ליילה, נערת ליווי רמה גבוהה קשורה לחלוטין

משחקי שעבוד עם ליילה היה גולת הכותרת של ביקוריו. הוא היה בכמה דייטים עם נערת הליווי היפה עם שיער בלונדיני והם בנו רמת אמון שאפשרה לפרוץ כמה גבולות. בפעם האחרונה שהם נפגשו, נערת הליווי האנאלי הייתה האחראית. הזין שלו קפץ מהזיכרון האירוטי של משחקי המין שלהם. בדייט הזה, הגיע תורו להיות בשליטה.

ליילה נשכבה עם הפנים על המיטה. שערה הבלונדיני המבריק היה מבולגן כולו במקום שבו כיסוי העיניים היה קשור. היא הייתה פרושה עם רגליים בצדדים, גופה הסקסי עירום לגמרי פרט למחוך שחור שהדגיש את קימוריה הנשיים. כל פרק כף יד וקרסול היו קשורים בצעיפי משי לעמודי הפינה של המיטה. נערת הליווי האנאלית היפהפייה הייתה חסרת אונים וחמושה רק במילת הבטחון שלה.

הוא לקח זמן להתפעל מהמראה שלפניו. עורה היה חלק וכל כך גמיש והוא אהב את ישבנה החושני והאפרסקי ואת צורת ירכיה הפנימיות כשהן מתפשטות לרווחה להנאתו. הכוס של נערת הליווי האנאלי פרח מהתעוררות שלה, כתם לח קטן שהתפשט על הסדין. התחת הצמוד שלה היה מוצג במלואו. הזין שלו התקשה.

הוא טיפס על המיטה מאחוריה והעביר יד על רגל אחת. נערת הליווי היפה חייכה למגע שלו ודחפה את ישבנה גבוה יותר באוויר. ידו רפרפה על ירכה הפנימית והחליקה לתוך הכוס הרטוב שלה. ליילה התנשפה והתפתלה כנגד המגע האינטימי שלו. הוא השתמש במיצי הכוס שלה כדי לשמן את התחת שלה, הוא התבונן בחור ההדוק והרועד בציפייה.

ידו השנייה החליקה לאורך הכוס שלה, לוקחת יותר ממיצי המין שלה כדי לשפשף את איברו הנוקשה. נערת הליווי האנאלי הסקסי התפתל נגד המגע שלו כשגניחות קטנות עלו מגרונה. הוא כרע בין ירכיה הפושקות ודחף את איברו אל התחת החלקלק שלה. מתנדנד על ברכיו, הוא ראה את החור שלה מתרחב באיטיות ומברך על ההתקדמות המינית שלו.

סנטימטר אחר סנטימטר, הזין שלו נעלם לתוך ישבנה. ליילה דחפה את ישבנה הכי גבוה שיכולה ודחפה ביחד, משכה אותו עמוק יותר עד שהוא נקבר עד הסוף בתוך גופה המדהים.

'תזיין אותי,' היא התנשפה

'תזיין אותי, מה?' הוא הגיב בחומרה.

'תזיין אותי, מאסטר.'

'ילדה טובה.'

הוא דחף פנימה והחוצה מהתחת שלה, האחיזה ההדוקה שולחת זעזועים של עונג בגופו המגורה. ליילה נאנקה והתפתלה כנגד קשריה.

'קשה יותר, מהר יותר… מאסטר,' אמרה נערת הליווי האנאלי.

הוא ראה את הצד של פניה המדהימים מתעוות בעוצמת השיא העולה שלה. מהר יותר ויותר הוא דפק לה את התחת. נערת הליווי האנאלי קפאה לפני שרעד הרעיד את ישבנה והכוס שלה היה נתון לאורגזמה קצבית. הוא התנשף מהלחץ האירוטי והרגיש את השיא שלו עולה בגלים רועדים.

בצעקה, הוא סטר לה על ישבנה – סטירה אחת על כל זריקה נלהבת של זרע שנורה דרך הזין שלו. שניהם התמוטטו על המיטה

״תודה לך מאסטר,״ היא מלמלה.

כנסו אל XVibes – סוכנות נערות ליווי, הגדולה בישראל.

כתבות נוספות