מצונזר

למרבה הצער, זו לא תחושה לא מוכרת, לראות שדרה גדולה של העסק שלי נסגרת, וכתוצאה מכך תוהה אם אקום מחר בלי הכנסה.

לפני שבוע חשבון הטוויטר שלי הושעה, נראה שהראיתי קצת יותר מדי ישבן באחת מתמונות הפרופיל שלי. זו ההשעיה השנייה שלי, לאחר שבפעם הקודמת הראיתי יותר מדי מחשוף ככל הנראה, והסבירות להחזיר את החשבון שלי באמצעות ערעור, נאמר לי, היא מינימלית. זה רק מדיה חברתית, אולי חלק מהאנשים חושבים, אבל במהלך השנים זה היה די חלק מהצמיחה של העסק שלי. כדי להגיע לאנשים, אתה צריך להיות איפה שהם נמצאים – וזה אינסטגרם וטוויטר. להחזיק אתר אינטרנט זה נהדר והכל, אבל זה באמת עובד עבורי כדף נחיתה רק כשאנשים מגלים אותי במקום אחר – נערת ליווי ללא סוכנות פשוט לא מייצר בעצמו את ה-SEO או התנועה הנדרשת למשיכה. אז אחרי 5-6 שנים של פוסטים בלתי פוסקים, מאבקים ב'צללים' וצנזורה מוגברת, התגנבתי ל-30 אלף עוקבים, רק כדי לאבד את זה בן לילה. בהחלט בכיתי.

אחד הדברים שתמיד אהבתי בטוויטר הוא איך הוא מבוסס שיחה. אף פעם לא הייתי טוב במיוחד באינסטגרם, שם זה כבד להפליא, הרבה עשן ומראות, בנוסף הצנזורה היא השלב הבא. אינסטגרם סוגרת חשבונות של עובדי מין כל יום – מעולם לא השקעתי בזה במלואו כי ידעתי שהם ייקחו את החשבון שלי בכל רגע. טוויטר תמיד היה פחות מצונזר, הרבה יותר דיבור ומבוסס על מילים – אז אני מניח שלקחתי כמובן מאליו שאני בטוחה שם, אבל עכשיו הם פוגעים. הייתי בטוב טעם בתחתונים – עירום גרפי מעולם לא היה הופעה שלי.

אני ילדה שתמיד מוצאת פתרונות, אז השתלטתי על השימוש בדף הטוויטר של החתול שלי, בחור מסכן, ואני מתחילה שוב שם. רבים מהלקוחות שלי כבר היו שם בעקבות תעלולי החתול שלי, תבורכו, אז לא החשכתי לגמרי ועדיין מוצאת דרך להמשיך את העסק שלי.

כתבות נוספות