מהצד השני של המראה – נערות ליווי

הפרספקטיבה שלי כלקוח של נערות ליווי. אני בתחילת שנות ה-50 שלי, עשיר למדי, ואני שוכר נערות ליווי 1-2 פעמים בחודש כדי לשחק את החברה שלי באירועים חברתיים/עסקיים. אני עושה את זה מסיבה אחת מאוד ספציפית: לראות את תערובת הקנאה/שנאה בעיני המקורבים שלי כשאני נכנס איתה על זרועי. מכיוון שאני לא מעוניין לטפח מערכת יחסים אמיתית עם מישהו פחות ממחצית מגילי, אני מוצא שזו דרך מצוינת לעצבן את האנשים (גם גברים וגם נשים) שאני מתרועע/עושה איתם עסקים. אני מנסה באופן פעיל לעצבן אותם. קטנוני, אני יודע, אבל בכל זאת מספק במתיקות. כל הגברים רוצים לדפוק אותה וכל הנשים רוצות להרוג אותה בצורה איומה.

מעולם לא קיימנו יחסי מין. למרות שהייתי כמעט חסר שובע כשהייתי צעיר יותר, כיום הדרך האמינה היחידה לעשות את המעשה דורשת סיוע של כדורים כחולים קטנים ואני מגלה שאני פשוט כבר לא נורא מתעניין. זה עדיין מפתיע אותי לפעמים, אבל אני חייב לומר שאני הרבה יותר צלול עכשיו ממה שהייתי אפילו לפני עשר שנים. פשרה הוגנת, בסך הכל.

למי שתוהה, הבחורה נראית קצת כמו אינרה גבוהה יותר, בכושר גופני הרבה יותר טוב ממני, היא סטודנטית לרפואה, עובדת בסוכנות, ואני משלם לה 1000 שקל עבור הזמן שלה, בתוספת אם יש סקס (משא ומתן מחוץ לסוכנות). אנחנו לא מקיימים יחסי מין אבל אני משלם לה 500 שקל נוספים בכל מקרה כדי שזה יהיה שווה לה, יותר אם נצא מהעיר. היא משחקת את התפקיד של חברה מסורה מאוד ונראה שהיא נהנית מהאפקט שיש לה במפגשים שאליהם אני לוקח אותה.

העובדה שהיא לא רק יפה אלא מאוד אינטליגנטית רק גורמת לאנשים באירועים האלה לשנוא אותי עוד יותר.

היא לא מדברת על הלקוחות האחרים שלה, אבל לפי מה שאני מבין אני היחיד שהיא לא עושה איתו משהו מיני. אני מבין שאני סוג של עסקת "לילה חופש בתשלום", שבה היא זוכה לשחק תפקיד תוך כדי מחזור למשל.

אני חייב לומר, נהניתי יותר עם הבחורה הזו, נערת ליווי, מאשר רוב האקסיות שלי. זה יהיה יום עצוב עבורי כשהיא תהפוך לרופאה ותעזוב את עבודת הליווי. אני אשמח בשבילה, כמובן, אבל אתגעגע לסערה שאנחנו מעוררים כשאנחנו יוצאים ביחד.

כתבות נוספות