כללי התנהגות ללקוח

כעת, לאחר שקבעתם פגישה עם נערת הליווי שלכם, יש כמה טיפים ונימוסים בסיסיים שאתם צריכים לזכור לפני, במהלך ואחרי הפגישה. חשוב לזכור שעליך לבדוק באתר האינטרנט של נערת הליווי אם יש לה. לעתים קרובות יש לה אוסף של קווים מנחים משלה כדי לעזור לך להפוך את החוויה שלך איתה טובה ככל האפשר. הדברים כאן הם תוספת לזה, או עשויים להיחשב אולי כסט מינימלי של ציפיות.

זכור גם כי אלו הן קווים מנחים לדרך בה דברים נעשים. הדברים עשויים להיות קצת שונים בסוכנויות ליווי שונות.

וידוא פרטים

לאחר שנערת הליווי אישרה אותך בתהליך המיון שלה, היא תיצור איתך קשר בטלפון או בדואר אלקטרוני כדי לברר את פרטי הפגישה שלך. אתה תקבע זמן ספציפי לדייט שלך, יחד עם פרטים רלוונטיים אחרים כמו המיקום, איך להגיע לשם וכו'. במקרים מסוימים, היא עשויה לנהל איתך שיחה (אני עושה את זה כדי לקבל תחושה לגבי האישיות של הלקוחות שלי, אבל חלק לא).

אל תזכיר שום דבר על סקס או שירותי מין במגעים הראשוניים שלך עם נערת הליווי אם היא לא מספקת רשימה של שירותי מין באתר האינטרנט שלה. אם היא כן, אז אתה יכול לשאול שאלות בסיסיות מבלי להתלכלך. נערות ליווי נמצאים כאן כדי לספק ליווי, ודיון במין תמורת כסף הוא שידול – אם אתה רוצה לדעת איזה סוג של חוויה תהיה לך, קרא את הביקורות שלה (אם היא מאפשרת אותן).. עבור רוב נערות הליווי, מקובל לדון ב"תחומי העניין" שלך כל עוד הם לא נדונים בהקשר של מין ("יש לי פטיש לטיפולי פנים. האם זה משהו שתהיה מעוניין לדון בו?").

נושאים מתאימים לשיחה הם קצת על עצמך, מבלי להיות גרפי (אל תגיד לנו כמה הזין שלך גדול), למה אתה מגיע לעיר, איזה סוג של תוכניות יש לך וכו'.

אל תנסה לנהל משא ומתן על תעריפים, אלא אם היא מציינת במפורש במודעות שלה או באתר האינטרנט שלה שהיא תנהל משא ומתן (נדיר מאוד). זו הדרך המהירה ביותר לכבות נערת ליווי – חלקם אפילו יעזבו אם תנסו לגרום לה להפחית את מה שהיא גובה. אתה לא מנהל משא ומתן על תעריפים עם הרופא שלך, אז אל תצפה לעשות זאת עם נערת הליווי שלך.

ולבסוף, אל תבקשו מנערת הליווי תמונות נוספות, או תמונות שמראות את פניה. הסט שיש לה באתר שלה הוא כל מה שהיא מוכנה לחלוק עם לקוחות, וכמובן, עלינו להסתיר את הפנים שלנו למען הבטיחות והביטחון שלנו (וגם) שלך.

לבוש

התלבש כאילו זה דייט ראשון אלא אם היא ציינה אחרת באתר האינטרנט שלה או בשיחות שלה איתך. רובם מאמינים שלהתלבש קז'ואל זה בסדר גמור, אבל אם אתם לא בטוחים פשוט תשאלו. היא תשמח לספר לך מה היא מעדיפה. ברור שאם אתה יוצא לסימפוניה, לארוחת ערב או לאירוע מיוחד כלשהו, ​​אז מה שאתה לובש יצטרך להתאים לתזה.

סביר להניח שהיא תשאל אותך איך אתה רוצה שהיא תתלבש. אם אין לך העדפה, פשוט תגיד לה להופיע במשהו שנוח לה (או מרגישה בו סקסית). אל תבקשו ממנה להתלבש "זנותי" או בצורה כזו שתמשוך תשומת לב בדייט ראשון. ברגע שהיא תרגיש בנוח איתך, היא עשויה ליהנות להתלבש כך בעתיד, אבל היא לא תופיע בדייט אקראי כמו זונה.

כתבות נוספות