מייק ודיאנה

מייק ודיאנה היו נשואים זמן רב והנר כבה. החיים היו שגרתיים והאהבה והתשוקה הושעו במקרה הטוב. הם עקבו אחר דפוס. שני עד שישי, הביתה מהעבודה, משהו לאכול, כלים במכונת הכביסה ואז הם נפרדו לחדרים משלהם, דיאנה למה שהיה במקור חדר התפירה והיצירה שלה ומייק למשרד הביתי שלו. שם שניהם נכנסו לאינטרנט.

דיאנה התחילה רק להסתכל מסביב מבעד לשעמום, ואז כשהאינטרנט הוא מה שהיה היא ראתה אתרים לפורנוגרפיה ומסקרנות הסתכלה. רבים היו גסים ולא לטעמה כלל, אבל היא מצאה אקשן לסבי מעניין מאוד. היא התבוננה בשתי נשים וראתה את מיומנותן ועדינותן ונאנחה. היא ראתה סרטונים מחוספסים אחרים שלא היו מעניינים אבל היא גילתה שהיא כל הזמן חוזרת להתעלסות אשה עדינה לאישה.

מייק, שלא מוכר לדיאנה, הלך בדרך דומה מאוד, הסתכל על הכדורגל, קרא עיתונים מקוונים והוא כל הזמן ראה דברים שם כדי למשוך אותו לפורנו. החבר’ה בעבודה היו דנים לעתים קרובות באתרים שונים שהם אהבו ומייק אחסן את המידע עד שחזר הביתה. אחד מהחבר’ה אהב ציצים גדולים, אבל הפנייה פספסה את מייק, בחור צעיר אחר צפה בקוגריות, אבל שוב מייק לא הצליח להתייחס לזה. בכל האתרים היו קטעים של הומוסקסואלים ובהתחלה הוא החמיץ אותם אבל תמיד היה מודע. ערב אחד הוא חשב שאולי יסתכל…

דיאנה השתתפה היטב בסצנה הלסבית העדינה הזו והמשיכה לחפש עד שראתה מספר ניכר של סרטונים כאלה, היא אהבה במיוחד כשהנשים הראו זו לזו חיבה, לא רק סקס. יום אחד הגיע לה שהיא תרצה חלק מזה. היא מעולם לא התחשבה בנשים אחרות לפני כן, ובמוחה היא התרוצצה על חברותיה וחברותיה לעבודה. שלושה מהם הפכו בולטים במחשבותיה של דיאנה ובזמן הרחצה להנאה, אבל לא היה לה מושג איך לשאול, או את מי לשאול. היא החליטה לדבר עם אחת מהשלושה, אבל בצורה מאוד בסיסית. ג’יל ודיאנה עבדו יחד.

דיאנה וג’יל ישבו לארוחת צהריים יום אחד ודיאנה קוננה על העובדה שמייק לא עשה לה את זה הרבה ואיך היא בילתה את רוב הערבים שלה בחיפוש באינטרנט. ג’יל הזדהתה איתה ואמרה שהיא הייתה במצב דומה עם בעלה, שדיאנה מעולם לא פגשה ושאת שמו היא לא זכרה, כך שנראה שג’יל מעולם לא דיברה עליו. אז דיאנה התחילה לשאול שאלות, על מה ג’יל הסתכלה באינטרנט. הם גדרו סביב הברורים כמו פייסבוק, ולבסוף ראתה דיאנה שבריר של אור. ג’יל רמזה לעובדה שהיא הסתכלה בפורנו, ללא הודאה ישירה אלא רק הרמז. דיאנה הלכה על זה. היא התוודתה שהיא הסתכלה באתרים מסוימים שהראו עשיית אהבה. המילים פורנו, לסבית, בי, סקרן או ילדה על בחורה מעולם לא נכנסו לשיחה. סוף ארוחת הצהריים החזיר אותם לעבודה כשמחשבות רצות בראשם.

