טיפול פנים לנערת ליווי ברמה גבוהה

הוא לא האמין כמה סקסית הייתה נערת הליווי האנאלי. הגוף של קריסטל היה מדהים. היה ברור שהיא טיפלה בעצמה היטב והלכה לעתים קרובות לחדר כושר. ישבנה היה מוצק ועגול, שדיה זקופים ומלאים. שיער ברונטי זוהר מסגר את פניה היפות בצורה החושית ביותר. לפנות לסוכנות נערות ליווי בראשון לציון לדייט שלו באמת השתלם.

לא רק שנערת הליווי האנאלי הייתה מדהים, היא גם הייתה בעלת אישיות מצוינת. במיוחד, היה כיף להיות בסביבתה והוא אהב כמה מתוקה היא יכולה להיות. הכל בה היה מושלם והגוף העייף והלחוץ שלו הגיב לה עם חיים חדשים. נערת הליווי האנאלי העניקה לו OWO והעירה כל עצב בגופו והפכה אותו לדינמו מיני.

עכשיו הוא צפה בזמן שהיא מבצעת את אחת הפנטזיות הכי גדולות שלו: התחת המושלם שלה מחליק מעלה ומטה על הזין שלו בתצוגה מבוקרת של מין אנאלי מעולה. קריסטל החזירה אותה אליו. רגליה הארוכות של נערת הליווי האנאלי הסקסית פרושות לרווחה כשהיא קופצת על גופו המעקצץ, לחיי ישבנה פרושות כך שיוכל לראות את איברו הקשה מזיין את התחת שלה. פנימה והחוצה, למעלה ולמטה; הזין שלו נכנס עמוק לתוך החור ההדוק שלה.

עם כל קפיצה של ירכיה של המלווה האנאלי הוא נאנק בהנאה. האקסטזה כל כך עזה שהיא הייתה כמעט בלתי נסבלת. קריסטל נאנקה וניערה את ירכיה, והוסיפה מימד חדש למצב האופוריה שלו. הוא התיישב, מצמיד את חזהו אל גבה החלק והושיט יד אל שדיה הנפלאים. שפתיו נישקו את עורה הרך, בעוד אצבעותיו ליטפו את הבשר המוצק של הציצים שלה. שערה המשיי של נערת הליווי האנאלי ליטף את פניו בזמן שישבנה המשיך לרכוב על הזין שלו.

הוא יכול היה להרגיש רעידות קטנות עוברות בגופה, לשמוע את הייאוש המוגבר בנשימותיה ובגניחותיה. נערת הליווי האנאלי עמדה לגמור בזמן שהזין שלו מזיין את ישבנה. היא העיפה את ראשה לאחור, משליכה את שערה על ראשו. קריסטל תפסה את ירכיו והפילה את גופה, לוקחת את הזין שלו עמוק בתוכה. כל שריר בגופה החרמן רעד כשהאורגזמה שלה עברה דרכו.

הוא הרגיש את האחיזה הקצבית בזין שלו והרגיש את הביצים שלו מתהדקות. לפתע, הוא היה אכול מהצורך לראות את פניה. הוא הרים את גופה הרועד והגונח והפנה את נערת הליווי האנאלי לעברו בזמן שהוא כרע ברך. רגליו התעוותו והזין שלו נמתח לעברה. פניה של קריסטל היו סמוקות, עיניה פרועות מתשוקה. היא הביטה בו וחייכה, יודעת מה הוא צריך.

ידיה שלחו את הזין הקשה שלו בצורה בלתי אפשרית והיא נתנה לו כמה שפשופים. אקסטזי חלפה דרכו וזריקת זרע ניתזה על פניה של נערת הליווי האנאלי היפה. פרץ אחר הלבין את קריסטל בטיפול הפנים הכי אירוטי שראה אי פעם. שום דבר בחיים שלו לא השתווה לזה. הזיון הכי טוב בחייו.

כתבות נוספות