ליווי VIP – איך מזמינים?

הגיוני שאולי אפילו לא תדעו מאיפה להתחיל כשמתכננים להזמין זמן לטיול עם נערת ליווי יוקרתית. זה נכון במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאתה עושה את זה, אבל זו לא בהכרח הפעם היחידה שזה חל. תן לעצות המועילות הללו להוביל אותך לכיוון הנכון, ולהרגיע את המעבר מחרדה לרגיעה.

  1. תכנן מראש. אני אתחיל עם המובן מאליו, רק כדי שתרגישו עד כמה ההיגיון הבריא כל זה, וכמה מהר תהיו מקצוענים ותיקים בהכנות לנסיעות מהסוג הזה. יש לכאורה כמות בלתי מוגבלת של מידע זמינה באינטרנט, ומשאבים אלה כוללים דברים כמו מדריכי טיולים לערים, בתי מלון, שירותי רכב או קונסיירז' יוקרתיים וכל דבר שניתן להעלות על הדעת שנכלל תחת המטריה של מידע הקשור לנסיעות. כמובן שאתה מבקר באתר הזה וקורא את הפוסט הזה בבלוג כי אתה יודע שיש כאן מידע רב ערך, לא רק על לאן אתה הולך, אלא עם מי אתה הולך. זכור את כל מה שיש לך בכוחך להשפיע עליו באופן ישיר, בכל הנוגע לטיול זה, והקפד לדאוג לדברים הללו כמה שיותר זמן מראש. אתה לא רוצה לעשות משהו טיפשי כמו לתכנן טיול לפוקט כדי לטעום מהנופים הטובים ביותר עם נערת ליווי שאלרגית לבוטנים. כשחושבים על העובדה שכל כך הרבה מהדברים שנוטים להשתבש בכל חופשה הם בדרך כלל הדברים שפשוט לא הצלחנו לתכנן עבורם, זה הגיוני בעולם שזה יהיה טיפ הראשון – פשוט אך חיוני שיש לטפל בו.
  2. הכירו את היעד שלכם ואת מסלול הטיול שלכם ככל האפשר. זהו כלל אצבע טוב לפני ואחרי הטיול. ברור שיצירת מסלול ובאופן כללי תכנון קדימה ידרשו מכם להסתכל לתוך העיר, כפי שזה דרש מכם להסתכל על הליווי שאיתו תטוסו משם, אז איך זה ממשיך? לחקור! חקרו אחד את השני, כמובן, אני בטוח שגופם של חברינו לטיול הוא שעולה בראשכם כשאתם קוראים את זה לראשונה, אבל כשאתם מבלים מספר ימים ולילות עם אדם הדובר מספר שפות וחי בסוג כזה ייחודי של אורח החיים, באופן טבעי תובילו לחקור את המוח והמחשבות שלהם גם כן. ייתכן שיגמרו לך דברים שנקבעו קודם לכן לעשות או פשוט תרגיש שאתה יכול להפיק תועלת מסטייה מהתכנית – צאו לטייל, מצאו משהו לא מוערך לחלוטין בעיר שתבחרו, ותיהנו ביסודיות מהגילוי החדש שלכם כאילו היית האדם הראשון שאי פעם מצא אותו.
  3. היה ברור לגבי כל צורך בזמן אישי אם יוצאים לחופשה ממושכת. זה חל גם עליך וגם על נערת הליווי שלך. אתם די חדשים זה לזה, ככל הנראה, אז סביר להניח שלהימאס זה מזה לא יהיה בעיה, אבל אנחנו מי שאנחנו. אולי תרצו לקרוא את העיתון וללגום קפה סולו בצהריים, אל תדאגו להיראות נוירוטיים או אנטי-חברתיים. ידע את נערת הליווי שלך. אתה גם עוזר לנערת הליווי שלך לעשות עבודה טובה יותר כדי לוודא שאתה נהנה מהזמן איתה בצורה הטובה ביותר.
  4. תהנה לגמרי. כל שלב בדרך, החל מהפגישה עם הליווי היוקרתי לטיולים ועד לעצם החופשה. תהנה מכל דקה ותן לעצמך להיות שקוע לגמרי בחוויה הייחודית והמהנה באמת הזו שאתה זוכה לחוות, בזמן שמישהו אחר שאתה מכיר כנראה יושב ליד שולחן עם ניירת בגובה הר, או לכל הפחות, כמות גבוהה של מיילים להגיב ושיחות טלפון לבצע.
כתבות נוספות