חדירה כפולה מהנה עם קלואי נערת ליווי אנאלי

נערת ליווי האנאלי מעולם לא הייתה מאושרת יותר מכך שעבדה עם סוכנות נערות ליווי בחולון – הטובה ביותר. יום קניות עם הדייט שלה, ארוחת ערב באחת המסעדות הטובות ביותר ועכשיו סקס מושחת להפליא ומלא תשוקה. זה היה הרעיון של קלו ליום מושלם, ואם צלילי ההערכה מאחוריה היו משהו שצריך ללכת לפיו, הדייט שלה היה בהסכמה מוחלטת.

נערת הליווי נאנחה בהנאה וסובבה את ירכיה, נהנה מהתחושות שהתנפנפו ממפשעתה והתפשטו בגופה. קלו אהבה סקס – כמה שיותר מלוכלך יותר טוב! אצבעותיה של נערת הליווי פרושות על הסדינים הרכים כשציפורניה המטופחות היטב מגרדות בעדינות את הבד היקר. פטמותיה הבלונדיניות הרגישות נגררו קדימה ואחורה על פני כיסויי המיטה עם כל דחיפה של גופם המחובר. היא אהבה את העקצוצים שנורו למפשעה, והוסיפו לחום הנבנה.

התוספת הפתאומית של נוזל סיכה קר לתחת שלה, גרמה לנערת הליווי להתנשם: 'כן. אה, לעזאזל, כן, ״היא נאנחה.

'אתה אוהב את זה, מאמי?' שאלה את הדייט שלה.

'אני אוהב מה זה אומר שיבוא אחר כך'.

הדייט של קלו המשיך לזיין את הכוס שלה. היה לו קצב מעולה. לאט ויציב ומניע אותה לעבר השיא שלה. התוספת של משחק אנאלי נועד להריץ אותה קדימה לזמן אורגזמה מלא, בכך לא היה לה ספק. גופה של נערת הליווי האנאלי רעד מציפייה כשהיא הרגישה איך הוא לוחץ את קצהו של דילדו על התחת ההדוק שלה.

היא גנחה כשבשרה נכנע ללחץ העדין והזין הלטקס החליק בתוכה. זין ודילדו החליקו זה כנגד זה, מופרדים רק בשכבת עור דקה. קלו הרגישה כל כך מלאה מבחינה אירוטית. הלחץ הכפול הידק את העור סביב הדגדגן שלה, משך את נקודת העונג בכל דחיפה חזקה. כל העצבים הרגישים האלה בתחת שלה ירו אותות אל המוח שלה, עקצוצים הוקרנו החוצה מכל האזורים הארוגניים שלה. הוא דפק את נערת הליווי האנאלי, הזין והדילדו יחד שנדחפו לתוך גופה הסקסי והצעיר.

הרעידות החלו בירכיה והתפשטו לגבה ולזרועותיה. הוא זיהה את האות והוא הגביר את הקצב. מפעיל אותה חזק ומהר יותר.

'כן,' היא צעקה, 'כן, זה לא ייאמן. כן, לעזאזל כן. '

נערת הליווי האנאלי הלוהטת קפאה, התיישב על הקצה, לא יכולה לזוז עד שלבסוף הוא הטה אותה מעבר לקצה. אופוריה הציפה את חושיה, שרירי הכוס שלה פעמו בחוזקה סביב הזין שלו והוציאו את הדילדו מהתחת שלה. היא שמעה את זעקתו החנוקה והרגישה את גופו רועד נגדה. שניהם צעקו 'כן', בהסכמה מוחלטת לשלמות האירוטית של האיחוד המיני ביניהם.

כתבות נוספות