מדריך סקס במערכת יחסית ארוכת טווח

בתור נערת ליווי, היה לי העונג לחוות מפגשים מיניים עם אנשים מכל תחומי החיים, כולל אלה שנמצאים במערכות יחסים ארוכות טווח. אמנם אין נוסחה אחת שמתאימה לכולם לקיום יחסי מין נהדרים במערכת יחסים ארוכת טווח, אבל יש כמה טיפים וטריקים שיכולים לעזור לשמור על הניצוץ בחיים. הנה כמה רעיונות שכדאי לקחת בחשבון כאשר מנסים לקיים יחסי מין נהדרים במערכת יחסים ארוכת טווח, מנקודת מבט של ליווי.

 

  1. תקשורת היא המפתח

המפתח לקשר מיני בריא ומספק בזוגיות ארוכת טווח הוא תקשורת. זה חיוני לתקשר את הצרכים, הרצונות והפנטזיות שלך עם בן הזוג שלך. היה פתוח וכנה לגבי מה אתה אוהב ומה אתה רוצה לנסות. אם אינך מרגיש בנוח לדון בנושאים אלו עם בן / בת הזוג, התחל בקטן ותתקדם לשיחות מורכבות יותר.

  1. הגדר את מצב הרוח

אחת הדרכים הטובות ביותר לקיים יחסי מין נהדרים במערכת יחסים ארוכת טווח היא ליצור אווירה רומנטית ואינטימית. הגדר את מצב הרוח באמצעות נרות, מוזיקה או אלמנטים אחרים המשפרים את מצב הרוח. צור מרחב שמרגיש בטוח, נוח וסקסי.

  1. התמקד במשחק מקדים

משחק מקדים הוא חלק מהותי ממין נהדר, במיוחד במערכת יחסים ארוכת טווח. אל תמהרו לתוך המעשה עצמו. הקדישו זמן לנשק, לגעת ולחקור את גופו של זה. נסו טכניקות חדשות או הביאו צעצועי מין כדי לשמור על דברים רעננים ומרגשים.

  1. נסה דברים חדשים

לנסות דברים חדשים היא דרך מצוינת לשמור על דברים מעניינים במערכת יחסים ארוכת טווח. נסה עם תנוחות שונות, תרחישים או משחק תפקידים כדי לשמור על דברים רעננים ומרגשים. על ידי חקירת דברים חדשים ביחד, תשמרו על הניצוץ בחיים ותחזקו את הקשר הרגשי שלכם.

  1. פנו זמן לסקס

במערכת יחסים ארוכת טווח, קל לשים סקס על אש קטנה לטובת אחריות אחרת. עם זאת, חשוב לתת עדיפות למין ולפנות לזה זמן. תזמן לילות דייטים קבועים או מפגשים אינטימיים וודא שאתה נוכח לחלוטין ומעורב ברגע.

  1. היו הרפתקנים

להיות הרפתקני לא בהכרח אומר שאתה צריך לעסוק באקטים מיניים קיצוניים. במקום זאת, מדובר בחקירת הגבולות שלך ולדחוף את אזור הנוחות שלך. זה יכול להיות ניסיון של תנוחות חדשות, שילוב BDSM, או ניסוי עם צעצועי מין חדשים. לא משנה מה תחליט לנסות, וודא שאתה מתקשר עם בן הזוג שלך ותבטיח ששניכם תרגישו בטוחים ונוחים.

  1. התמקדו בחיבור הרגשי

סקס אינו רק עונג פיזי; זה גם קשור לחיבור רגשי. קח את הזמן כדי לבנות אינטימיות רגשית עם בן הזוג שלך מחוץ לחדר השינה. זה יכול להיות שיתוף במחשבות וברגשות שלך, לצאת לדייטים רומנטיים או פשוט לבלות זמן איכות ביחד.

  1. שמור על דברים סקסיים

צחוק ושובבות חיוניים לזוגיות בריאה ומאושרת, כולל בחדר השינה. אל תיקח את עצמך יותר מדי ברצינות, ועודדו את בן/בת הזוג לעשות את אותו הדבר. שלב הומור ומשחק במפגשים המיניים שלך כדי לשמור על דברים קלילים ומהנים.

לסיכום, קיום יחסי מין נהדרים בקשר ארוך טווח דורש תקשורת, אינטימיות ונכונות לנסות דברים חדשים. על ידי הגדרת מצב הרוח, התמקדות במשחק מקדים, הרפתקניות ותעדוף אינטימיות וחיבור, אתה יכול לשמור על התשוקה בחיים במערכת היחסים שלך.

כתבות נוספות