מייק מצא שאתרי הומואים מושלמים עבורו, כל הגופים הנוצצים האלה, גברים מתאימים, כן זה היה הוא, לפחות במוחו לא במראה. שעות רבות של צפייה הובילו אותו לשלב הבא המובן מאליו. הוא תהה איך גבר… אתה יודע. ברור שאף גבר שהוא הכיר לא הומו. מייק גם לא היה הומו, אבל בכל זאת ….. הוא תהה. הוא ראה מודעה באתר הומואים המציגה אתר היכרויות לגברים הומוסקסואלים. אוי באמת איזה צירוף מקרים. הוא הסתכל באתר ונמשך אליו, אבל הוא נאלץ לשלם כדי להצטרף. הרבה מחשבה הייתה צריכה להיכנס לזה, אם הוא שילם הוא היה חוצה קו, כי אתה לא באמת יכול להוציא את הכסף הזה ולא לקבל שום דבר בתמורה, נכון. זה היה כמו להיות מנוי בחדר כושר ולא ללכת… אף אחד לא היה עושה את זה!

מייק שילם את החברות שלו והגדיר את הפרופיל שלו, רק משקר קצת, בסדר הרבה. הוא היה אדם דו-סקרן שרצה לפגוש אדם אחר כדי להראות לו את החבלים, ואז הוא הבין שזה עשוי להיות שעבוד אז הוא שינה את זה. הוא גם ציין שכתובתו היא העיר הגדולה הקרובה ביותר, כי ברור שלא יהיו הומוסקסואלים במקום שבו הוא גר.

מייק שלח את הפרופיל וחיכה.

כמה ימים אחרי הצ’אט הראשון שלהם על “הדבר שהם לא פטפטו עליו”, ג’יל ודיאנה אכלו שוב ארוחת צהריים ביחד.

“די, את יודעת שהתעסקת באינטרנט לפני כמה ימים?” די הנהנה, פעימות הלב שלה עלו בצורה מדאיגה.

“באיזה אתרים את מסתכלת, כי אני אוהב רומנטיקה והתעלסות ואני מאוד רוצה לראות משהו כזה. כפי שייתכן שגילית, הרבה מהאינטרנט הוא דפוק, שכמובן לא הייתי מסתכלת עליו”.

שני שקרים אבל אחת חייבת להיות דיסקרטית, אתה יודע. דיאנה, חשבה מהר מאוד, ללא שום דבר אחר מלבד הרגע הזה במשך שבועות.

“למה שלא יהיה לנו ערב בנות ואני אוכל לבשל ואנחנו יכולים לפטפט ולראות קטעים מוזרים, כדי שנוכל להרגיש את זה” (ולא נאמר, אני יכולה להרגיש אותך).

“בסדר, מה הכי טוב בשבילך?”

“ובכן מייק עובד בשבתות כדי שתוכל לבוא לארוחת צהריים.” ההצעה של דיאנה הייתה רעיון לזרוק שהיה התקווה הטובה ביותר שלה והתקווה האחרונה שלה. ג’יל הסתכלה והיה סומק קל בלחייה. “זה יעבוד, הוא לא ממש נותן יד, אז אני יכולה להשאיר אותו לזה. פשוט סתמי, שום דבר מפואר”. אז הם הסכימו בשבת הקרובה ובילו את שלושת הימים הבאים, פיזית ונפשית,  בהרטבת התחתונים שלהן…

מייק כמעט ויתר. היו לו הצעות מלונדון, קרדיף, מלח מפורטסמות’ אבל שום דבר לא היה קרוב או שמשך אותו. הוא חיפש גבר בריא בכושר ונראה שאין לו אלא בטן עציצים וזין מקומטים להסתכל עליהם. לבסוף ערב אחד זה הגיע, קשר מאדם בשם ריצ’רד, שבאופן מדהים חי באותה עיר שבה העמיד פנים שהוא חי התמונה נראתה בסדר, הבחור יכול לאיית ולא התעניין רק אם הוא למעלה או למטה, שמייק היה צריך לחפש קודם לכן. אז מייל פשוט “שלום”, תוך שלושה ערבים המיילים היו כמה עמוק אפשר לקחת את זה, באיזו עמדה, בא לכם בחוץ. הסלמה והתרגשות. הם הסכימו להיפגש, רק למשקה. מייק יכול לקחת חופש בשבת ולא היה צריך להמציא תירוץ לדיאנה.

