לא מה שהיא ציפתה לו בעבודה בסוכנות שירותי ליווי

אחרי התיכון, חברה שלי קיבלה עבודה כנערת ליווי. הורדתי אותה לעבודה בערב הראשון שלה. המקום היה בקניון, רק נקודה קטנה שנראתה כמו סוכנות נסיעות ריקה למחצה או חנות ביטוח. זה היה שיחות חוץ בלבד, אז בעצם לא אף אחד לא ידע שזה שירותי ליווי. הסתובבתי בעיר, כי היא אמרה שהיא תפנה אליי אם היא תצטרך שאבוא לקחת אותה.

היא התקשרה אליי די מהר. אספתי אותה ונסענו למקדונלד'ס ושתינו קפה. היא הייתה הרוסה. היא אמרה שהיא אמרה להם שהיא יוצאת להפסקה, אבל היא רוצה שאקח אותה הביתה. היא אפילו לא חזרה כדי לקבל תשלום.

היא יצאה לשיחת חוץ, לבית של בחור. היו להם בחורים דמויי סדרן להסיע את הבנות, וכך בחור הסיע אותה לבית של איזה בחור וחיכה בחוץ במכונית. ברור שהלקוח רצה לקיים יחסי מין, והיא לחלוטין הופתעה מזה. אני בכנות לא חושב שהיא ידעה שהיא עובדת מין. היא חשבה שהיא הולכת להיות נערת ליווי מסוג "לצאת לעיר לדייט". היא אפילו לבשה את אחת השמלות הכי יפות שלה.

בקיצור, בסופו של דבר היא רק צפתה בבחור מאונן לפני שנמלטה מהמקום ונסעה חזרה למשרד. ואז אספתי אותה והיא לא חזרה לשם. הדבר שאני זוכר הכי ברור היה כשהיא תיארה לי את זה. היא הייתה מאוכזבת, חסרת אמון. "היו תמונות של אשתו על הקירות! תמונות של המשפחה שלו!"

כתבות נוספות