טיפול פנים לשרלוט – נערת ליווי אנאלי

נערת הליווי הצ'כית פרשה את לחייה העגולות. הוא עיסה את הבשר הרך באצבעותיו החזקות, מתענג על תחושת ישבנה המוצק של שרלוט, נהנה ממראה התחת הצמוד שלה הממתין לתשומת לבו. לא יכול היה להתאפק, הוא העביר את לשונו על בשרה המתוק של נערת הליווי האנאלי, טעם מיצי הכוס שלה חזק, החריץ הארוטי חלק עם עוררותה.

אנקת עונג מנערת הליווי מסוכנות נערות ליווי ברמת גן הקפיצה את הזין הקשה שלו. הוא הושיט את ידו אל הסיכה והשפריץ את הנוזל הקר על החריץ הלוהט שלה. שרלוט התנשפה והתפתלה, התחת שלה התכווץ בתגובה לגירוי הקר. אצבעותיו העבירו את הנוזל החלקלק לאורך החריץ שלה, אצבע אחת דחפה לתוך החור ההדוק שלה, בעוד שאחרת מצאה את הדגדגן שלה ועיסתה אותו.

'הו, לעזאזל,' נאנקה נערת הליווי, רגליה הארוכות מתכווצות קלות.

הוא התבונן מרותק באצבעו מחליקה פנימה והחוצה מהמקומות האסורים ביותר. התאווה עלתה והוא נשך אותה בעדינות בתחת. בעמידה, הוא משך את אצבעו החלקלקה ודחף את הזין שלו אל התחת של שרלוט. נערת הליווי הוציאה יבבות קטנות של תסכול בזמן שגרם לה לחכות. הוא ליטף את ידו לאורך גבה הגמיש ואחז בשערה הארוך והבלונדיני.

״תגידי לי מה את רוצה,״ הוא אמר.

'אני רוצה שתזיין לי את התחת,' אמר נערת הליווי האנאלי הסקסית, 'אני רוצה שתדחף את הזין שלך לתוך החור ההדוק שלי ותדחף אותו ישר מעלי. תזיין את התחת שלי. בבקשה, תזיין…'

הוא דחף את הזין שלו אל התחת שלה. כשראה אותו נעלם לאט, הוא התיישב בקצב ארוך ויציב.

'כן,' נאנקה שרלוט, 'הו… כן!'

אחיזתו של התחת ההדוק שלה העבירה צמרמורת של עונג בגופו, כל דחיפה מקרבת את השיא שלו אל הקצה. הוא רכן מעל גופה של נערת הליווי, לוחץ את עורו אל הבשר הרך והמתגלגל של גבה. אצבעו עיסתה את הדגדגן שלה, גניחותיה נעשו גבוהות יותר, קרובות יותר זו לזו. התנשפויות והתייפחות פרצו מגרונה, גופה רעד.

'אוי אלוהים, אוי לעזאזל, אה כן,' היא צעקה.

אצבעו הייתה ספוגה לפתע, מיצי הכוס זרמו, בישרו על האורגזמה העוצמתית שלה. הוא הרגיש את הביצים שלו נלחצות והשרירים בירכיו מתחילים לרעוד. הוא יצא מהתחת הרועד של שרלוט, סובב אותה בשערה.

ידה הנשית של נערת הליווי האנאלי תפסה את איברו החלקלק ושאבה אותו חזק ומהר. אורות הבהבו בשולי ראייתו, גופו התעוות וההנאה הציפה את מוחו. הוא צפה בהתפרצויות נפץ של זרע על פניה היפות והסמוקות של נערת הליווי הצ'כית, עוצמת השיא שלו גדלה עם כל נתז לבן. לא היה ספק במוחו ששרלוט הייתה נערת הליווי האנאלי הטובה ביותר ברמת גן.

כתבות נוספות