מקלחת עבור נערת ליווי ספורט מים

נערת ליווי ספורט מים מסוכנות נערות ליווי בתל אביב לבשה תחרה לבנה. היא אהבה תחרה לבנה. חזייה לבנה עטפה את שדיה המוצקים של ג'נט בבד העדין, נסחפת עד לשפל העמוק של מותניה, שם השתלטה חגורת כתפיות התחרה. קליפסים לבנים החזיקו במקומם גרבי תחרה לבנות. נערת הליווי הבלונדינית הייתה חזון אירוטי. הוא התנשף בהערכה מיידית כשהיא נכנסה לחדר על עקבים גבוהים בגובה בלתי אפשרי. רגליה הארוכות מראות את הגרביונים לשלמות. הזקפה שלו הייתה ספונטנית וחזקה.

היא ידעה בדיוק מה הוא אוהב ומה הדליק אותו, נערת ליווי ספורט המים הלכה בשבילו בחדר. העקבים הגבוהים שלה ננעצו בקול רם על רצפת האריחים החלקה, בקצב התשוקה המינית. הוא התבונן, ליטף את איברו בעודו מדמיין את העתיד לבוא. למעשה, הוא כמעט גמר מוקדם מדי בהתרגשותו. ג'נט הכירה אותו היטב. הם בנו קרבה עם הזמן עם הדייטים הקבועים שלהם. היא ידעה את הרגע הנכון להפסיק ללכת ולהתחיל להשתתף.

כעת הוא עמד ברגליו היחפות על הרצפה הקרה, וקיבל OWO עמוק. בהונותיו התכרבלו על המשטח החלק ואצבעותיו מקופלות לאגרופים הדוקים. הייסורים המתוקים של הנאה מינית עזה חלפה בעורקיו. הפה הלוהט של ג'נט, הלשון הזריזה והטכניקה של ג'נט הובילו אותו לקראת שחרור חזק. הוא צפה בזין הקשה שלו מחליק פנימה והחוצה מפיה של נערת ליווי ספורט המים והתפעל מהיופי החושני של שפתיה סביב זקפתו. רוק נוצץ על בשרו ההדוק והלוהט.

הוא נאנק בקול, מרגיש את הלחץ מתגבר, בידיעה שהשיא שלו מוכן לפרוץ. בקול רם, ג'נט משכה את הזין שלו מפיה. ידיה הנשיות הקטנות שאבו את אורכו, והחליקו בקלות פנימה, זרע לבן זינק מביציו, משך איתו גל של אופוריה. הוא התיז את הזרע על חזיית התחרה שלה, שנספגה בחומר.

ג'נט הרימה אליו את מבטה, הבעת פניה שובבה. 'אני כולי מלוכלכת', אמר נערת ליווי ספורט המים השובבה, 'שטוף את זה'.

הוא חייך. "בהנאה," הוא אמר לפני ששחרר זרם קבוע של שתן לוהט וצלול. הנוזל נשפך על תחתוני התחרה שלה וגרם להם להיות שקופים, וחשף את הוורוד של פטמותיה. למטה זה זרם, על בטנה השטוחה ועל הכוס שלה. הגרביים הלבנים המושלגים שלה התכהו, ירכיה נעשו חלקות ובריכת שתן נוצרה סביב ברכיה.

בגניחה רמה הזין שלו נעמד שוב חזק. עיניה אורו בשובבות. היא קמה, דחפה אותו בחזרה למיטה וטיפסה עליו, מצמידה את גופה הספוג בשתן אל שלו. הוא נאנק.

'אתה אוהב את זה, נכון?'.

״אין לך מושג כמה,״ אמר.

"תראה לי כמה," אמרה ג'נט כשהחליקה את הזין הקשה שלו לתוך הכוס ההדוק שלה.

נערת הליווי היפה התיישבה, אוחזת בו בירכיה הספוגות בשתן ומצמידה את ידיו אל התחרה הרטובה שכיסתה את שדיה הגדולים. הוא תחב את ירכיו לתוכה והיא הגיבה בגניחת עונג. ״זהו מותק. תזיין אותי עד ש'אני אגמור'. וכך הוא עשה.

כתבות נוספות