לימודים

אחרי שמארי לימדה את ג’ולי איך לקחת זין מפלצתי, הייתה לה תשוקה שלא יודעת שובע לעוד ואחרים.. למרות שלבעל שלה יש גדול הוא לא יכול לספק לה אותו בתדירות שהיא צריכה.. הוא יודע שהיא מזיינת אחרים ועושה זאת בברכתו, אפילו בבית שלהם אם היא רוצה גם כי זה החבר’ה האחרים שלימדו אותה איך לקחת את הזין שלו ומאז הם שמחים מאוד.. הוא עובד במשמרת לילה ויוצא מהבית ב-2:30 בצהריים מגיע חזרה הביתה בסביבות 23:30..

לאחר שזיינה את בעלה במשך כשעה, היא הכינה את ארוחת הצהריים שלו ואמרה לו “תראה מותק אני צריכה איזה זין מוזר אז אני יוצאת הערב לחפש… אם אני לא בבית כשאתה מגיע לכאן בבקשה אל תדאג.. ” “אוקיי רק תיזהרי”

אחרי שהבעל עזב היא התקלחה והתלבשה בכמה בגדים סקסיים. גופייה שלמעשה הייתה קטנה מדי עבור הציצים הגדולים שלה וללא חזייה הפטמות הנפוחות שלה ממש הופיעו, אם האור היה נכון, ממש ניתן היה לראות את הפטמות.. עם חצאית קצרה שבקושי כיסתה את החלק העליון של הרגל שלה, גרב גבוהה ועקבים בגודל 5 אינץ’ היא באמת נראתה לוהטת..

ג’ולי יצאה מהבית בסביבות 16:00 ופנתה לקניון.. לאחר שהסתובבה כשעה ללא מזל היא החליטה שהיא תבדוק אם היא יכולה לעשות יותר טוב בבר.. היו כמה בחורים שהתחילו איתה בקניון אבל לא נראה שזה מה שהיא חיפשה.. היא מצאה בר בדרך בשכונה עם חניון מלא במכוניות והחליטה לראות מה קורה.. היא חנתה קצת בצד האחורי, בדקה את האיפור שלה ומשכה את החלק העליון שלה עד שהוא בקושי כיסה את הפטמות הקשות כבר ועשתה את הכניסה שלה.. במקום לקחת שרפרף בבר ליד הדלת היא טיילה אל אזור השולחן קרוב לשולחנות הביליארד והתיישבה בשולחן ליד הקיר…

הברמן לקח את ההזמנה שלה והביא לה בירה .. לאחר שלגמה כמה לגימות היא די הסתובבה אל שולחנות הביליארד ושילבה את רגליה כשהיא מציגה את החלק העליון שלה בתוספת כמה סנטימטרים של ירך חשופה. התגובה הרצויה.. תוך זמן קצר הבחור החתיך והשחור הגדול הזה בא והציג את עצמו בתור ג’ים.. “היי ג’ים אני ג’ולי” “טוב ג’ולי זה תענוג לפגוש אותך.. אני קבוע כאן ולא מאמין שאי פעם היה לי העונג לפגוש אותך בעבר”.. “לא, זו הפעם הראשונה שלי” “את נראית קצת מחוץ לאלמנט שלך, אפשר לשאול מה מביא אותך לכאן, אני יודע שאת לא ילדה שותה או בחורה עובדת אז מה?”

“ג’ים אתה צודק בשני הסעיפים, אני רק מחפשת להרחיב את מעגל החברים שלי זה הכל” “ובכן, אני למשל אשמח להיות במעגל הזה ואני בטוח שיש כמה אחים שיעשו גם כן אז כדאי לך” אין לי בעיה” “ובכן תודה, אני חושב שהייתי רוצה את זה, למה שלא תצטרפי אלי לבירה כדי שנוכל להכיר אחד את השני טוב יותר?” “בטח” הוא התחיל להתיישב מולה והיא אמרה “שב לידי בבקשה כדי שלא נצטרך לדבר כל כך בקול מעל השולחן..” הוא עשה זאת וכשהוא הניח את ידו על השולחן היא שפשפה את הציצי שלה כלאחר יד. על זרועו, מרים את מבטו מחייך כדי שידע שזה לא במקרה.. הוא השפיל את מבטו לעברה שכמעט חשף את הציץ ואמר “לעזאזל זה נראה כאילו הן חונקות אותך” “כן הן קצת לא נוחות ומשך לה את החולצה מעבר לאחת הפטמות שלה היא אמרה שהיא מרגיש הרבה יותר טוב, רוצה לראות?” היא לקחה את ידו והניחה אותה על הציץ החשוף שלה ואמרה “אהה זה מרגיש הרבה יותר טוב” ואז חייכה אליו.. “לעזאזל ג’ולי אני חושב שאת ואני נהיה חברים ממש טובים לפני שהלילה הזה ייגמר” היא הגיעה אליו. ניגשה והניחה את ידה על הזין שלו וקצת לחצה ואמרה “אני בהחלט מקווה שכן” מחייכת שוב.. “אני ממש חרמנית הלילה” אני אוהבת זין גדול, כמה שיותר גדול יותר טוב.. יכולתי לראות לפני שישבת שאתה כנראה יש לך את מה שאני צריכה ולכן אני מבקשת ממך להצטרף אליי..”

כתבות נוספות