כיף בחושך עבור נערת ליווי מזרח אירופאית

החדר היה שחור לגמרי והוא שמע את נערת הליווי סוגרת את הדלת. מוחו יצר את דמותה של גופה העירום של קלי. לנערת הליווי הייתה דמות מדהימה עם קימורים חלקים, שדיים יפים ורגליים חטובות. הוא הרגיש את זקפתו מתקשחת לנוכח הזיכרון של ידיה ופיה על הזין שלו. בקרוב יהיו עוד OWO  בכך לא היה לו ספק. המזרן זז – נערת הליווי הגיעה למיטה. גופו כאב ממתח מיני.

זה היה שערה של קלי שהוא הרגיש ראשון, החולצות הארוכות שלה משתרכות בשביל משי לאורך גופו. הריח העדין של הבושם שלה מילא את נחיריו. מברשת של פטמת קטיפה גורמת לו להתנשף. ידיו נדדו אבל הוא לא מצא את נערת הליווי. המזרן קפץ לשמאלו והוא ניחש שהיא קפצה מעל גופו. שפתיים רכות נלחצות על ירכו הפנימית ושולחות עקצוצים למפשעה.

לשונה הלוהטת השתרכה לאורך בשרו הרגיש עד שמצאה את איברו הקשה. בחושך הכבד, הוא יכול היה להריח את הגירוי שלו, היה מודע היטב למתח בקצה הזין שלו. לשונה של קלי מצאה את קצה הזין שלו וליקקה אותו נקי. הוא הרגיש את חום פיה עוד לפני שלחייה נסגרו סביב הפיר שלו. תענוג מעודן שכזה חלף בגופו כאשר נערת הליווי מסוכנות נערות ליווי באשקלון מצצה אותו בעוצמה, ידיה הקטנות אוחזות במותניו בחוזקה, מושכות אותו עמוק לתוך גרונה.

'זאת הילדה שלי,' הוא התנשף, הדייט הכי טוב באשקלון, מותק.'

קלי אפשר לזין שלו לחמוק מפיה והוא שמע את הסטירה החזקה כשהיא זינקה על בטנו. עורה הרך החליק במעלה גופו. צליל נשימתה הנרגשת הגיע לאוזנו ואחריו ניחוח נשימתה המתוק. נשיקות עדינות התנופפו סביב צווארו וירכי הסאטן של נערת הליווי הסקסית עמדו על גופו. שערה הארוך ליטף אותו בזמן שנשיקותיה נעו סביב צווארו ואל פניו.

גוף לגוף,' הוא נאנק, 'אני צריך להרגיש את העור שלך נגד שלי'.

״זו הדרך הטובה ביותר,״ היא מלמלה.

שדיים צעירים ומוצקים נלחצו על חזהו כשהיא פרסה את ירכיה והובילה את איברו לתוך הכוס הלוהט וההדוק שלה. הוא גנח בהנאה. גופה הרך והסקסי של קלי החליק קדימה ואחורה לאורך פלג גופו; הזין שלו נע פנימה והחוצה מהכוס הרטוב שלה. ניחוח הסקס מילא את החושך. הוא הרגיש את הפטמות הקשות של נערת הליווי מחליקות על חזהו.

ידיו מצאו את ירכיה ותפסו את העיקול הנשי, והגבירו את הקצב כך שיתאים לדופק הדוהר שלו. התנשפויות וגניחות קטנות נמלטו מגרונה של קלי. הוא הרגיש את הרעידות שעברו בגופה. לעזאזל, היא הייתה חרמנית. הביצים שלו הרגישו כל כך מלאות, הלחץ גורר אותו לעבר סף האופוריה.

גופה של נערת הליווי החל לרעוד והיא צעקה, הכוס שלה נצמד על הזין שלו בדופק אורגזמי. זרע מיהר במעלה הפיר שלו. הוא נאנק באקסטזה, מחזיק את גופה הסקסי של קלי חזק נגדו בזמן שהוא שאב כל טיפה אחרונה של זרע לתוך הכוס המופלא שלה.

כתבות נוספות