותו דבר אחרי זה בשבילי. התחלתי לראות את אנה באור אחר לגמרי. התחלתי לפקוד אתרי פורנו שבהם הייתי מחפש נערות ליווי כמוה. הייתי קורא סיפורי מין באתרים שונים ומפנטז עליה בתרחישים שונים. טיפין טיפין איבדתי את דעתי. זה היה כאשר החלטתי לשכור נערות ליווי. נתקלתי במודעה שהטרידה אותי. זה היה לליווי עצמאי. שמה היה רשום כריטה שתספק שירותי ליווי. אבל מה שהטריד אותי היה המספר שהוא נגמר ב-4 7 בדיוק כמו המספר של אנה. הוצאתי במהירות את המספר שלי ובדקתי שהם זהים. הופתעתי. זה היה כאילו כל ימי ההולדת שלי התאחדו ביום אחד. התקשרתי למספר כדי לקבוע פגישה. אבל כשהיא הרימה את הטלפון היא בירכה אותי עם השם. לעזאזל נדפקתי, היא שמרה את המספר שלי וזיהתה אותו. בהתרגשות שלי לא חשבתי ישר. התברברתי איתה וסיימתי את השיחה. הייתי צריך להמציא תוכנית.

בקרוב קניתי כרטיס סים חדש. ברגע שהוא הופעל שלחתי לה הודעה שאני משיב למודעה שלה בעיתון ורציתי לדעת את התעריפים שלה. היא התקשרה אליי בחזרה אבל הפעם הייתי מוכן. החזקתי מטלית לפה שלי כשדיברתי איתה כדי שהקול שלי יישמע אחרת. היא אמרה שהתעריף שלה הוא 1000 והסכמתי. אמרתי לה שתבוא לכתובת שלי עד 7. היא הסכימה. עכשיו היו לי 4 שעות תמימות להתכונן. מהר עשיתי אמבטיה. הלכתי לחנות הרפואית הקרובה וקניתי כמה ויאגרות כי רציתי לזיין אותה כל הלילה. חיכיתי בדירה שלי וצלצל הפעמון.

פתחתי את הדלת ושם היא עמדה בשמלת שיפון ירוקה. שערה היה מסודר והיא התאפרה קלה. ברגע אכשהיא ראתה אותי היא נכנסה למצב של הלם. משכתי אותה במהירות פנימה וסגרתי את הדלת. היא רעדה. היא לא יכלה לדבר אז התחלתי. אמרתי לה שזאת הפתעה בשבילי שהיא כאן. לקחתי אותה לחדר השינה שלי שם הושבתי אותה. נתתי לה כוס מים כדי להרגיע אותה. היא התעשתה והתחילה להפציר בי. היא אמרה שהיא רוצה ללכת והיא לא רוצה לעשות את זה. סטירה מהירה חזקה והיא נותרה ללא מילים. הסברתי לה במהירות את העובדות. אם היא לא תעשה כמו שביקשתי ממנה הייתי מציג את המודעה בעיתון לכולם וחושף אותה כזונה. אבל אם היא תקיים איתי יחסי מין, הכל יהיה בסדר. לעזאזל אפילו הייתי משלם לה. היא הנהנה בשקט לאישור. הכלבה הזו הייתה שלי עכשיו.

הכרחתי אותה לשבת על המיטה בזמן שרק קלטתי את הסצנה. התיישבתי לימינה והנחתי את זרועי על צווארה. התחלתי בכך שנגעתי בידיה וליטפתי אותן. המגע שלה שלח ניצוץ חם של חשמל בגופי. לאט לאט התחלתי ללוש את הציצים שלה תוך כדי נשיקת לחייה. הציצים שלה היו ענקיים ובשרניים. לקחתי כמות מספקת בכל יד וליטפתי אותם על השמלה שלה. נישקתי את שפתיה ואת לחייה. זה המשיך במשך 10 דקות. לבסוף עצרתי ועמדתי מולה. הסרתי לאט את ההשמלה שלה. כל זה בזמן שהיא הביטה מטה. לאחר מכן התחלתי לשחרר את החולצה שלה והסרתי אותה לגמרי. הסרתי את החזייה שלה והעפתי אותה הצידה. לבסוף הציצים שלה יצאו. הם היו עגולים ומוצקים ללא צניחה כלל. זה גרם לי לחשוב שמדובר בשתלים מזוינים. לקחתי אחד ביד והתחלתי ללחוץ עליו חזק מאוד. היא התחילה לגנוח מכאבים וביקשה ממני לעשות בקלות אבל פשוט התעלמתי ממנה. כרעתי ברך מולה ולקחתי אחד בפה. תחילה ליקקתי ביסודיות את הציצי שלה ואז התחלתי למצוץ את הפטמה שלה. ליטפתי את שני הציצים שלה בידיים ובו זמנית מצצתי אותם. כששמתי את פניי בין הציצים שלה ידעתי שאני בגן עדן.

התרגשתי מאוד עכשיו. כל מה שרציתי עכשיו זה להקל על המתח הזה בזין שלי שנזקף. אז פתחתי את רוכסן המכנסיים והוצאתי את הזין. כעת הוא בגובה ממוצע באורך של 5 אינץ', אבל מה שחסר לו בגובה הוא מפצה בהיקפו. פשוט הוצאתי אותו ותקעתי אותו בין הציצים שלה. החזקתי את הציצים שלה במקום בזמן שהתחלתי לזיין אותה. דחפתי את הזין שלי בכדורים האדירים שלה כמו כלב מיוחם. זה היה פאקינג מדהים! אז ידעתי שאני עומד לגמור אז הפסקתי עם ההתקפה על הציצים שלה. אחרי זה לקחתי הפסקה של כמה דקות כדי להרגיע את עצמי. פשוט הסתכלתי על הציצים החשופים שלה. היו לה דמעות בעיניים והיא נראתה מאוד מפוחדת. חשבתי לעצמי שאם היא חושבת שהניסיון שלה ייגמר אחרי הלילה הזה אז היא טועה.

כתבות נוספות