השבת הגיעה.

ארבעה אנשים כמעט חולים מהתרגשות, כולם מעמידים פנים שדבר כזה לא קורה.

ג’יל הגיעה, דיאנה ערכה לשולחן ארוחת צהריים פשוטה בקבוק יין לבן. שמלה נחמדה, חזיית תחרה ותחתונים, כמעט החליטה על ביריות וגרביים אבל החליטה שזה קצת יותר מדי אז הסתפקה ב-hold ups, והנעליים החביבות עליה למדי עם עקב. כמובן שהיא לא ציפתה שמשהו יקרה. ג’יל הגיעה, חלק עליון יפה מאוד, רק שמץ של חזיית תחרה נכנסת, חצאית קייצית שנכרכה מסביב, ללא הידוק בצד, רגליים חשופות ונעלי עקב. חיבוקים, נשיקות על הלחי והרבה “את נראית מקסים”. יכולת לחתוך את המתח עם סכין. ג’יל נהגה כך שדיאנה לא הגזימה אז היא שתתה רק חצי כוס יין עם סודה. עד שדיאנה מזגה את המשקה שלה, ג’יל סיימה. “סליחה הייתי צמאה” (או מבועתת).

הם החליטו לשבת על הספה ולנשנש ולשתות, פטפטו כמה דקות כדי להעמיד פנים ואז דיאנה נגעה במחשב. ובכן הפתעה, הפתעה ישר לאתר האהוב עליה. נו מה אתה יודע. היא התחילה את הסרטון הראשון, ואז היא חשבה שאלו בעצם נקראים סרטונים ואז לא אכפת לה כששתי נשים בערך בגילן התחילו להפשיט אחת את השנייה. תוך דקה אחת הם דשדשו כך שרגליהם נגעו, ואז ידה של ג’יל מונחת על ברכיה של דיאנה. דיאנה ניערה את החצאית שלה כך שהחצאית התרוממה גבוה יותר והחלק התחתון של החולצות החזקה שלה החל להופיע. כשהם עקבו אחר הפעולה, ידה של ג’יל המשיכה להתרומם. דיאנה הניחה את זרועה לאורך גב הספה, ואז בטעות נפלה על כתפיה של ג’יל ואצבעותיה במקרה נתפסו בשיער של ג’יל בשיאו של הסרטון ג’יל הפנתה את פניה לדיאנה והן התנשקו.

כשהם הבינו מה הם עשו הם מיד נכנסו לפאניקה אבל אז הצורך הדביק והפרצופים נמחכו לטירוף נשיקות. שערי השיטפון נפתחו. כל המחשבה וההלבשה היפה התבזבזו, בגדים כמעט נתלשו והתשוקה השתלטה. הצפייה באתר עזרה מאוד בחינוך שלהם, נגיעות עדינות, אחיזות מטורפות, שפתיים רכות, שפתיים קשות, מציצות, לחיצות, ליקוקים, נגיעה וג’יל הגיעה ראשונה. דיאנה התבוננה בפליאה. כשג’יל חזרה ארצה היא מיד נפלה על הרצפה והכניסה את פיה לתוך הדגדגן של דיאנה ואצבעותיה לתוך הנרתיק שלה. האורגזמה של דיאנה הייתה קשה יותר, עמוקה יותר, חזקה יותר וארוכה יותר מכל מה שחוותה בעבר. כשהתאוששה היא לא אמרה דבר, פשוט לקחה את ידה של ג’יל והובילה אותה למעלה.

