כיף עם נערת ליווי רוסיה מקורזלת בחלק האחורי של טנדר העבודה של הלקוח

עצרתי מחוץ לדירה של נערת הליווי הרוסיה המקורזלת שלי בטנדר העבודה שלי, בדיוק סיימתי יום עמוס בחצר הבניין, והייתי מוכן לקצת הנאה. היא הייתה נערת הליווי האהובה עלי והיום חל יום הולדתי, וממש לא התחשק לי להיות לבד. היא יצאה מהדלת שלה לבושה בחצאית המיני הקטנה והסקסית ביותר שראיתי אי פעם. יש לה סקס אפיל ודמותה הצעירה המתבגרת נראתה לוהטת בתלבושת הדקיקה שלה. לוסי הייתה נערת הליווי האהובה עליי והיה לי מזל מדהים שהיא הייתה זמינה ביום ההולדת שלי והרגשתי אפילו יותר מזל כשראיתי את רגליה הארוכות המושלמות מוצגות בחצאית הקטנה שלה. היא הייתה בלונדינית טבעית והיה לה את סט השדיים הכי עליז שאי פעם שמתי עליו את ידי. היא הלכה אל טנדר העבודה שלי. "ובכן, יום הולדת שמח", היא אמרה עם חיוך סקסי גדול על פניה.

פתחתי לה את הדלת והושטתי את זרועי כדי שתתפוס אותה כשהיא קפצה למושב הנוסע. יכולתי להרגיש את הזין שלי מתקשה כבר, רק עם המגע הקטן ביותר ממנה. פעם אחת בתוך הטנדר היא התיישבה על המושב לידי והתחלנו לצחוק ולהתבדח על הימים שלנו כשנסעתי לכיוון המלון הרגיל שלנו.

ישבנו זמן מה, בשקט נהנים אחד מחברת זו, אהבתי שהצלחתי להירגע בנוכחותה, היא הייתה מקסימה ומתוקה, והיא ידעה בדיוק איך לעודד אותי אחרי יום עבודה קשה. לא יכולתי לחשוב על אדם אחר שאני מעדיף לבלות איתו את יום ההולדת שלי. היא המשיכה להתכופף כלאחר יד כדי ללטף את הברך שלי, לוודא שאוכל לבחון היטב את המחשוף העסיסי שלה בזמן שהיא עשתה זאת.

"למה שלא נעשה מעקף קטן", אמרה לוסי בטון סוער. הופתעתי, תכננתי את החלק הסקסי של הלילה שיגיע מאוחר יותר, אבל הייתי להוט לראות מה היא תכננה במוחה. היא כיוונה אותי לחניון קטן באמצע שום מקום, זה היה מבודד ומחשבות פרטיות וחיות על מה שהיא עלולה לעשות לי הדליק אותי יותר ממה שהייתי אי פעם בחיי.

ברגע שעצרנו לוסי זינקה מהטנדר והלכה אל הדלתות האחוריות שלו, "תמיד רציתי שתזיין אותי בחלק האחורי של טנדר העבודה שלך", היא אמרה עם מבט שובב בעיניה. . היא פתחה את הדלת האחורית וטיפסה לחלק האחורי, מתחשבת בצעדתה מעל הכלים והזבל. אהבתי את מה שהיא חשבה, הלכתי ונעלתי את דלתות הנוסע וכשחזרתי לוסי ישבה בחלק האחורי של הטנדר, היא הרימה את חצאית המיני הקטנה שלה עד המותניים וישבה בלי תחתונים עם רגליים רחבות פתוח, מאוננת. היא נראתה סנסציונית, וכמעט גמרתי במכנסיים רק מהתבוננות בה.

"אתה רוצה לבוא לעזור לי ילד יום הולדת"? היא שאלה בעודה מניפה אלי את ריסיה. זינקתי לתוך הטנדר ומצאתי את עצמי שוכב בין ירכיה היפות. משכתי את המותניים הסקסיות שלה לעברי והצמדתי את שפתי אל הכוס המתוק והמתבגר שלה. ליטפתי אותו למעלה ולמטה עם הלשון שלי, וידאתי שספגתי כל סנטימטר מהכוס הקטנטן והדק שלה. היא נשכבה אחורה יותר ונהנתה מתחושת הלשון שלי על הכוס העסיסי שלה. הושטתי יד למעלה ומצאתי במהירות את שדיה העליזים, מצאתי את פטמותיה הקשות והורודות וסחטתי אותן אחת אחת בין אצבעותיי בעודי ממשיך לטרוף את הכוס הצמוד שלה. הגניחות שלה התגברו והחטפתי את הלשון שלי חזק יותר בתוכה כשצפיתי בה נהיית יותר ויותר מגורה.

המשכתי להחליק את הלשון שלי פנימה והחוצה מהחור הרטוב שלה ויכולתי להרגיש אותה נמתחת כשהיא בונה אורגזמה. לקחתי אותה מהר יותר ויותר, מוצץ ללא הפוגה את הכוס הוורוד המושלם שלה. היא צעקה בקול כשהנוזל העסיסי והמתוק שלה התיז על כל הפנים שלי. הרגשתי את זה מטפטף על צידי הלחיים שלי והרמתי את זה עם האצבע כדי שאוכל לטעום כל טיפה אחרונה מהאורגזמה שלה. היא נשכבה מאחור חסרת נשימה, היא נראתה מהממת כשהיא שכבה שם שבעה ומרוצה.

"כדאי לך לשכב", היא ציוותה במבטא הרוסי הקטן והשובב שלה. עשיתי כבקשתה והסתכלתי כשהיא מתקרבת אליי ומתחילה לשחרר את המכנסיים שלי. היא התיישבה כורעת בין רגלי ומשכה את אוזני אל שפתיה. "אני לא יכולה לחכות שתזיין אותי בחלק האחורי של הטנדר שלך", היא אמרה.

כתבות נוספות