חדירה כפולה מלהיבה עבור נערת הליווי מליסה שאוהבת אנאלי

נערת הליווי ממזרח אירופה אהבה מין אנאלי. היא אהבה את האחיזה ההדוקה, את התחושה של להיות כל כך מלאה, את התחושה של לקבל בתחת, את השובבות שבדבר. מליסה הייתה ילדה שובבה מאוד והיא אהבה להיות כזו. באופן לא מפתיע הדייט שלה ללילה חיבב אותה גם כך. הוא אמר לה לעתים קרובות שהיא נערת הליווי האנאלי הטובה ביותר. זה כל כך שימח אותה בכל פעם שהוא אמר לה את זה.

הלקוח של מליסה התגרה הפעם. הוא ידע היטב כמה היא רוצה את הזין שלו בתחת שלה, הוא בילה המון משחק עם שדיה הגדולים. כל גירוי הפטמה הזה גירה אותה כל כך והתסכול שיגע אותה. עכשיו נערת הליווי האנאלי נתנה לו OWO  עוד אקט מיני שהדליק אותה וגרם לכוס שלה להירטב ולחור שלה להתעוות מרוב צורך. ירכיה הפנימיות היו ספוגות במיצים שלה.

נערת הליווי השתמשה בכל הניסיון שלה לרדת לו, להביא אותו לסף ואז להוריד אותו שוב. השניים יכלו לשחק את משחק ההקנטה והיא התכוונה לגרום לו להישבר קודם.

'לעזאזל, ילדה,' הוא התנשף, 'מה את עושה לי? את ילדה שובבה כזאת!'

מליסה נאנקה, המילים שלו גרמו לה לרצות להזדיין בתחת עוד יותר. עם זאת, נערת הליווי האנאלי המשיכה למצוץ לו והעלתה אותו שוב עד לקצה. הוא נאנק, מתכופף קדימה, יד אחת מלטפת את החזה שלה, בעוד השנייה החליקה במורד גבה ואחזה בלחי ישבנה.

'את הבחורה הכי סקסית שפגשתי אי פעם', הוא אמר, 'הכי סקסית והשובבה. אני נכנע. אני לא יכול להתאפק יותר. בואי נזדיין בתחת.'

נערת הליווי שחררה את אחיזת הפה שלה מהזין שלו, חיוך מנצח על פניה היפות. היא הפנתה את גבה אליו והציגה את ישבנה העגול.

"אני לא אחזיק מעמד זמן רב אחרי ה-OWO המדהים הזה," הוא אמר, "אז אני הולך להשתמש בזה."

הוא הרים ויברטור ועליו ממריץ דגדגן. כשראתה את זה, מליסה התנשפה והניעה את ישבנה בציפייה. הוא צחק ומרח את התחת של נערת הליווי האנאלי בסיכה.

״את כל כך רטובה, אני לא בטוח שאנחנו בכלל צריכים את זה,״ אמר.

מליסה ציחקקה ואז נאנקה כשהזין שלו החליק לאט לתוך ישבנה ההדוק. כשהוא היה עמוק בתוכה, אצבעותיו פתחו את שפתי הכוס שלה והחליקו את הוויברטור לתוך הכוס הרטוב שלה. היא הרגישה כל כך מלאה להפליא שגופה כבר החל לרעוד. בלחיצה, הוא הפעיל את הוויברטור והחל להרים את ישבנה. נערת הליווי האנאלי התנשפה וגנחה בתגובה לגירוי המשולש. רעידות רצו במעלה החלק הפנימי של ירכיה, זעזועים של עונג יצאו מהדגדגן שלה.

״אה, כן,״ היא נאנקה, טופחת על הסדינים.

'זאת הילדה שלי', אמר, 'הילדה השובבה והמלוכלכת שלי'.

האורגזמה שלה חבטה בה, מוחצת את הוויברטור בכוס שלה, לופתת את הזין הדוחף שלו בתוך ישבנה. רעידות חלפו בגופה. היא שמעה אותו גומר איתה. ירכיו נרתעות אל ישבנה, ידיו אוחזות בקימור ירכיה.

'מה אמרתי,' הוא צעק, ' נערת הליווי האנאלי הטובה ביותר, ללא ספק'.

כתבות נוספות