מייק הרגיש קצת טיפש שעמד והביט בטלפון, לא בסוג הנייר שלו בכלל. אדם התיישב לידו בבר.

“שלום מייק, אני ריצ’רד.”

שניהם נסעו 30 קילומטר לפאב הזה למרות שהם גרו רק במרחק של 5 מיילים זה מזה. מייק לבש את את הבוקסרים שלו שדיאנה קנתה לו בחג המולד האחרון והוא ידע שהם רטובים. הוא ניסה לשמור על קולו שקט ורך, לא רצה שאף אחד ישמע את השיחה שלהם, אבל הפאב היה די רועש והם יכלו כנראה לצעוק בלי למשוך תשומת לב. מה גבר עושה כשהוא פוגש גבר אחר?

“אתה רוצה לשתות ריצ’רד?”

אז הם התיישבו בשיחת גבר, הסתובבו נשואים, שניהם כן, עובדים עם פרטים משורטטים, כדורגל ורוגבי, ספורט ששיחקו, מכוניות. הרגיל. רק משקה אחד, שניהם נוהגים. ריצ’רד הציע שמייק ירצה לראות את הנוף מהחניון בראש הגבעה. מייק הסכים בקלות בהנחה שזה נוף פנטסטי (כמו לעזאזל הוא עשה זאת). ריצ’רד נסע ומייק ישב במושב הנוסע. ריצ’רד חנה בצורה שרמזה שאולי היה כאן בעבר. בעצם אף אחד לא יכול היה לראות מתחת לראשו אלא אם כן הם היו ממש קרובים. ריצ’רד הסתובב במושבו ופתח את רוכסן מכנסיו, הוציא את הזין שלו. מייק עבר התקף לב, התיאוריה הפכה כעת לפרקטיקה. מייק התמתח כדי לגעת וריצ’רד אחז בזרועו, מקרב את פלג גופו העליון. אז מייק הבין. הוא הרכין את ראשו אל ברכיו של ריצ’רד. הוא היה במצב פאניקה, האם הוא באמת התכוון לעשות את זה? ריצ’רד קיבל את ההחלטה עבורו. דחף קדימה, יד מאחורי ראשו של מייק. מייק חצה עוד גבול. בתוך עשר דקות לאחר שליטת הטכניקות, הוא מקבל זריקת זרע אותו בלע כראוי. ריצ’רד אמר לו לשנות תנוחה וחמש דקות אחרי שריצ’רד החליף נוזלי גוף. מייק מתנצל על הירי מוקדם מדי, אבל ריצ’רד הבין את ההתרגשות, הוא היה שם פעם בעצמו. ריצ’רד לקח את מייק צעד אחד מעבר, הוא נישק אותו. זה הרגיש למייק יותר מזעזע מאשר שתי מציצות, איכשהו יותר אינטימי.

אחר כך הם נסעו חזרה לחניון הפאב סיכמו על תאריך אחר והתכוננו לצאת. מייק היה בעננים. הוא התחיל לנסוע הביתה אבל נזכר שהוא צריך לעבוד, אז נסע לעיר ושתה שלושה קפה שהוא לא רצה.

שתי הפרשיות המשיכו והתפתחו לקשרים שגרתיים. ריצ’רד ומייק סיפרו בסופו של דבר זה לזה מי הם והאם הם חיים, אבל השאירו כל דיון על נשים מחוץ לזה. אחרי חודש ריצ’רד שאל את מייק אם הוא רוצה לאכול איתו ארוחת ערב במקום אחר, והאם זה אפשרי עבור מייק לחשוב על סיבה לא לחזור הביתה באותו לילה. הוא היה והוא יכול והוא יצר סיפור לדיאנה. היא הייתה מרוצה בסתר אבל הסתירה את זה היטב.

כתבות נוספות