מרקדנית לנערת ליווי

אני נערת ליווי לשעבר. היום הראשון שלי היה קל כי התחלתי כרקדנית אקזוטית. פעם עבדתי במסיבות רווקים. החבר'ה היו מבקשים יותר. בסופו של דבר פשוט הסכמתי ליותר. בת דודה שלי וחברתה עשו מסיבות כמו "מסיבות רווקים הפוכות". בעצם בחור שמתגרש אז כמו 2-4 מחבריו היו שוכרים אותנו לצאת ולרקוד. כמעט תמיד בבית פרטי. הייתי אומרת שמשהו כמו ב-90 אחוז מהמסיבות הגברים היו מעל 45. אז היינו הולכים לרקוד ולבלות ואז בסוף או בת דודה שלי או חברה שלה היו הולכות עם ה"רווק" לחדר שינה.

כשהלכתי בפעם הראשונה זה היה בגלל שבת דודה שלי חלתה והיא ביקשה ממני ללכת עם חברה שלה ולמלא את מקומה. היא הסבירה שאצטרך פשוט ללכת, לפלרטט, לעשות קצת לאפ-דאנס. יכולתי להתלבש סקסי כמו שרציתי. אז עשיתי את זה, לבשתי מכנסיים קצרים וגופייה. נראיתי טוב והסתבר שהיה לי כיף.

בסופו של דבר הייתי חשופת חזה ובעצם קיבלתי תשלום כדי לשבת, להתבדח ולפלרטט עם חבורה של גברים. אני מאוד אוהבת תשומת לב אז הסתדר היטב. היינו שם שעתיים וקיבלתי 500 שקל. לאחר מכן השתמשו בי כמחליפה לעתים קרובות יותר או אם הקבוצה הייתה גדולה יותר. השתגעתי קצת יותר עם התלבושות שלי.

כשאת בסביבה הזאת זה כיף. אנשים צחקו, שתו, ג'וינטים – זה היה פשוט כיף. התלבושות שלי נעשו יותר נועזות והתחלתי ממש ליהנות מהתחושה שקיבלתי. גברים מתייחסים אליך אחרת -לאותו גבר שהיה נבוך אם תתפסו אותו מסתכל על הציצים שלכם בסופרמרקט לא היו בעיות להסתכל כשאתם שם למסיבה. אחרי כמה חודשים (7-8) של עשייה כזו הרגשתי שהגיע הזמן לשלב הבא. הייתי מקבלת בערך 500 שקל רק בשביל לבלות איתם, אבל הבחורה שהלכה עם הרווק קיבלה עוד.

כשהייתי הולכת למסיבות הבחורה השנייה פשוט הייתה אומרת לבחורים מיד שהיא תהיה הבחורה של הרווק. אחרי שהרגשתי מוכנה, נתנו את האופציה. בפעם הראשונה שנבחרתי כמעט רק נתתי לו ריקוד – אחר כך הרגשתי סופר סקסית ומועצמת. אני עשיתי מסיבה אחת או שתיים בחודש.

מעולם לא הייתי צריכה להשתמש באתרים או ללכת ברחוב. זה מוביל לפגישות מסורתיות יותר. אף פעם לא היו לי צמרמורות. כל בחור שפגשתי היה בחור שצחקתי והתלוצצתי איתו לפני כן, אז זה הקל על זה. כולנו בדרך כלל שיחקנו בטוח אבל נתתי לכמה קבועים לעשות דברים שונים – אנאלי או לא מוגן. אני אדם מיני אז נטיתי ליהנות. לא קיבלתי אורגזמה בכל פעם.

הרווחתי בערך 5000-6000 שקלים בחודש כהשלמת הכנסה בתור נערת ליווי ברמת גן. זה היה כיף. הפסקתי לפני כשנה כי הכרתי בחור בחיי ה"רגילים". יצאנו זמן מה וזה נהיה רציני. אז גם קיבלתי "עבודה רגילה" טובה יותר והרווחתי הרבה יותר משכר מינימום. אחרי שהפסקתי עדיין פגשתי כמה מהקבועים שלי לזמן מה. אני אוהבת את החבר שלי ואת החיים הנוכחיים שלי אבל מדי פעם אני עדיין מתגעגעת לחיים הישנים. ההתרגשות – החבר שלי מתייחס אליי טוב. אומר לי שאני יפה, אבל לא כמו שהגברים האחרים הסתכלו עליי.

כתבות נוספות