טיסה להוואי

זה היה יום חמישי כשקיבלתי טלפון מחברה ותיקה שלי, הלן. הלכנו יחד לבית הספר אבל עכשיו שמרנו על קשר רק באופן ספורדי. הלן מעולם לא נישאה, אבל טיפסה בסולם התאגידים ולכן כסף מעולם לא היה בעיה. לצערי זה לא היה המקרה אצלי ורק לעתים רחוקות יכולתי להרשות לעצמי להשתתף בדברים שהיא רצתה לעשות.

השיחה הזו הייתה שונה. “היי בוב, מה אתה עושה?”

“למעשה חשבתי לקחת קצת חופש, עבדתי יותר מדי.”

“בא לך לטוס מחר להוואי?”

“רעיון נחמד, אבל הכרטיס והמלון יהיו שערורייתיים.”

“אין בעיה, אני כבר בחוץ באירוע כנס ושכרתי דירה לכמה ימים. יש לי גם המון מיילים כדי שאוכל להשיג לך כרטיס חינם. יש טיסה שאני יכולה להביא אותך אליה שתצא מחר, אתה תגיע מוקדם בערב. יהיה לנו פיצוץ”.

אז 24 שעות לאחר מכן הגעתי להוואי ותפסתי מונית למתחם הדירות. להלן היה מזל, הנכסים היו חד קומתיים ונפתחו ממש אל החוף.

צלצלתי בפעמון וקיבלה את פניי הלן נלהבת.

הדירה הייתה די חדשה, עיצוב מעניין היה כמעט פתוח לחלוטין ללא קירות המפרידים בין חדר השינה, המטבח וחדר המשפחה. במרפסת יכולתי לראות בחור, נראה טוב למדי.

“אוי שכחתי לציין, זה טים. הוא חבר שלי. טים היה בכנס והכיר גם את בעל הדירה. עולם קטן לא?”

“אני טועה..?”

“אוי לא, אנחנו רק חברים טובים, מקווה שלא אכפת לך, הוא ישן באחת המיטות ואנחנו חולקים את השנייה. שניהם בגודל קינג סייז, אז הרבה מקום.”

טים נכנס מאזור הפטיו והציג את עצמו.

אחרי ארוחה קלה וכמה כוסות יין הרגשתי עייפות, אז התנצלתי, נכנסתי לשירותים, החלפתי לחולצה ותחתונים ונרדמתי במיטה. מאוחר יותר הייתי מודע במעורפל להלן נכנסת למיטה איתי וטים מטפס למיטה השנייה.

למחרת בבוקר כשטים קם מהמיטה. הייתי קצת בהלם שהוא היה עירום לגמרי, אבל לא ראיתי אותו הולך לישון אתמול בלילה. הוא ניגש לשירותים ושמעתי את המקלחת זורמת.

כעבור 15 דקות הוא חזר לחדר השינה מייבש את שיערו במגבת, עדיין לא לובש כלום. הוא ראה אותי מסתכל עליו והכריז שהוא הולך להכין קנקן קפה והלך לכיוון אזור המטבח. אני מכור גדול לקפה, אז נתתי לו מספיק זמן להכין קנקן, חמקתי מהמיטה לובש חולצת טריקו הלכתי אחריו למטבח.

“איך אתה אוהב את הקפה שלך?” הוא שאל. “הו שחור תודה.”

תהיתי אם העירום שלו היה מכוון כדי לנסות להביך אותי. הוא כנראה לא הכיר את האופי שלי, אז החלטתי לשפר אותו קצת. החלקתי על כיסא הבר ונתתי לחולצת הטריקו שלי להתרומם כדי לחשוף את התחתונים הבוהקים שלי. ראיתי את העיניים שלו מביטות למטה, טוב שהוא התעניין! שוחחנו זמן מה עד שהוא אמר שהוא צריך לקחת להלן כוס קפה. הלכתי אחריו לחדר השינה כדי להביא את תיק הכביסה שלי ואז הלכתי להתקלח.

כשיצאתי, כרכתי את המגבת סביבי וחזרתי לחדר השינה. טים ישב על קצה המיטה שלו, מכוסה חלקית בסדין, דיבר עם הלן בעודה לוגמת את הקפה שלה. “הכל סיימתי בוב?” “כן חדר האמבטיה שלך אם אתה רוצה אותו.”

הלן עזבה ללכת לשירותים ושמתי לב שהיא לובשת רק חוטיני תחרה שחור. היא מרבה לנסוע לאירופה ורגילה לחופים ללא חזיה. טים התבונן בה עוזבת, עיניו מרותקות על שדיה השזופים.

כתבות נוספות