מדריך ליווי לפטישי רגליים

אני מוצאת תופעות מיניות ופטישים מרתקים למדי וכמלווה אני נתקלת מדי פעם בפטישים "מוזרים". כיום, שמתי לב שאנשים רבים אוהבים לערב את הרגליים בתרגול המיני שלהם במידה מסוימת. אז החלטתי לחקור קצת את הנושא ולפרסם את הממצאים שלי מכיוון שחלק מכם אולי סקרנים לקרוא קצת על הפטיש הנפוץ הזה.

אז על מה אנחנו מדברים בדיוק? פטיש רגליים הוא עניין מיני בכפות הרגליים. במילים אחרות, רגליים, בהונות וקרסוליים מדליקים אותך.

העדפה מסוימת זו לרגליים יכולה להשתנות מאדם לאדם. יש אנשים שנדלקים רק על ידי הסתכלות על הרגליים. אחרים עשויים למצוא ציפורניים מצוירות, תכשיטים או קישוטים אחרים מושכים. אחרים עדיין מקבלים סיפוק מיני בטיפולי כף הרגל, כגון עיסוי או סגידה לרגליים. פטיש כף הרגל נפוץ למדי ונחשב לפטיש מיני מיינסטרים. כלומר, נפוץ יותר לדבר על זה ולהבין את זה מאשר כמה סוגים אחרים של פטישים.

למה אנשים אוהבים רגליים? נערות ליווי בבת ים מספרות

בדיוק כמו עם העדפות לבוש או סגנונות מוזיקה, הקימורים המיניים משתנים. כל אדם נמשך – או אפילו נדחה – מדברים שאחרים עשויים להתייחס אליהם כרגילים.

אז, לא ברור מה זה ברגליים שמושך, אבל כמה תיאוריות הוצעו כדי להסביר מדוע אנשים מסוימים פשוט נמשכים למשחקי רגליים וכפות רגליים.

עם זאת, הביולוגיה יכולה אולי להסביר מדוע כל כך הרבה אנשים אוהבים לעסוק בארוטי כף הרגל. כפות הרגליים שלנו מכוסות בקצות עצבים, וקצות העצבים שוות לתחושות גדולות יותר, לעתים קרובות יותר לאינטנסיביות. דגדוג, ​​שפשוף ועיסוי עשויים להרגיש הרבה יותר טוב בכפות הרגליים.

היבט ההשפלה

אחד המרכיבים הפסיכולוגיים של פטיש כף הרגל הוא השפלה. רגליים נחשבות לרוב לאנשים "נמוכים". כלומר, יש אנשים שחושבים על רגליים כחלק גוף נמוך. זה מייצר דינמיקה שחלק מהאנשים מוצאים בהם מושך: הם אוהבים להרגיש "נמוכים" מבן הזוג שלהם. הם נהנים לשים את הרגליים על הגוף שלהם כצורה של משחק כוח, או להעמיד אותם במקומם.

היבט שליטה

כניעה ושליטה היא משחק כוח עבור כמה זוגות. רגליים הן רק חלק אחד מהמבנה הזה. אם לבן הזוג שלך יש פטיש לכף הרגל, ייתכן שהוא ירצה שתתייחס אליו כמו הדום אנושי. הם מוצאים סיפוק בלאפשר לך לשלוט בהם כדי שיוכלו לסגוד לרגליך.

אם יש לך פטיש כף הרגל, אתה עשוי למצוא את זה מרגש לכרוע ברך לרגלי השותפים שלך, להעריץ אותם ולהקטין את עצמך עבורם. אתה יכול לעודד אותם לשים את הרגליים על כל הגוף שלך, ולהכריח אותך למצב של כניעה.

האם יש חשיבות לסוג הקישוט?

פטישי נעליים וגרביים קשורים קשר הדוק לפטישי כף הרגל. אנשים רבים שמעריצים רגליים עשויים להתעניין במיוחד בנעליים, תכשיטים או קישוטי רגליים אחרים.

יש אנשים שמעדיפים בני זוג יחפים. הם אוהבים נוף ללא הפרעה של כל כף הרגל, מלמעלה למטה.

אחרים עשויים ליהנות מכפכפים או סנדלים שחושפים רק מעט מכפות הרגליים – הצצה, אם תרצו.

גם נעלי עקב גבוהות זוכות לתשומת לב רבה של פטיש רגליים. ואכן, ערוצים שלמים באתרי אינטרנט למבוגרים מוקדשים לאנשים עם נטייה לעקבים – עשויים גם להיות מושכים אנשים עם משיכה מינית לרגליים או להנעלה.

דברים שכדאי לנסות עם נערות ליווי בבת ים

לרוב האנשים יש סקרנות מינית או עניין שמרחיב מעבר למין ונילי. פטישים וקינקים אינם משהו להתבייש בו או להסתיר.

אכן, הם דרך מהנה לשותפים או לאנשים בעלי הסכמה לחקור וליהנות.

פעילויות אלה פופולריות בקרב אנשים שאוהבים רגליים: פדיקור, משחק נעליים, עיסוי כף הרגל או דגדוג, נשיקות ברגל או מציצת בוהן (זה יכול להיות די חושני), עבודת רגליים.

רוצים לממש את הפטיש? התקשרו לנערות ליווי בבת ים מסוכנות הליווי שלנו וממשו את הפטיש שלכם עכשיו.

כתבות נוספות