נענש על ידי נערת ליווי BDSM בגלל שגרמתי בלי רשות

שכבתי שם על המיטה שלי, קשורה ועם מחסום פה, עירום לגמרי והזין שלי היה ענק. הייתי ילד רע ונערת הליווי החדשה שלי ב-BDSM מוודאת שאני נענש. היא חזרה לחדר שבו הותירה אותי חסר הגנה וכבול.

היה לה שיער שחור ארוך ועור חיוור מושלם עם שפתיים אדומות עסיסיות שהבליטו את עיניה הכחולות והעמוקות. גופה היה ללא רבב, היא הסתובבה בחדרי בשמלת העור הדקיקה שלה ובמגפיים בגובה הברכיים. המראה של הקימורים שלה בתלבושת הקטנה והשובבה שלה הספיק כמעט כדי לגרום לי לגמור. מעולם לא ראיתי תחת עגול כל כך מושלם לפני כן.

היא התקרבה למיטה, "עכשיו אתה יודע מה עשית, נכון ג'ון", היא נהמה לעברי בנימה סקסית וסמכותית. "היית מאוד מאוד שובב וניסית לגעת בכוס שלי, נכון"? היא המשיכה. שכבתי שם, ידעתי מה עשיתי, לא צייתתי לה, הייתי אמור לחכות ובמקום זאת לא יכולתי להתאפק אז עכשיו הייתי קשור וחיכיתי להענשה.

היא באה והושיבה את עצמה עליי. "אתה רוצה את הגוף הזה", היא אמרה בקול, "אז אתה מחכה לזה"! היא תפסה את הפטמות שלי וסובב אותן בחוזקה, הרגשתי טלטלה של אקסטזה עוברת בגופי והזין שלי התעוות בתגובה. היא ציוותה עליי להתהפך, עשיתי מה שאמרו לי, ומהר כשהסתובבתי, הרגשתי סטירה חדה על לחיי התחת. היא היכתה אותי עם מלקות. שוב ושוב היא חזרה על העונש ושלחה את הזין שלי לטירוף למטה. היא הייתה מחוספסת איתי, יכולתי להרגיש את תחושת העקצוץ על העור שלי, הייתי מגורה עמוקות.

היא הפכה את גופי בחזרה בכוח מרשים וחזרה ועלתה עליי. היא התקדמה לעבר הפנים שלי ולקחה את הגאג מהפה שלי. לפני שידעתי מה קורה, היא התיישבה על הפנים שלי, מכריחה את הכוס שלה אל הפה שלי. "אתה מלקק אותי ג'ון טוב", היא פקדה כשהיא דחפה את הכוס החמה והרטוב שלה לתוך הפה שלי, ליקקתי אותה חזק, כמעט נחנקתי במיצים שלה כשהם זרמו על צידי הפנים שלי כשהיא רכבה עלי. "אני הולכת לגמור בפה שלך ג'ון", היא צעקה בקול. הרגשתי את הכוס שלה פועם על הלשון שלי כשהיא צעקה באורגזמה. הזין שלי היה קשה כמו אבן. היא גמרה בקול רם וקשה, טעמה מדהים. נערת הליווי ב-BDSM בדיוק גמרה ישר בפה שלי.

"עוד לא סיימתי איתך", היא המשיכה. היא שלפה שוט עור שחור מהצד של המיטה והחלה להפיל אותו במורד הגוף שלי, במורד הבטן, אפילו על הזין שלי. התחושה הייתה סנסציונית, ערבוב בין כאב ותשוקה לוהטת.

היא השפילה את פניה אל הזין שלי ומצצה אותו לתוך פיה. היא מצצה את הזין שלי חזק ודחפה אותו בחלק האחורי של גרונה. היא עשתה לי גרון עמוק ומשכה את הביצים שלי בו זמנית. כל מה שיכולתי לראות היה התחת המושלם שלה קופץ למעלה ולמטה כשהיא מצצה חזק את הזין שלי. לא יכולתי לשלוט בזה יותר. התחלתי לגמור, היא משכה את הזין שלי מפיה וכיוונה אותו אל הפנים שלה. גמרתי בחוזקה, פרצתי לכל עבר, על כל שדיה על פניה. היא הייתה מכוסה בזרע שלי. ידעתי שאני עומד להסתבך בגלל זה.

"אמרתי שאתה יכול לגמור, ג'ון"? היא שאלה אותי, נימה של כעס בקולה. "תראה מה עשית לי, היא הסתובבה כדי שאוכל לראות את השדיים והפנים שלה נוטפים מהנוזלים שלי. היא נראתה לוהטת, וידעתי שאני בצרות. העונש שלי לפני כן היה מאלף, ואחר הצהריים שלי רק התחיל, לא יכולתי לחכות להיענש על התקלה הזו.

כתבות נוספות