מרתון סקס עם נערת ליווי מזרח אירופאית בתל אביב

הוא היה כאוב בכל הגוף, אבל נערת הליווי ממזרח אירופה עדיין גרמה לו לרצות להתעלות. לפני שפגש את אריקה, הוא לעולם לא היה מאמין שהוא יכול להתקשות שוב כל כך מהר או לעתים קרובות כל כך. היא הייתה סקסית, אנרגטית ומהנה והיא קיבלה כל כך הרבה תענוג מסקס. הוא הודה לכוכבי המזל שלו על שהדריכו אותו לסוכנות נערות ליווי בתל אביב ולאריקה המהממת.

איכשהו היא ידעה כמה הוא אוהב לזיין אישה בזמן שהיא עדיין לבשה את החזייה והתחתונים שלה. התחרה השחורה העדינה עטפה את קימוריה, מלטפת את בשרה. הוא אהב שהוא יכול לראות מספיק מבעד למחסום האירוטי, שהוא יכול להרגיש את חום גופה החרמן מבעד לבד העדין. הוא הושיט את ידו למטה, הוא לחץ בעדינות על החזה, צבט את פטמתה דרך השרוך. נערת הליווי הלוהטת ממזרח אירופה נאנחה אבל המשיכה למצוץ את איברו הקשה ממילא.

'כמה פעמים זה עכשיו?' הוא מלמל, 'כמה פעמים גרמת לו לעמוד?'

אריקה הרימה את ראשה, משחררת את הזין שלו בקול רם. היא ניגבה רוק מזווית שפתיה החושניות.

'זו הפעם הרביעית, אהובי שאינו יודע שובע,' היא אמרה, 'אתה באמת לא צריך הרבה עזרה ממני. אתה כמו סוס.'

נערת הליווי התנפלה עליו, חונקת את פניו בנשיקות. הוא כרך את זרועותיו סביב גופה הגמיש, מצמיד אותה אליו, נהנה מהרגע שבו חיבקה אותו בירכיה הרכות.

'את מחממת אותי כל כך,' הוא אמר, חופר את פניו בין שדיה השרוכים.

אריקה נאנחה והצמידה את הכוס לבוש התחתונים שלה אל זקפתו. הוא החליק את אצבעותיו בין ירכיה ודחף את התחתון הרטוב הצידה. נערת הליווי נישקה אותו על השפתיים והוא החליק את הזין שלו לתוך המעמקים המוכרים וההדוקים של הכוס שלה. כל הכאבים בגופו הפגוע נשכחו כשהוא איבד את עצמו לתשוקה המאוחדת שלהם.

דוחף, מתנשף, מתגלגל על ​​המיטה; הם דפקו כאילו זו הייתה הפעם הראשונה שלהם ביחד. בהלם הוא הבין שהוא מוכן לגמור שוב. ארבע פעמים בלילה אחד, איך היא עשתה לו את זה? הוא הרגיש את הרעד בתוך הכוס של הנערת הליווי ושמע את בכי האקסטטי שלה. היא מחצה את גופו אליה, רועדת מההנאה האורגזמית והוא התהפך על הקצה, מצטרף אליה שוב בשמחה אירוטית.

הזין שלו חמק מהכוס הרטוב שלה והם שכבו זה לצד זה, נושמים בחוזקה. ראשיהם הסתובבו זה אל זה ואריקה הושיטה את ידה, מלטפת את צד פניו.

'הכוס שלי כבר מתגעגע אליך,' היא אמרה, ועיניה רוקדות משובבות.

הוא הרגיש שהזין שלו מתחיל להתקשות. הקטן והסקסי הזה עמד לעשות את זה שוב.

כתבות נוספות