כמה סיבות מצוינות מדוע כדאי לשכור נערת ליווי

היכרויות עם ליווי יכול לפתוח יתרונות שלא היית מקבל מהיכרויות מסורתיות. מספר הזוגות האומללים בעולם מטפס בהתמדה מעבר לרף 80%. לא כולם נהנים עם היכרויות מסורתיות והדפוס הסטנדרטי שמערכות יחסים "אמורות" לעקוב אחריו.

אם אתה מחפש לנסות גישה אחרת להיכרויות, פגישה עם נערת ליווי יכולה לתת לך את כל מה שאתה מחפש.

הנה 5 סיבות לשכור מלווה במקום לצאת לדייט באופן מסורתי:

  1. יש לך לוח זמנים לא שגרתי לא כולם יכולים לעבוד בלוח זמנים של 9-5. למרות שזה אולי לא מהווה מכשול עבור אנשים מסוימים, זה יכול להיות קונפליקט גדול כשאתה נכנס למערכת יחסים לראשונה. כששני אנשים לא יכולים למצוא זמן להיפגש, אפילו הניצוץ המרגש ביותר יגווע בקרוב. למרבה המזל, יש נערות ליווי שעובדים בכל לוח זמנים. יש כאלה שעובדים 9-5 ויש כאלה בלילה. אם אתה רוצה לצאת לארוחת צהריים בשעה 14:00, נערת ליווי יכולה לעשות זאת בדרכים ששותפים קודמים אולי לא היו מסוגלים לעשות. אולי אתה נמצא בחלק האינטנסיבי והקפדני ביותר של הקריירה שלך, כמו לעבוד במוסד רפואי או סתם לצאת מהכשרה בסיסית. אתה לא צריך להיות לבד רק בגלל ששמת את הקריירה שלך במקום הראשון. נערת ליווי יכולה להציע חברות שיהיה קשה לתחזק עם מישהו שגם לו יש גם לוח זמנים מטורף. תפסיק לדאוג על איחור לארוחת ערב או על אי יכולת לעשות אירוע כי קיבלת שיחה של הרגע האחרון להיכנס לעבודה. נערת ליווי לעולם לא תרגיש "נטושה" אם תצטרך לעבוד.
  2. אתה טרי ממערכת יחסים כאשר הפצעים של מערכת יחסים שהסתיימה לאחרונה טריים, אתה עשוי להשתוקק עמוקות לזוגיות עם מישהו אמין ומושך. אם השותף האחרון שלך גרם לך להרגיש לא מושך, נערת ליווי יכולה לתקן את כל זה. אתה יכול לעזור לבנות מחדש את הביטחון שלך ולהכין את עצמך למערכת היחסים הבריאה הבאה שלך עם נערת ליווי. הם מכירים את המורכבויות של מערכת יחסים פיזית ורגשית יותר מכל איש מקצוע אחר. אם אתה רק צריך מישהו שיעזור לך להתגבר על מה שעברת קודם, היא יכולה לעזור. פרידה היא כואבת, לא משנה באיזה צד של הכדור היית. גם אם היית זה שביצעת את הפרידה, המחשבה למצוא מישהו חדש עלולה להרגיש בלתי ניתנת לפתרון. נערת ליווי נמצאת שם כדי לעזור להוביל אותך דרך הרגשות הללו ולאפשר לך לראות מה יכול להיות אפשרי אם תיפתח.
  3. כשדייטים מסובכים מדי אם אתה לא במקום שבו אתה רוצה לקיים מערכת יחסים, אולי אתה פשוט רוצה משהו סתמי בלי שום תנאים. עד כמה שזה אמור להיות "לא מסובך", כולנו בני אדם וקל לדברים להסתבך במהירות אפילו עם מישהו שרוצה אותו דבר. לפעמים מערכת יחסים שהיא "רק…" יכולה להיות מסובכת מדי. אם אתה צריך מערכת יחסים שהיא בעיקר פיזית כרגע, אתה צריך לשים את האמון שלך במישהו שעושה דברים מהסוג הזה למחייתו. נערת ליווי היא מישהו שיודע לשמור על הדברים בפן המקצועי. לא משנה מה התנאים שתסכים עליהם כשאתה יוצר איתם קשר, הם יעמדו בהם. לליווי לא יהיו ציפיות מהזמן שלך. הם מבינים שאתה עסוק ויש לך דברים לעשות בעצמך. למערכת היחסים שלכם יכולות להיות כמה מגבלות שתרצו ותצטרכו. אם אין לך זמן לארוחות ערב, ליווי מאפשר לך לנהל את מערכת היחסים שלך א-לה-קארט. כשזה בדיוק מה שאתה צריך, הקפד להשאיר להם טיפ.

 

 

כתבות נוספות