חלום על נערת ליווי

אנה,

אני משתוקק לנוכחותך. צליל הקול שלך, הצחוק שלך, הברק בעיניים שלך כולם מביאים לי שמחה כזו. אני מרגיש שיש בינינו אינטימיות פשוטה שנולדה מהחברות הארוכה שלנו. לבלות איתך בביקורים שלך אצלי היא חוויה נפלאה.

יש לי גם משיכה מינית חזקה אליך. אני מכיר בכך שזה לא הדדי. לא הייתי רוצה לאבד את הידידות שלנו ואני כן מבין שאתה לא רוצה לעשות שום דבר שיסכן את מערכת היחסים שלך עם גיא ואני לא רוצה לזרז משבר.

אני כן רוצה ליהנות מרמה של אינטימיות פיזית איתך. אני אקבל את הגבולות שלך מהבחינה הזו. אם זה לא יכול לחרוג מהזכות להחזיק את ידך ואולי, בהזמנתך, לנשק אותך אז ככה זה יהיה.

אני לא מציע שנעסוק ברומן מיני מן המניין. הייתה תקופה שבה חלמתי שתהיי המאהבת שלי. דמיינתי להטיס אותך למפגש איתי… כשאני אומר "גברת" אני מתכוון לזה בשני מובנים של המילה.

אנה, אני רואה בך אישה מאוד חזקה, זאת אומרת מבחינת הפיזיות שלך וגם מבחינת החוזק הנפשי והרגשי שלך. אז, בדמיונות הפרועים שלי את השחקן הדומיננטי במשחק שלנו. אני מספק סביבה יוקרתית בה את מרגיש בטוחה, נינוחה ואני שואף לשרת אותך פיזית ורגשית בזמן המוגבל שלנו ביחד. יש לך קצת ניסיון של מה שאני מתייחס אליו מהאירוע שבו הייתי ה"משרת" שלך.

בנסיבות הנוכחיות אני מבקש להעניק לך חוויה מינית חדשה ומרגשת עבורך, שבה את בשליטה, ושאינה כרוכה במגע מיני איתי.

אני נהנה לעשות עבורך דברים גם מרחוק וגם באופן אישי. אני נהנה מזה שאני יכול לעורר התנשפות נרגשת מההצעות שלי. אני רוצה להקל על החקירה וההנאה שלך מהיבטים של המיניות שלך שאולי לא היית עוסקת בהם אחרת.

ההצעה:

טוסי אליי באמצע השבוע, אני אארגן איסוף בשדה התעופה כדי להסיע אותך לתל אביב זה יהיה מצוין אם תוכלי להישאר ללון, אולם אם לא, אנו נתכנן מסגרת זמן מתאימה לפעילויות. ניפגש ונצא לטיילת שלנו, אנחנו נרכוש לך עוד בושם. תוכלי לקנות ג'ינס באלמה.

נחזור לסוויטת המלון. אני אהיה העוזר שלך, הייתי מכין את אמבטיית הבועה שלך ומפשיט אותך. אני ברור ומקבל שלא הייתי נוגע בך באופן אינטימי. הייתי מכין אותך לאמבטיית הבועה על ידי שטיפתך במקלחת. ברגע שתתמקמי באמבטיה, הייתי מביא לך כוס שמפניה. יכולתי לכרוע ברך ליד האמבטיה לעסות את כפות הרגליים שלך, ללטף אותך.

אחרי האמבטיה הייתי מייבש אותך ומסייע לך בהלבשה אם זה מה שאתה רוצה. הייתי מציע שחלוק יהיה מספיק. הייתי רוצה לראות אותך גם בכמה מהבגדים מהאייקוני.

אם יש לך דרכים אחרות או מועדפות לטעון את הדומיננטיות שלך, אז אני אשמח להפגין את נכונותי. אכפת לך להרביץ לי? לחנוק אותי? אולם האמור לעיל הוא רק דרך להדגים לך איך אני רואה אותך – כל כך חזקה ואסרטיבית. החוויה המינית שאני רוצה להציע לך היא משהו אחר

הליווי.

תיארתי לך את הבריחה שלי  עם 2 נערות ליווי שהן באמת זוג לסביות.

כתבות נוספות