מה שגברים באמת רוצים מליווי

מכיוון שרוב הלקוחות שלי נשואים או חיים במערכת יחסים יציבה, אני תוהה לעתים קרובות מדוע הם מזמינים ליווי? מה הם באמת מחפשים? לדעתי, גברים בדרך כלל מחפשים בילוי נחמד עם בחורה שמגלה להם עניין וחיבה מסוימת. הם אולי אפילו לא יבחרו באשת הליווי הכי יפה/צעירה/סקסית, אבל הם הולכים על זה שמראה להם הכי הרבה תשומת לב. כיום הנישואים נמצאים בלחץ מקצועי עד כדי כך שהצדדים שוכחים לפנק אחד את השני (גם פיזית וגם רגשית). מספר יחסי המין יצטמצם וגם כשיש דייט לילה, איכות הסקס הרבה פחות מספקת מבעבר. באופן מפתיע, הלקוחות אינם מחפשים שירותים יוצאי דופן. הם גברים די נורמליים ורגילים, שרוצים להזין את החשק המיני הבריא שלהם. נשים פשוט לא נותנות מספיק הנאה לבעליהן. הן שוכחות להיות נשים, הן נקלעות למאבקים היומיומיים שלהן ומפסיקות לתת תשומת לב לבני הזוג שלהן… הן לא יודעות יותר, איך לפתות את הגברים שלהן. עצוב עבורם, אבל טוב לנערות ליווי ברמלה ובכל מקום אחר!

הלבשה תחתונה לבנה רגליים יפות ועוד, אני חושבת הרבה פעמים איך אפשר לשפר את השירותים שלי, מה אני יכולה לעשות כדי באמת לספק את הלקוחות שלי כך שהם גם יחזרו בהמשך. כל מה שאני צריכה לעשות זה לתת תשומת לב נחוצה ל"חברים" שלי. איך לעשות את זה? אני אעמוד בקצב של משחקי המין המרגשים, אביא תשוקה לדייטים, ואהיה פתוחה לנסות מקומות חדשים, משחקי תפקידים, צעצועים וכו'. פעולה פשוטה של ​​לבישת תלבושת סקסית יכולה לעורר מפגש. אבל הכי חשוב, צריך לספק את הצרכים של השותפים שלי – ושלי כמובן.

הקלדתי כמה מילות מפתח בגוגל, ומצאתי את המאמר שלהלן. זה מסכם בצורה יפה את המחשבות שלי על עסקי הליווי. הוא מדבר על המגוון של נערות ליווי מבחינת גיל, מראה, צורה וגודל. והכל מגיע מאשת "ליווי בכירה" עם ניסיון ארוך טווח בעסק. אז אני בהחלט מחזיקה בה כמקור אמין בנושא הזה.

"עובדת מין ששכבה עם יותר מ-10,000 גברים עונה על השאלות שנשים לעולם לא מעיזות לשאול

זונה לשעבר שישנה עם יותר מ-10,000 גברים ענתה על שאלות הזהב שנשים רבות שואלות – כולל "מה גברים באמת רוצים ממין?"

למעשה, בעשור שבו הייתה בתעשייה, הדבר החשוב ביותר ללקוחותיה היה "להרגיש שהם צריכים ורצויים. מבוקש מאוד על ידי אישה חרמנית. זו הפנטזיה האולטימטיבית שלהם אחרי הכל".

היא אמרה שזה חיוני, ולכן כל מעשה מיני שאתה עושה, "אתה גורם לזה להיראות כאילו את  ממש רוצה אותו ונהנית ממנו כל כך (גם אם את לא)."

"הם גברים רגילים שרוצים רק קצת כיף, והם רוצים לדעת שגם אתה נהנה."

אחת השאלות הגדולות ביותר שגילתה שבנות שואלות הייתה האם ציצים גדולים יותר יועיל או לא.

למרבה המזל, נערת הליווי לשעבר גילתה שרוב הגברים מעדיפים את התחושה של ציצים אמיתיים ויש שוק לכל סוג גוף.

היא כתבה: "אם יש לך אותם, יש שוק. אם לא, יש גם שוק. לא הייתי מאבדת יותר מדי שינה בגלל זה.

"סוד מעט ידוע בעולם הליווי, הוא שיש די הרבה גברים שיחפשו באופן פעיל נערות ליווי ברמלה שהן לא הכי לוהטות מבין הנשים הזמינות וילכו על מישהי שהיא לא כל כך יפה בסגנון קלאסי, כי הם מרגישים ביישנים ולפעמים קצת לא מספיק מושכים בעצמם.

"את לא חייבת להיות הפאם פטאל הכי לוהטת, אבל כל עוד את מטופחת, נוחה ובטוחה בעור שלך, בעלת אווירה נהדרת, אנרגטית ומקצועית… אז זה מה שצריך.

"יש הרבה, הרבה נשים שונות מכל הצורות, הגילאים, הגדלים והרקע ממה שאתה יכול לחשוב להרוויח כסף מהגוף שלהן."

אחד המיתוסים הגדולים ביותר הוא שגברים רוצים רק נשים צעירות יותר. אבל מניסיונה, נשים יכולות להצליח בכל גיל, והיא ראתה נערות ליווי בשנות ה-30, 40, 50 וה-60 לחייהן מרוויחות סכומי כסף טובים. היא אפילו שמעה על מלווה אחת שהחל לעבוד בגיל 60, והמשיכה במשך ארבע שנים וגבתה סכום גבוה לשעה.

כתבות נוספות